abit.ee

UTILIIDID

Süsteemi registri, tarkvara optimeerimise ning süsteemi töökiiruse suurendamise programmid, aga ka arvuti seisukorra utiliitide – põhiliste osade temperatuur, pinge ja ventilaatorite kiiruse kontrollimine.

ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3.14

Uued versioonid tarkvara mõiste arvuti konfiguratsiooni ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3,14 (Win32/Win64) ning ASTRA - Advanced sysinfo Tool 6,14 (DOS).

 

astra-32

 

Uut ASTRA32 3,14 ja ASTRA 6,14:

- Lisatud esialgse toetuse protsessorid Intel Sky Lake, Intel Moorefield, Intel Denverton
- Fikseeritud avastamise protsessor pere Intel Bay Trail-M
- Lisatud avastamise uued töötlejad: Juhendid SCLFLUSHOPT, Quality of Service Enforcement, Debug Interface MSR
- Fikseeritud mõned väikesed vead
- Uuendatud programm andmebaas

 

Tarkvara - UTILIIDID

System Ninja: tasuta programmi arvuti puhastamiseks.

Arvuti vajab regulaarset puhastamist ja puhastamine ei tohi ainult "iron" tolmu, vaid ka tarkvara - kogunenud operatsioonisüsteemi Windows prügi. Vaja puhastada kõvakettad - alates muutunud tarbetuks ja ajutised failid ja kaustad, registri Windows, brauseri vahemälu, ajalugu külastatud veebilehtede ... Et kiirendada see vajalik, kuid selline tüütu (ja regulaarset puhastamist) töö loodud palju programme, vaba ja makstud, edukas mitte. Täna me räägime süsteemi Ninja - vaba ja piisavalt võimas programm optimeerida operatsioonisüsteemi Windows.

Süsteem Ninja olemas tavalised ja kaasaskantavate (st mis ei nõua paigaldamine) versioonid. Running seda rakendust Windowsi opsüsteemiga arvutites, et korralikult töötada nõuab süsteemi Ninja pack installitud. NET Framework 3.5 SP1 ja üle selle.

Mõtle põhielemendid liidessüsteemi Ninja. Pärast töötab see programm näeme peaaknas, mis korraldab kiire juurdepääsu neli moodulit: Disk Cleanup, tööriistad, arvuti ja Seaded.

Tarkvara - UTILIIDID

ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3.13.

Avaldatud uus versioon programmist ASTRA32. Selle tasuta rakendus, saad üksikasjalikku teavet arvuti riistvara - emaplaat, CPU, RAM, videokaart, võrgu seadmete ja nii edasi. Seega on võimalik õppida komponentide PC, lõhkumist.

ASTRA32

Uus versioon ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3.13:

- Lisatud avastamine Intel Celeron (Haswell-DT), Intel Celeron Mobile (Haswell-H), Intel Celeron Mobile (Haswell-ULX)
- Parandada toetust perekonna protsessorite AMD Kaveri - Määratud avastamine Intel Xeon (Nocona), Intel Xeon (Irwindale)
- Fikseeritud avastamine temperatuur ja informatsiooni Turbo Kell protsessorid Intel Atom (Bay Trail, Avoton / Rangeley)
- Lisatud avastamise toetus töötleja juhiseid PREFETCHWT1
- Mõned väiksemad vead parandatud - uuendatud programmi andmebaasi.

ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3,13 saab sõita arvuteid Windows operatsioonisüsteemi 32 - ja 64-bitised versioonid. Lisaks sellele ASTRA DOS.

Tarkvara - UTILIIDID

BATExpert 1.1.0.0.

BATExpert 1.1.0.0 - tasuta tarkvara, mis näitab rohkem infot patareid sülearvuteid.

BATExpert-1.1.0.0

BATExpert näitab aku tootja, materjal, millest see on valmistatud, ja pinge laengu arv tasu-tühjakslaadimise tsüklit, võimsus, aku seisund ja üldseisundist. Kõik see info võib leida ilma kasutada täiendavat tarkvara, aga BATExpert lihtsustab oluliselt selle ülesande pannes kõik tähtsamad andmed ühes aknas.

Seas puudusi BATExpert 1.1.0.0 Tuleb märkida, et see programm ei ole alati õigesti ära ja näitab infot patareid pealegi tõendanud töötades BATExpert reklaambännereid.

Tarkvara - UTILIIDID

Q-Dir 5.91.

Windowsi operatsioonisüsteemi juurdepääsu faile ja kaustu Windows Explorer. Windows Explorer ei sobi paljude kasutajate ja asendada see toodetud erinevaid rakendusi, nii tasustatud kui vaba. Üks parimaid tasuta pakkumised asendada standard Explorer - Q-Dir.

 

Q-Dir

 

Q-Dir 5,91 - tasuta failihaldur, põhijooneks, mis on ebatavaline ja väga mugav 4-aken liidest, st erinevalt standard Windows Explorer Windows, Q-Dir avab neli eri kaustadesse korraga, nii kohalikud ja võrgu . Aga see pole veel kõik - igas Windows kasutajaliides Q-Dir 5,91 saab järjehoidjaga, just nagu me avada veebilehe uues brauseri kaarti. Seega tänu täiustatud kasutajaliides Q-Dir 5,91 säästab palju aega ja on palju lihtsam töötada arvutis.

Väärib märkimist, et Q-Dir toimib väga kiiresti ja peaaegu täielikult koormusi või protsessori või RAM arvutis. Nii et kui te ei ole rahul standard Windows Explorer ja sa tahad, et suurendada kiirust ja tõhusust oma töö arvuti - proovige Q-Dir. Eriti see failihaldur olemas kaasaskantav versioon, st saab põletada USB-pulk ja seda kasutada igast arvutist, luues ise mugav töökeskkond.

Tarkvara - UTILIIDID

EaseUS Todo Backup Free.

Iga arvuti kasutaja, sise-ja välised kõvakettad, USB mälupulgad, mälukaardid, optilised kettad salvestatud palju faile, ja ei ole väga väärtuslik. Kui "õnnetusi" arvuti riistvara (banaalne rike, juhusliku vormingu, viirus või häkker rünnak, lihtne kaotus meedia), kõik need andmed on kadunud. Midagi saab taastada ilma palju kadu, nii materiaalse ja moraalse (filmid, muusika, raamatud), midagi - no. Eriti häbi kaotada fotosid või videoid meeldejääv sündmuste olulised dokumendid, failid, projektide rakendamist. Selleks, et vältida kadu olulist informatsiooni, on palju programme backup. Üks populaarsemaid - EASEUS Todo Backup Free.

 

EaseUS-Todo-Backup-Free

EASEUS Todo Backup Free - tasuta (kodukasutajatele) tarkvara andmete backup. Vastavalt arendajad, see app kasutab rohkem kui 4 miljonit inimest üle maailma. Peamine eelis EASEUS Todo Backup Free - See programm võimaldab salvestada mitte ainult üksikuid faile või kaustu, vaid luua ka täielik koopia süsteemi kiire taastumine.

Igaüks, kes on kunagi installitud Windows, mäletad, kui palju aega pärast paigaldamist operatsioonisüsteem on kulutada, et tuua arvuti töötab riik. Ja see ei ole lihtsalt installida OS ja draiverid (moodsaim sülearvutid on sisseehitatud vahendid kiire kasutuselevõtu Windowsi kõik vajalik tarkvara), kuna ohutu ja mugav töötada arvutiga peate paigaldama vajaliku tarkvara ja ajakohastab seda. Iga arvuti kasutaja on kogum lemmik programmid teatud toimingud - lemmik meilikliendi lemmik brauser, lemmik mängija ja nii edasi. Leida ja installida kõik need taotlused mõnikord kulub rohkem kui üks päev! Ja uuendada operatsioonisüsteemi Windows! Ja siin see on kõik selle vaeva on võimalik vältida, pöörduvad abi EASEUS Todo Backup Free (või mõne muu sarnase programmi).

Tarkvara - UTILIIDID

Geek Uninstaller 1.2.1.25.

Iga programm arvutisse installitud, mitte ainult istub koht kõvakettal, vaid lisatakse ka paljud arvestust registri Windows, luua kausta ja Office'i faile. Ja kui sa eemaldad programm ise ei ole liiga raske, kasutades Add or Remove Programs juhtpaneeli Windows, siis koristada "prügi" lahkus pärast eemaldaks tarkvara, on keerulisem. Sel eesmärgil loodud erinevaid programme, vaba ja makstud. Üks edukamaid rakendused täielikult eemaldada tarkvara - Geek Uninstaller.

 

Geek-Uninstaller-1.2.1.25

 

Väike freeware Geek Uninstaller 1.2.1.25 mõeldud kiire ja täielik eemaldamine vananenud rakendusi. Erinevalt tavalistest eemaldamise tööriist Windowsi Geek Uninstaller mitte ainult eemaldab soovimatud rakendused, vaid ka võimaldab teil kustutada operatsioonisüsteemi ja Windowsi registri kõik jäljed kustutada programme.

Eeliseid Geek Uninstaller 1.2.1.25 võivad olla järgmised:

  • väiksus programm;
  • võime kasutada Geek Uninstaller ilma paigaldamist;
  • kiire töö;
  • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides;
  • võimaluse töötada nii 32 - kui ka 64-bitise operatsioonisüsteemi Windows.

Tarkvara - UTILIIDID

Windows Hotfix Downloader 4.8.

OS Windows'i uuendused hõivatavad üsna pikka aega, kuid ikka tekib tihti kõige ebasobival hetkel, mis toob kaasa asjaolu, et paljud kasutajad lülitada automaatne uuendus Windows. Aga, et tagada ohutu toimimise arvuti installida värskendused vajalik, vähemalt kõige olulisem. Selleks, et hoida oma arvuti töökorras ja seega vältida ebameeldivusi, mis mõnikord toob süsteem automaatselt Windows, saate pöörduda kasutades tasuta app Windows Hotfix Downloader 4.8.

 

Windows-Hotfix-Downloader-4.8

 

C kasutades tasuta Windows Hotfix Downloader 4.8, saate kiiresti uuendada operatsioonisüsteemi Windows, samuti populaarsed office suite MicrosoftOffice. Pärast installimist Windows Hotfix Downloader 4.8 on piisavalt valida versiooni operatsioonisüsteem ja seejärel kuvatakse kõik värskendused ja plaastrit kättesaadav just teie arvutisse. Alusta allalaadimist ja installimist värskendusi valitud, saate kohe ja saab üle mugavam aeg.

Teine suur pluss on programm Windows Hotfix Downloader 4.8 - valitud ja allalaaditud värskendusi ja parandusi saab salvestada CD / DVD või kõvaketas. See tahe vajadusel (näiteks pärast uuesti Windows) kiiresti paigaldada kõik uuendused, ilma et otsida ja alla laadida.

Tarkvara - UTILIIDID

vaata ka:

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru