abit.ee

TARKVARA TELEFONIDELE

Andmete ja kontaktide sünkroniseerimise programmid, failide edastamise, arvutis telefoni ja tagasi programmid, programmide installeerimine mobiiltelefoni või nutitelefoni – ühe sõnaga programmid, mida vajavad kõik mobiiltelefonide omanikud.

Free Ringtone Maker: tasuta programm luua helinaid.

Free Ringtone Maker - tasuta rakendus, mille eesmärk on luua helinaid. Need ajad, mil helinad mobiiltelefonide tuli kasutada Tõelised meloodiad juba kaugele maha. Meie ajal, kui signaali telefonikõne, mida saab kasutada iga laul, kuid abiga Free Ringtone Maker saate kiiresti välja lõigatud kõige lemmik laul ja lemmik tükk on oma (fragment) seada helin.

Kogu protsessi toimetamine lugusid Free Ringtone Maker saab jagada kolme lihtsat sammu:

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Tarkvara kontrolli mobiiltelefonid.

Praegu enamik meist on älypuhelimia - seadmed, mis ei paku ainult telefoni, vaid ka teatud määral asendada arvuti. Jaga faile nutitelefonid, kontakte, sõnumeid saata ja vastu suudab praktiliselt iga arvuti, isegi ilma installida täiendavat tarkvara. Aga kuidas omanikud tavalised mobiiltelefonid? Pärast teeme varukoopiaid aadressiraamatu (näiteks juhul kui te kaotate oma telefoni), saata muusikafaile mobiiltelefoni või fotode salvestamiseks kõvakettale ja soovite, et kasutajad tavapäraste viimasel ajal selline ühine GSM-telefonid. Ja nüüd toodetakse ja müüakse palju neid seadmeid.

Vahetada andmeid arvutite vahel ja telefonid on olemas spetsiaalsed paketid. Täna me vaatame tarkvara pakutud juhtida mobiiltelefoni Nokia ja Samsung - Nokia PC Suite ja Samsung PC Studio. Mobiiltelefonid need kaubamärgid on populaarne kogu maailma tarbijatele.

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Nokia Suite 3.8.30.

Nokia Suite 3.8.30 - uus versioon tarkvara mõeldud faili ülekandmise, sünkroniseerimine ja kontroll telefonid NOKIA arvuti poolt. Seoses funktsioonide programm on sarnane Nokia Suite Nokia PC Suite, kuid võimaldavad paremini kasutada võimalusi kaasaegsete tehnoloogia uuemate mudelite telefonid Soomest.

Nokia-Suite-3.8.30
Nokia Suite 3.8.30 saab saata mobiiltelefonilt arvutisse ja tagasi fotod, videod, muusikafailid, sünkroonida kontakte, uuendada tarkvara saata SMS. Vaheline suhtlemine telefoni ja arvuti saab loodud USB-kaabli või Bluetoothi kaudu.

Nokia Suite 3.8.30 on mõeldud uusi telefone NOKIA, va Lumia. Kõigi toetatud mobiiltelefonid võib leida siin. Kui te ei leia sellest nimekirjast oma telefon, siis ühendada arvuti ja mobiiltelefoni, tuleb kasutada Nokia PC Suite.

Tarkvara koduleht
Lae alla Nokia Suite 3.8.30

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

BlackBerry Messenger 7: tasuta kõnesid Wi-Fi.

BlackBerry Messenger 7 – uus versioon tasuta programmi online suhtlemine. See app töötab seadmete jooksvate BlackBerry 6 või uuem.

BlackBerry-Messenger-7
Hulgas omadusi BlackBerry Messenger 7 tuleb märkida:

 • võimalus teha tasuta kõnesid kasutades Wi-Fi;
 • kiiresti vahetada jututuba ning nõuab;
 • sünkroonida kontakte;
 • tuleb teatada saadaval uuendustest;
 • palju emotikone.

Lae alla BlackBerry Messenger 7

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Sailfish OS: uus universaalne OS.

Sailfish OS – uus operatsioonisüsteem, mis on loodud põhjal Meego töötajate Jolla.

Vastavalt arendajad, uue operatsioonisüsteemi Sailfish OS saab edukalt rakendada mitte ainult mitmesuguseid mobiiltelefonide (tabletid, nutitelefonid jne), vaid luua ka "targa" kodumasinaid. Eeliseid uus OS hulka avatuse tõttu lähtekoodi, hästi läbi mõeldud toetus multitegumtöötlus, võime kohandada Sailfish OS temale, ja eeldatav madalate hindade seadmed töötavad mobiilne operatsioonisüsteem.

Tarkvara koduleht
Sailfish OS

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Windows Phone 3.0 для Mac OS X.

Programmi andmevahetust telefonid kulgema uue mobiilse operatsioonisüsteemi Windows Phone 8, ja arvutid installitud Mac OS X.

Windows-Phone-3.0
Programm Windows Phone 3.0 Mac OS X võimaldab saata muusika ja muu meedia faile iTunes ja tagasi (toetatud faili DRM-free), fotosid ja videofaile saab sünkroonida rakendusega iPhoto ja Aperture raamatukogud võrra. Ka uues programmis Microsoft lisab toetust uute kuvab võrkkestas.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Windows Phone: Kuidas sünkroniseerida telefoni ja arvuti Windows 8 / Windows RT?

Microsoft on välja andnud taotluse sünkroonida nutitelefonid töötab uue Windows Phone 8, arvuteid, mis töötavad OS Windows 8, ja tahvlearvutid, mis töötavad Windows RT.

Windows-Phone
Windows Phone saate jagada pilte, muusikat, videot. Vabandame, kuid uus tarkvara ei toeta nutitelefonid Windows Phone 7.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Windows Phone 8: uus operatsioonisüsteem mobiilsetele seadmetele.

Microsoft tutvustas uut operatsioonisüsteemi nutitelefonid - Windows Phone 8. Arendajad kirjeldada oma uue OS nende sõnadega: «Windows Phone 8 - tõeliselt privaatne keskkond nutitelefoni, mis seob omaniku inimesed ja asjad selles küsimuses kõige teda."

Euroopa kauplustes esimesi telefone koos eelinstallitud Windows Phone 8 (näiteks Nokia Lumia 920 ja Nokia Ativ S) ilmub sel nädalavahetusel, kui teistes riikides, nutitelefonid hakkab laev novembris.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Evernote 2.5 for Windows Phone: paranenud välimuse.

Avaldatud uus versioon kliendi Evernote 2.5 Windows Phone.

Evernote-2.5-for-Windows-Phone
Uus versioon Evernote 2.5 Windows Phone Põhilised muudatused olid kohaldamise disain. Märkused nüüd ilmuvad ekraanile kujul plaadid, nagu teine ​​Windows Phone, redigeerimiseks eraldatud rohkem ruumi.

Tarkvara koduleht
Lae alla Evernote 2.5 для Windows Phone

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Free Ringtone Maker 2.4.0.834 aitab luua oma mp3-helin.

Free Ringtone Maker 2.4.0.834 – tasuta ja väga lihtne programm, mis võimaldab teil kiiresti luua oma ringtone (helin telefoni) formaadis mp3.

Et luua oma telefoni signaal Tasuta Ringtone Maker 2.4.0.834 piisavalt teha kolm lihtsat sammu:

 • valida laulu mis te luua ringtone;
Free-Ringtone-Maker-2.4.0.834-1
 • lõigatud laulu koodijupi;

Free-Ringtone-Maker-2.4.0.834-2

 • salvestada telefoni signaal.
Free-Ringtone-Maker-2.4.0.834-3

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Free Ringtone Maker 2.4.0.834.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Samsung KIES: Tablettide ja nutitelefonid tõttu arvuti.

Samsung KIES – tasuta programm, mis võimaldab teil vahetada andmeid arvutite ja mobiilseadmete tootmine Samsung.

Samsung-KIES
Samsung KIES töötab arvutites töötab operatsioonisüsteemi Windows ja Mac OS X . Kasutades seda utiliiti saate andmeid arvutite vahel ja tabletid ja nutitelefonid, mitte ainult traadi, kuid Wi-Fi! Samsung KIES saab:

 • varundada andmeid;
 • suhtlema;
 • installida ja uuendada tarkvara;
 • hallata multimeedia faile;
 • hallata kontakte (toetatud töö Outlook, Google, Yahoo).
Tarkvara koduleht

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

vaata ka:

VÕRGUD JA NENDE SEADISTAMINEWiFi RUUTERID JA VÕRGUD

KODUDE JA BÜROODE VÕRGUD


Kodudes ja büroodes võrkude paigaldamine ning seadistamine.
Ruuteri ühendamine ja seadistamine: STV, Starman, Elion, Elisa ja Majanet võrkudega.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru