abit.ee

Q-Dir 5.91.

Windowsi operatsioonisüsteemi juurdepääsu faile ja kaustu Windows Explorer. Windows Explorer ei sobi paljude kasutajate ja asendada see toodetud erinevaid rakendusi, nii tasustatud kui vaba. Üks parimaid tasuta pakkumised asendada standard Explorer - Q-Dir.

 

Q-Dir

 

Q-Dir 5,91 - tasuta failihaldur, põhijooneks, mis on ebatavaline ja väga mugav 4-aken liidest, st erinevalt standard Windows Explorer Windows, Q-Dir avab neli eri kaustadesse korraga, nii kohalikud ja võrgu . Aga see pole veel kõik - igas Windows kasutajaliides Q-Dir 5,91 saab järjehoidjaga, just nagu me avada veebilehe uues brauseri kaarti. Seega tänu täiustatud kasutajaliides Q-Dir 5,91 säästab palju aega ja on palju lihtsam töötada arvutis.

Väärib märkimist, et Q-Dir toimib väga kiiresti ja peaaegu täielikult koormusi või protsessori või RAM arvutis. Nii et kui te ei ole rahul standard Windows Explorer ja sa tahad, et suurendada kiirust ja tõhusust oma töö arvuti - proovige Q-Dir. Eriti see failihaldur olemas kaasaskantav versioon, st saab põletada USB-pulk ja seda kasutada igast arvutist, luues ise mugav töökeskkond.

Tarkvara - UTILIIDID

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru