abit.ee

PDF to JPEG.

PDF - see on üks populaarsemaid dokumendi formaadid. Kontod, juhendid, äri kirjad, raamatud, ajakirjad - kõik need dokumendid, mida me vastu võtta ja saata faile PDF. Et vaadata PDF-faile, on palju programme, kõige populaarsem neist – Adobe ReaderLooge need failid on nüüd võimalik mitte ainult selline võimas ja kallis programmid nagu Adobe Acrobat või Adobe Photoshop, kuid kasutades ühist kontoritarkvara - Microsoft Office (tasu, mida nõutakse), või OpenOffice.org (Tasuta programm, mis on funktsionaalselt võimalik konkureerida selle rivaal Microsoft).

adobe-reader

Aga mõnikord soovite teisendada dokumendi PDFv tavaline pildifail (JPG või PNG). Näiteks paljud portaalid Reklaamid kasutada ainult fotosid ja pilte illustreerimiseks avaldatud reklaami koopia, publikatsioone või projektide veebilehtede mugavam kui tavaline pildifaile, ja nii edasi. Käesolevas artiklis me vaatleme kolme viisi teisendada PDF dokumendid pildifaile (JPG, jne) ilma kuluka kaubanduslike rakenduste - kasutades tasuta Adobe Reader tarkvara ja STDU Viewer, ja läbi võrguteenuse convert-my-image.

Teisendada PDF dokumendid pildifaile tasuta Adobe Reader.

Teisendada PDF dokumendi graafiline fail (JPG või muu) on meil vaja, välja arvatud Adobe Reader, tasuta graafika redaktor Paint on lisatud standardsete rakenduste Windows (muidugi, võite pöörduda abi mõne muu taotluse toimetamine pildid) .

Hakkame pihta. Alustuseks, avage PDF dokumendi Adobe Reader.

 

convert-pdf-to-jpg-11

 

Parim top menüüst "Edit" ja pane sisse lülitamata lõik "Take Picture". Hoia hiire vasakut nuppu ja venitama avatud akna dokumendi. Pärast seda näed silt: "Valitud ala kopeeritud." Võite sulgeda AdobeReaderi tööle minna koos tasuta graafika redaktor Paint.

Run Paint (lihtsaim viis leida see app menüüs Start - All Programs - Accessories).

 

convert-pdf-to-jpg-9

 

Klõpsake ikooni "lõikelaua" ja vali "Paste".

 

convert-pdf-to-jpg-8

 

Me näeme dokument asetatakse lõikepuhvrisse ja kasutada Adobe Reader avada Paint. Nüüd tuleb salvestada see pilt.

 

convert-pdf-to-jpg-7

 

Klõpsa hiire vasaku nupuga ikoonil vasakus nurgas liides painti pääse menu. Valime Save As - pilt JPEG (või BMP, PNG, GIF).

 

convert-pdf-to-jpg-6

 

Dialoogiboksis oleme märgistatud uue graafilise faili ja vali kaust, kuhu paigutada. Seejärel klõpsake nuppu Salvesta. Ongi kõik! Oleme ümber PDF dokumendi graafilise faili formaadis Adobe JPEG readerï Microsoft Paint.

 

convert-pdf-to-jpg-5

 

Teisendada PDF dokumendid pildifaile kasutate võrguteenust convert-my-image.com.

Järgmine võimalus, mis meie arvates on seotud Interneti-ühendus - me konverteerib PDF pildifail kasutate võrguteenust convert-my-image.com.

 

convert-pdf-to-jpg-1

 

Selleks kirjuta brauseri aadressil (või lihtsalt minna siia) ja leida lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis võimaldab teil valida üks kahest keeles - inglise ja vene keeles.

 

convert-pdf-to-jpg-12

 

Esmalt tuleb veenduda, et valitud on funktsioon PDF to JPG ülemises vasakus nurgas veebilehel.

 

convert-pdf-to-jpg-13

 

Seejärel vajutage nuppu Vali fail (Select File), leiame meie dokument ja klõpsake nuppu Teisenda (Start), oota natuke, mitte lehekülge uuesti laadida ja vaadata dialoogiboksi, mis võimaldab teil salvestada pilt kõvakettale oma arvutis. Kiire ja lihtne!

Teisendada PDF dokumendid pildifaile kasutades tasuta programm STDU Viewer.

See meetod tundub mulle kõige mugavam, lihtne ja kiire. Kui plaanite tulevikus sageli teisendada PDF-faile pilte, salli alla laadida ja installeerida tasuta STDU Viewer ja kasutab seda oma tööd.

 

convert-pdf-to-jpg-4

 

Avage PDF-dokument programmis STDU Viewer.

 

convert-pdf-to-jpg-3

 

Valige menüüst File - Export - Selle graafilise faili.

 

convert-pdf-to-jpg-2

 

Dialoogiboksis valige faili tüüp, mida soovite meile, oma nimi ja kaust saadetakse vastloodud pilt ja klõpsake nuppu OK. Valmis!


Nagu näete, ümberehitamiseks PDF dokumendi normaalne pilt ei ole suur asi, ja seda saab teha mitmel viisil. Kui teil on vaja vahetada üks või kaks dokumenti, võite võrguteenust kasutada, või nõutaks abi Adobe Reader ja Microsoft Paint. Aga siis, kui operatsioon teha korduvalt, siis on võimalik soovitada kasutada STDU Viewer.

Nõuanded - Soft

ico (2)ARVUTITE TEENINDAMINE

OPERATSIOONISÜSTEEMID, TARKVARA


Teostame Teile kõiki töid programmitoe paremaks käsitlemiseks, taastamiseks või seadistamiseks.
Me sõidame kohale, võtame arvuti, teostame vajalikud tööd või remondime koha peal.
Suured kogemused ja kõrge meisterlikus on meie poolt tehtud tööde garantii!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru