abit.ee

TEKSTITÖÖTLUS

Vajalikud tarkvarad tekstidokumentide lugemiseks, redigeerimiseks ja loomiseks, aga ka erinevate formaatidega failide liitmiseks.

Cool PDF Reader 3,02: väiksema programmi PDF.

Tasuta tarkvara Cool PDF Reader 3,02 eesmärk on luua ja vaadata PDF. Vaatamata oma väiksusele (808 kilobaiti), taotlus on hea funktsionaalsuse ja hea alternatiiv tuntud tarkvara PDF-faile, nagu Adobe Reader.

Cool-PDF-Reader
Lisaks PDF-failide abil Cool PDF Reader 3,02, võite:
 • konverteerida PDF failid image failid BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF, EPS;
 • teisendada PDF-failide teksti faili, TXT;
 • pöörata, suurendada või vähendada dokumente;
 • vaata mitmeleheküljeliste PDF dokumendid slaidiseansi;
 • toetus peaaegu 70 keeles.
Cool PDF Reader 3,02 töötab operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP, 2000. On Portable-versioon sellest kasu.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Adobe Reader 10.1.3 ja Adobe Reader 9.5.1 - uus versioon tarkvara Adobe.

Software Developer Corporation Adobe uuendatud taotluse töötada PDF-faile: Adobe Acrobat Professional, Acrobat Standard, Adobe Reader. Eelkõige vaba vaataja PDF-faile Adobe Reader uuendatud versioon 9.5.1 ja 10.1.3.

Adobe Reader
See värskendus parandab mõned kriitilised vead, parandab stabiilsust ja turvalisust. Lisaks on toetust brausereid Mozilla Firefox 10 (Windows) ja Apple Safari 5.1 (Mac OS X). Uuendused saab paigaldada peale eelmise versiooni Adobe Reader 10.1.3 ja Adobe Reader 9.5.1 ja sõltumatult.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Notepad + + 6.1 - uuendatud tekstiredaktor.

Uuendatud üks parimaid tasuta tekstiredaktor Notepad + + 6.1. See versioon parandab mõningaid vigu, mis esinesid otsides ja asendades sõnu ja väljendeid, samuti jaotus teatava tekstilõike.

Notepad-6,1
Notepad + + 6,1 on suurepärane alternatiiv Notepad, mis on lisatud standardne Windows. Tekstiredaktor toetab mitmeid programmeerimiskeeli (C, C + +, Java, XML, HTML, PHP, Java Script, ASCII, VB / VBS, SQL, CSS, Pascal, Perl ja Python), väga mugav on ülesanne otsida ja asendada eraldi sõnu ja väljendeid, liides on tõlgitud paljudesse keeltesse.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

SSuite Office Portable 2,6 - tasuta Office mälupulka.

SSuite Office Portable 2,6 - uuendatud versiooni tasuta kontoritarkvara pakett, mis ei vaja installi ja saab käivitada välisest allikast - kaasaskantav kõvaketas, USB-mälupulgad jne

SSuite-office
Nii funktsionaalsuse SSuite Office Portable 2,6 annab selline populaarne programmid OpenOffice.org, Lotus Symphony või X-LibreOffice aga see office suite on oma eelised:
 • väikese pakendi suurus;
 • käivitamise ja kiirus;
 • töö ilma JAVA ega .NET.
Pakett sisaldab tekstiredaktorit (sarnaselt Microsoft Word), programm töötab tabelid (sarnaselt Microsoft Excel), samuti programmide e-posti, luua märkmed, päevik jne SSuite Office Portable 2,6 töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows. Täielik nimekiri toetatud formaadid võib leida siin.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Sumatra PDF 2,0 - tasuta tarkvara failide vaatamisel, pdf, DjVu ja teised.

Uus versioon on vaba tarkvara vaatamise formaadid PDF, XPS, DjVu, CHM, CBZ ja CBR Sumatra PDF 2,0 toetas MOBI (formaadis e-raamatuid).

Sumatra PDF-2,0
Peamised eelised programmi Sumatra PDF 2,0:
 • kasutamismugavust,
 • väiksus,
 • väike koormus süsteemi.
Sumatra PDF 2,0 töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows. See utiliit on tõlgitud paljudesse keeltesse, sealhulgas vene ja eesti keeles. Seal on kaasaskantav-versioon Sumatra PDF 2,0, mis ei vaja installi ja kestab USB-stick.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Notepad + + 6,00 - parim tekstiredaktor!

Notepad + + 6,00 - tasuta tekstiredaktor, mis ületab funktsionaalsust standard Notepad (Notepad). See programm on tõlgitud paljudesse keeltesse ja töö hõlbustamiseks programmeerijana ja lihtne kasutajatele.

Notepad-6,00
Notepad + + 6,00 toetab mitmeid programmeerimiskeeli (C, C + +, Java, XML, HTML, PHP, Java Script, ASCII, VB / VBS, SQL, CSS, Pascal, Perl ja Python), saavad hakkama mitme avatud dokumendid käesolevas tekstis editor toimib trahvi võimalus otsida ja asendada üksikuid sõnu või lauseid. Omadused Notepad + + 6,00 saab laiendada plug-ins kolmanda osapoole arendajatele.

Uus versioon Notepad + + 6,00 töötab paremini suuri faile, on toetust PCRE (Perl-Compatible Regular Expressions), oli võimalik luua kaart dokumenti.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

PDFCreator 1.3.0 aitab teil luua PDF-faili.

PDFCreator 1.3.0 - uus versioon tasuta tarkvara, mis võimaldab luua PDF-faile (mitte ainult). Sarnaselt teiste sarnaste programmidega (nt doPDF) PDFCreator on virtuaalne printer ja suudab töötada mis tahes rakendus, mis toetab värvist.

PDFCreator-1.3.0
Eeliseid PDFCreator 1.3.0 võib sisaldada võimalus konverteerida alusdokumente mitte ainult failid pdf, vaid ka teiste graafilises vormingus: PNG, JPG, TIFF, BMP, PCX, PS, EPS. Lisaks PDFCreator 1.3.0 võimaldab ühendab mitme pdf-faili üheks.

Faili, mis on saadud PDFCreator 1.3.0, saate kaitsta parooliga, krüpteerib kiiresti saata e-mail. Uus moodul PDFArchitect, lisada see versioon võimaldab muuta dokumentide formaat pdf.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Clipdiary 3,4 - tasuta lõikelauale manager.

Clipdiary 3,4 - tasuta lõikelauale manager. Pärast paigaldamist selle utiliidi jälgib lõikelauale ja salvestab automaatselt kõik andmed, et sinna jõuda.

Protsessi kasutades arvuti andmekogum jagunevad lõikepuhvrisse. Aga nad hoiti seal kaua - järgmise teabe, asetatakse lõikepuhvrisse, sunnitud seina varem. Lülitage arvuti ja eemaldab andmeid. Clipdiary 3,4 võimaldab kasutada kõiki andmeid, mis tuli lõikelauale mitu korda.

clipdiary
Programm Clipdiary 3,4 võimaldab:
 • vaadata ajalugu, kasutades lõikelauale;
 • andmete kopeerimiseks lõikepuhvrisse arvuti mälu;
 • sisestada andmed lõikepuhvrisse otse programmi.
Powered Clipdiary 3,4 operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP. Liides on tõlgitud mitmetesse keeltesse.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

doPDF 7,2 - programm, et luua PDF-faile.

do-pdf-free doPDF 7,2 - tasuta tarkvara luua dokumente PDF. doPDF 7,2 suudab teisendada PDF praktiliselt iga fail (dokument Word, tabelarvutus Excel, foto, graafika, joonistamine AutoCad jne), kui programm, mis loodi originaaldokumendi oli võimalus näidata seda ajakirjanduses.

doPDF 7,2 pärast paigaldamist loob virtuaalne printer, mille konverteerimine toimub. See tähendab, et sellel oleks teisendada dokumendi faili pdf, siis tuleb lihtsalt saata printimiseks printeri nimekirja ja valige doPDF loodud virtuaalne printer. Pdf-failide seadeid saab muuta üsna laias valikus - see on kvaliteet ja resolutsioon, ja suurus ...

DoPDF 7,2 töötab operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP, 2000. Liides on tõlgitud paljudesse keeltesse, sealhulgas Venemaa. Lihtsust ja kasutamismugavust, see tasuta programm on parim valik oma klassis.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

X-LibreOffice 3.5.0 - kaasaskantavad analoog Microsoft Office.

X-LibreOffice X-LibreOffice 3.5.0 - uus versioon tasuta tarkvara teksti- ja tabeltöötlus ja esitlusi. Aastal 2010 loojad suurepärane tarkvara OpenOffice.org otsustas eralduda ja luua oma projekti nimega LibreOffice. X-LibreOffice 3.5.0 - kaasaskantav (või portable) versioon office suite.

Programmi X-LibreOffice 3.5.0 on kooskõlas kõigi kaasaegsete standardite kontoris ja saab tööd loodud dokumente Microsoft Office, OpenOffice.orgLotus Symphony.

See versioon X-LibreOffice 3.5.0 töötab operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP ja sisaldab 104 keelepakette liidese ja 45 sõnaraamatud õigekirja kontrollimiseks. Kui alustas, kasutaja saab hoida oma keelt ja õigus kustutada kõik teised.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

vaata ka:

UUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINEUUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINE

DRAIVERITE INSTALLEERIMINE


Te ostsite uue seadme, kuid see ei hakka normaalselt tööle?
See ei ole probleemiks, me tuleme Teile appi!
Me paigaldame, ühendame ja seadistame kõik seadmed.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru