abit.ee

TEKSTITÖÖTLUS

Vajalikud tarkvarad tekstidokumentide lugemiseks, redigeerimiseks ja loomiseks, aga ka erinevate formaatidega failide liitmiseks.

Visual Clipboard 2,2: jälgib süsteemi lõikelauale.

visuaal-lõikelaualeVisual Clipboard 2,2 - Tasuta tarkvara suurendada tootlikkust lõikelauale (lõikelauale). Aasta peamisi ülesandeid, mida saab teha kasutades Visual lõikelaua 2,2, see utiliit on sarnane Clipboard Master, aga halvem see funktsionaalsus. Ja kui sa lihtsalt vaja kiiresti ja kasutavad rajatised kopeeritakse lõikelauale pikad teksti redigeerimiseks või luua dokumente, Visual Clipboard 2,2 suurepäraselt hakkama nende ülesannetega.

Lisaks lihtne ladustamiseks Valitud killud teksti ja annab kiire juurdepääsu neile, Visual Clipboard 2,2 võimaldab luua kiireid märkmeid. Need märkused on salvestatud alaliselt Visual Clipboard 2,2, ja nad võivad olla näiteks kiiresti sisestada tekst kirjutad sagedamini kasutatavad sõnad ja väljendid.

visuaalne-clipboard-2,2
Visual Clipboard 2,2 tarkvara töötab arvuteid Windows operatsioonisüsteemi ja saab seda kasutada ilma installimist, näiteks kulgema USB-stick.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Clipboard Master 2.5.0 hõlbustada töö lõikelauale Windows.

Clipboard Master 2.5.0 - tasuta programm ladustamiseks teksti failid, pildid, mis kopeeritakse lõikelauale nimekirja ja võimaldab kiiresti kasutada konkreetse objekti kõnealusest loetelust.

Lõikelauale või lõikelauale - ajutine andmete säilitamise, mis on spetsiaalselt kavandatud andmeid vahetada vahele. Näiteks kui valite pärast iga tekstiosa ja vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + C valitud tekst kopeeritakse lõikepuhvrisse. Siis, pärast pressimist kombinatsioon Ctrl + V, see fragment saab lisada teise dokumendi. Clipboard Master 2.5.0 suurendab märkimisväärselt tootlikkust lõikepuhvrisse.

Lõikelaud-Master
Omadused Clipboard Master 2.5.0:
 • salvestada kogu tekst, failid, pildid, mis on kopeeritakse lõikelauale;
 • kiire ligipääsu kõigile andmetele asetatakse lõikepuhvrisse;
 • salvestada vormindatud teksti ja lisada see säilitamine vormingus või lihttekstina;
 • kasutage kuuma võtmed;
 • loomine ekraanikuvasid (ekraanipilt).
Clipboard Master 2.5.0 töötab arvuteid Windows 7, Vista, XP, 2000, on kaasaskantav-versioon sellest kasu.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

ICE Book Reader Professional 9.0.8: lugege mugavust!

ICE Book Reader Professional 9.0.8 - uus versioon on üks parimaid programme lugedes elektroonilisi raamatuid. Tänu ICE Book Reader Professional 9.0.8 Te saate lugeda raamatuid, mis on salvestatud erinevates formaatides, kaasa arvatud TXT, HTML, RTF, Microsoft Word, raamatud PALM (EEP ja Hiinast) ja raamat Microsoft Reader (LIT). Lisaks sellele saab programmi lugeda raamatuid otse arhiiv RAR, ZIP ja mõned teised, kasutamata kolmanda osapoole archivers.

Sest lehe ICE Book Reader Professional 9.0.8 on sätestatud mitu režiimi, ja saab automaatselt kohandada leidke kiirus (mida vaja lugeda Käsitsirežiimis 2 lehekülge teksti). Teksti ICE Book Reader Professional 9.0.8 automaatselt värvitud, värvi esimene täht iga lõigu ja pealkirjad ka muutuda vastavalt valitud seaded soostvetstvii - kõik see tagab mugava lugemine arvutiekraanil ja vähendada silmade koormust.

Program ICE Book Reader Professional 9.0.8 töötab arvuti Windows 7, Vista, XP ja 2000, ja on tasuta kodanikele endise Nõukogude Liidu.

jää-raamatu lugeja-9

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Lotus Symphony 3.0.1 - uus versioon tasuta kontoripaketi IBM.

Programmi Lotus Symphony 3.0.1 - hea vaba alternatiiv tuntud paketi Microsoft Office'i programmid.

lootose-sümfoonia

Struktuuri Lotus Symphony sisaldab järgmisi programme:

 • Symphony Documents,
 • Symphony Presentations
 • Symphony töövihik.

