Vali keel

Vali keel

Andmete taastamine

HDD, mälukardid, SD, MS, CD/DVD...


  • Teie puhkusel tehtud fotod on läinud kaduma?
  • Juhusliku nupuvajutuse tulemusena olete kustutanud oma 3 nädala töö?
  • Videosalvestus DVD diskiga sattus lapse kätte ja peale seda ei saa salvestatut enam vaadata?
  • Peale arvuti sisselülitamist, tavalise aeglase WINDOWS’I sisselogimise asemel, näete ainult musta ekraani?

Tuttav situatsioon? Kohe tekib kaks küsimust: Kes on süüdi? Ja mida teha?

Põhjuseid võib olla mitu – rikked elektritoites, viirused, mida on saadud võrgust või, mis on saabunud „sõbra” postiga, või lihtsalt tähelepanematus … . Tekkinud olukorra uurimine võib olla küllalt põnev, kuid tavalisele inimesele on palju tähtsam üritada päästa kadumaläinud andmeid.

Ärge kaotage lootust! Kõik pole veel kadunud!

Kõik failid on veel füüsiliselt olemas ja neid saab taastada!

Andmete taastamine – see on nii kunst, teadus, kui maagia (tants tamburiiniga – üks vältimatu tingimus andmete eduka taastamise protsessis eriti keerulistes olukordades). Andmete taastamiseks on olemas mitmeid programme – nii tasulisi, kui ka tasuta.

Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!

Jätke endale meelde, et informatsioon ei ole kadunud, vaid sellele juurdepääs on osutunud võimatuks. Sellistel juhtudel on 80% andmeid võimalik taastada. Kuid eelpool nimetatud taastamise programmide oskamatul kasutamisel, võib täielikult kustuda kogu hinnaline informatsioon ja siis ei suuda ei keegi ega miski Teid enam aidata.

Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.

Me garanteerime Teile edu!

telli / esita küsimusi