abit.ee

Q-Dir 5.91.

Windowsi operatsioonisüsteemi juurdepääsu faile ja kaustu Windows Explorer. Windows Explorer ei sobi paljude kasutajate ja asendada see toodetud erinevaid rakendusi, nii tasustatud kui vaba. Üks parimaid tasuta pakkumised asendada standard Explorer - Q-Dir.

 

Q-Dir

 

Q-Dir 5,91 - tasuta failihaldur, põhijooneks, mis on ebatavaline ja väga mugav 4-aken liidest, st erinevalt standard Windows Explorer Windows, Q-Dir avab neli eri kaustadesse korraga, nii kohalikud ja võrgu . Aga see pole veel kõik - igas Windows kasutajaliides Q-Dir 5,91 saab järjehoidjaga, just nagu me avada veebilehe uues brauseri kaarti. Seega tänu täiustatud kasutajaliides Q-Dir 5,91 säästab palju aega ja on palju lihtsam töötada arvutis.

Väärib märkimist, et Q-Dir toimib väga kiiresti ja peaaegu täielikult koormusi või protsessori või RAM arvutis. Nii et kui te ei ole rahul standard Windows Explorer ja sa tahad, et suurendada kiirust ja tõhusust oma töö arvuti - proovige Q-Dir. Eriti see failihaldur olemas kaasaskantav versioon, st saab põletada USB-pulk ja seda kasutada igast arvutist, luues ise mugav töökeskkond.

Tarkvara - UTILIIDID

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru