abit.ee

System Ninja: tasuta programmi arvuti puhastamiseks.

Arvuti vajab regulaarset puhastamist ja puhastamine ei tohi ainult "iron" tolmu, vaid ka tarkvara - kogunenud operatsioonisüsteemi Windows prügi. Vaja puhastada kõvakettad - alates muutunud tarbetuks ja ajutised failid ja kaustad, registri Windows, brauseri vahemälu, ajalugu külastatud veebilehtede ... Et kiirendada see vajalik, kuid selline tüütu (ja regulaarset puhastamist) töö loodud palju programme, vaba ja makstud, edukas mitte. Täna me räägime süsteemi Ninja - vaba ja piisavalt võimas programm optimeerida operatsioonisüsteemi Windows.

Süsteem Ninja olemas tavalised ja kaasaskantavate (st mis ei nõua paigaldamine) versioonid. Running seda rakendust Windowsi opsüsteemiga arvutites, et korralikult töötada nõuab süsteemi Ninja pack installitud. NET Framework 3.5 SP1 ja üle selle.

Mõtle põhielemendid liidessüsteemi Ninja. Pärast töötab see programm näeme peaaknas, mis korraldab kiire juurdepääsu neli moodulit: Disk Cleanup, tööriistad, arvuti ja Seaded.

 

Disk Cleanup.

See on selle kaardi, saate seda teha, ja mida programmi loonud süsteemi Ninja: puhastada arvutit prahist.

System-Ninja-2.4.5-003

Paremal pool seda tab näeme tüüpi faile, mis tuleb puhastada kõvakettad. Saate välja lülitada ühe või teise tüüpi faile pannes vastav ruut. Kasutajad, kes ei ole väga kindel oma võimetele, soovitame jätta nagu on. Kui me defineerime seda, mida on trash eemaldatakse vajutage otsingu nuppu prügi edasi ja seejärel klõpsake Delete Files nuppu. Süsteem Ninja eemalda avastatud skaneerimisel soovimatu faili.

Tools.

System-Ninja-2.4.5-002

See kaart sisaldab vahendeid, et optimeerida oma arvuti. Saate eemaldada ühe või teise rakenduse käivitamise nimekirjas (st blokeerida automaatse sisselülitamise taotlus käivitamisel Windows), kustutada konkreetse programmi (Uninstall), vaadata protsesside nimekirja ja vajaduse korral nende lõpuleviimiseks (Process Manager) ja lisandmooduleid installida System Ninja. Praegu laadida ametlikul kodulehel programmi järgmise süsteemi Ninja Plugins: Registry Cleaner Windows Service Manager, FileRenamer.

Teie arvuti.

System-Ninja-2.4.5-004

Tab, arvuti on kogutud üksikasjalikke andmeid arvutisse. Me saame kiiresti leida BIOS versiooni ja operatsioonisüsteemi installitud arvutisse, vaadata andmeid arvuti riistvara: emaplaadi, protsessori, RAM, kõvakettad, võrgu seadmeid.

Seaded.

System-Ninja-2.4.5-005

Saate reguleerida seadeid süsteemi Ninja: valige keel, sisse või välja lülitada automaatse uuendamise, skannimisrežiim identifitseerida ja hävitada soovimatuid faile. Ka selle kaardi, ei saa me keelata süsteemi Ninja puhastada konkreetsete drives või kaustu. Noh, lõpuks, see sakk leiame üksikasjalikku teavet programmi enda süsteemi Ninja.


Süsteem Ninja on üsna kiire ja stabiilne, et selle programmi abil saate kiiresti ja tõhusalt puhastada oma arvuti. Süsteem Ninja liides lihtne ja intuitiivne, lisaks tõlge vene keelde ja mitmeid teisi keeli. See programm võib soovitada kasutajatele igal tasemel koolituse kasulikkust optimeerida operatsioonisüsteemi Windows.

Tarkvara - UTILIIDID

VÕRGUD JA NENDE SEADISTAMINEWiFi RUUTERID JA VÕRGUD

KODUDE JA BÜROODE VÕRGUD


Kodudes ja büroodes võrkude paigaldamine ning seadistamine.
Ruuteri ühendamine ja seadistamine: STV, Starman, Elion, Elisa ja Majanet võrkudega.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru