abit.ee

Display Driver Uninstaller 11.1: kuidas eemaldada videokaardi draiver.

Tasuta tarkvara Display Driver Uninstaller 11,1 kiiresti ja, mis kõige tähtsam, ohutult eemaldada juht videokaardi tootmine ATI (AMD) ja NVIDIA.

Vahel eemaldada draivereid oma video adapter võib olla tõeline peavalu. Näiteks pärast installimist Window soperatsionnaya süsteem ei tunne olemasolevaid graafika adapter. Sellises olukorras on katse luua "native" juhid isegi installi plaat ei kustutanud videokaardi alates Device Manager alati ei aita. Või te otsustate, et parandada oma arvuti ja osta uus videokaart. Isegi kui uus juht paigaldamine oli edukas (mõnikord probleeme ja päris tõsiselt), siis miks jätta vana süsteemi, tarbetu "puit"? Nii et enne kui installite uue graafikakaardi, soovitame eemaldaks vana draivereid. Seda saab teha käsitsi, kuid tavaliselt jääb registrikannete Windows tarbetuid faile ja kaustu. Seega on lihtsam, kasutama spetsiaalset programmi Display Driver Uninstaller 11,1.

Run Display Driver Uninstaller on soovitatav Safe Mode (Safe Mode). Lisaks on mõttekas keelata internetiühendus Windows ei proovi laadida vajalikud draiverid ajal Display Driver Uninstaller.

Display-Driver-Uninstaller-11.1

Töötava aken Display Driver Uninstaller saab valida kolme režiimi eemaldada video draiverid:

  1. Kustuta ja taaskäivitab Windows (parim variant);
  2. Lihtsalt eemalda juht (pole soovitatav kasutada seda võimalust, võimalust ettearvamatu arvuti);
  3. Eemalda juht ja sulgeda arvuti (see variant on ideaalne paigaldatakse uus video kaart).

Display Driver Uninstaller 11,1 võimaldab teil eemaldada tarkvara, mida kasutati, et kontrollida ja optimeerida videokaarti. Seda saab teha, kontrollides vastavad üksused peaaknas.

Uus versioon Display Driver Uninstaller 11,1 fikseerib mõned vead, mis on seotud kustutamise video draiverid NVIDIA, ja ilmus ka tõlkida program interface vene keelde.

Tarkvara - VIDEOKAARDID

UUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINEUUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINE

DRAIVERITE INSTALLEERIMINE


Te ostsite uue seadme, kuid see ei hakka normaalselt tööle?
See ei ole probleemiks, me tuleme Teile appi!
Me paigaldame, ühendame ja seadistame kõik seadmed.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru