Vali keel

Vali keel

Windows’I eestistamine

Kõikide Windows’I versioonide tõlkimine


telli / esita küsimusi

Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles! Muidugi, kui oleks mul Windows Ultimate versioon, siis oleks küllalt lihtne alla laadida ja paigaldada vajalikud keelepaketid Windowsi Uuenduskeskuse vahendusel, kuid põhiliselt meie poodides müüdavatele arvutitele on paigaldatud teised versioonid: Starter, Home Basic, Home Premium ja väga harva Professional.

Alla tõmmata võiks ka internetist ja paigaldada Windowsi piraatkoopiat, kuid kes tagab selle OS (operatsioonisüsteemi) korrektse töö ning nuhkvara mitteolemist programmis? Selliselt muutub garantii küsimus probleemiks – paljud müüjad kirjutavad meeleldi kõik vead ja riistvara rikked piraatsüsteemide arvele.

Kuidas käituda ?

Pöörduge minu poole – ma aitan Teid! Seejuures „saavad hundid söönuks …” – st. arvutisse jäävad alles kõik litsentseeritud Windowsi positiivsed omadused (regulaarne uuendamine, garantii jms.) ja „… jäävad ka lambad terveks” – st Te saate arvuti kasutamisel kasutada oma emakeelt!

Operatsioonisüsteemide Windows Starter, HomeBasic, Номе Premium ja Professional üleviimisel eesti keelele ei kasuta ma mitte mingeid kõrvalisi programme ja mooduleid. Abiks on ainult selle operatsioonisüsteemi omad standardsed instrumendid.

Käesoleva ning ka teiste teenuste hindadega saate tutvuda alajaotuses HINNAD.

telli / esita küsimusi