Lotus Symphony töötab arvutites operatsioonisüsteemidega Windows, Linux ja Mac OS X, toetab mitme dokumendi formaadid. Omavormingu programm - ODF, on võimalik salvestada dokumente PDF (Adobe Reader).

Uus versioon Lotus Symphony 3.0.1 suudab avada oma Microsoft Office, parooliga kaitstud ja uusi võimalusi disaini dokumente, jõudluse parandusi.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Notepad + + 5,98 - free tekstiredaktoriga.

Notepad + + 5,98 - üks parimaid tasuta tekstiredaktor. See programm toimib hea asendaja Notepad (Notepad), mis on standardvarustuses ehitada Windows.

C Notepad + + 5,98 saab mugavalt kirjutada programmid keeltes nagu C, C + +, Java, XML, HTML, PHP, Java Script, ASCII, VB / VBS, SQL, CSS, Pascal, Perl ja Python.

notepad-5.9.8

Lisa Notepad + + 5,98 toetab mitut keelt, saate töötada mitme dokumendi korraga, saate otsida ja asendada tekstis sõna või terve lause.

Uus versioon Notepad + + 5,98 fikseerib vead ja lisab toetust see "lohistada" aknas projektijuht.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Foxit Reader 5,13 - free analoog Adobe Acrobat Reader.

Foxit Reader 5,13 - uus versioon on üks parimaid vahendeid, et luua ja vaadata PDF. Kasutajate arv seda tööriista on jõudnud 100 miljonit!

Erinevalt enamikust tuntud tööriistade selline, Adobe Reader, Foxit Reader 5,13 võtab vähe ruumi, ei lae süsteem ja töötab palju kiiremini, eriti aeglasem masinaid.

Foxit-lugeja-5,13

Foxit Reader 5,13 programm võimeline täitma kõiki põhilisi toiminguid PDF-faile: avada, vaadata ja printida. Võite dokumente sirvida kiiresti hüpata õigele leheküljele.

Selles versioonis Foxit Reader 5,13 parandab mõningaid vigu trükkimisega seotud faile ja lülitage kasutajaliidese keeles.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

PagePlus Starter Edition - tasuta alternatiivi Microsoft Publisher.

PagePlus Starter Edition - vaba programmi loomiseks (desktop publishing) erinevate trükitud materjalid. Mis see "desktop publishing" (desktop publishing tarkvara) saab valmistada trükkimiseks visiitkaardid, plakatid, flaierid, infolehed, menüüde ja brošüüre.

serif-page-plus

Programm PagePlus Starter Edition pakub järgmisi eeliseid võrreldes teiste sarnaste rakenduste:

 • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides;
 • Toetus populaarsemaid graafika formaati PNG ja JPG;
 • sisseehitatud tekstiredaktor integratsiooniga Microsoft Word ja õigekirja kontroll;
 • eduka rakendamise dokumendi toimetamine kasutades lohistada (drop ja lohista);
 • kättesaadavus stiile, oluliselt lihtsustada tööd loomine trükiseid.

On enam täiustatud versiooni tasuta programmi PagePlus Starter Edition, Page Plus X5, mis on rohkem funktsioone, kuid sel juhul on umbes 100 €.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Punto Switcher 3.2.6 - automaatne klahvipaigutust.

Uuendatud on väga kasulik vaba tool - automaatne klaviatuuripaigutuste Punto Switcher. Selle programmiga saab vältida tüütu vigu kui kirjutad teksti halvasti valitud klaviatuuri. Punto Switcher 3.2.6 iseseisvalt otsustada, millised paigutus tuleks lisada, ja teha seda sinu jaoks.

Punto-Switcher-3.2.6

In arsenal Punto Switcher 3.2.6 on veel palju kasulikke tööriistu - päevik, Automaatkorrektuuri, transliteratsiooniga. Uues versioonis võite salvestada lõikelauale infot ning kasutada seda isegi pärast reboot.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Thesaurus 7.1 - kõige suurim elektrooniline sõnastik vene keeles.

Electronic sünonüümid sõnastik vene keele süsteemi asis VN Trishina - bolschoy elektrooniline sõnastik vene keele, on 408 000 sõna, ja 1698000 ühendused, mis on, sünonüümid ja mõisteid.

slovar-7,1

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Foxit Reader 5.1 - kiire ja lihtne analoog Adobe Raeder

Foxit Reader 5.1 - uus versioon tasuta tarkvara vaatamise ja printimise PDF-faile.

Foxit_Reader

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

vaata ka:

VEEBILEHTEDE LOOMINEVEEBILEHTEDE LOOMINE

VEEBIDISAIN, OTSINGU OPTIMEERIMINE


Valime vastavalt Teie soovile ja vajadusele kodulehe variandi.
Teostame kujunduse vastavalt Teie firmastiilile.
Õpetame teid juhtima kodulehte, kuidas lisada muudatusi ja uut informatsiooni.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru