abit.ee

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 puhastada registrit.

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 - Tasuta tarkvara registri puhastamine Windows. Nagu te teate, iga installitud programm muudab kirjutamise ise registri Windows. Pärast eemaldamist jälgi taotluste ja dokumentide endiselt. Järk-järgult registrisse on täis prügi, mis aeglustab arvuti. Selle probleemi lahendamiseks ja kasulik Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1.

Registri-Trash-Keys-Finder-3.9.1.1

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 nii head tööd puhastus registri Windows, mis on kantud kõrvalmõju kasutades selleks programmi - laiendada elu rakenduste tasuta kasutada, mis on piiratud aja jooksul või mitu kaatrid. Samal Registry Trash Keys otsing ei ole ebaseaduslik tarkvara ja ei riku kellegi autoriõigusi. Vastavalt arendaja, "No rikub litsentsilepingu kasutada neid programme," jääb "leidub TrashReg, ta ei pannud: No program files ei ole muudetud või decompiled ei üle järelevalve meetmeid erinevate vahendite seireprogrammid ei ole ka tehtud."

Registry Trash Keys Finder 3.9.1.1 töötab arvuteid Windows 7, Vista, XP ja vanemad.

Tarkvara - UTILIIDID

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru