abit.ee

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 puhastada registrit.

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 - Tasuta tarkvara registri puhastamine Windows. Nagu te teate, iga installitud programm muudab kirjutamise ise registri Windows. Pärast eemaldamist jälgi taotluste ja dokumentide endiselt. Järk-järgult registrisse on täis prügi, mis aeglustab arvuti. Selle probleemi lahendamiseks ja kasulik Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1.

Registri-Trash-Keys-Finder-3.9.1.1

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 nii head tööd puhastus registri Windows, mis on kantud kõrvalmõju kasutades selleks programmi - laiendada elu rakenduste tasuta kasutada, mis on piiratud aja jooksul või mitu kaatrid. Samal Registry Trash Keys otsing ei ole ebaseaduslik tarkvara ja ei riku kellegi autoriõigusi. Vastavalt arendaja, "No rikub litsentsilepingu kasutada neid programme," jääb "leidub TrashReg, ta ei pannud: No program files ei ole muudetud või decompiled ei üle järelevalve meetmeid erinevate vahendite seireprogrammid ei ole ka tehtud."

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 töötab arvuteid Windows 7, Vista, XP ja vanemad.

Tarkvara - UTILIIDID

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru