abit.ee

Transmute

Mõnikord soovite järjehoidjate edastamiseks ühest veebilehitseja teise. Näiteks praegu on see probleem kasutajatele Opera, kui uus versioon brauser on tehtud põhineb kroom ja on kaotanud oma apellatsioonkaebuses. Kuigi on olemas võimalus kasutada klassikaline versioon Opera, kuid varsti on valida: kasutada vanemat versiooni või vahetada brauserit. Ma aeglaselt valmistub üleminekuks Chrome.

 

Transmute-002

 

Eksportida ja importida järjehoidjaid ükskõik brauser on sisseehitatud tööriistad, kuid ühendus ei ole alati selge, ja tulemused liiguvad operatsiooni ei ole alati pidada rahuldavaks. Eelkõige siis, kui sa importida järjehoidjaid Opera, Google Chrome häiritud struktuur kaustu ja näidata, et lemmik lingid. Seda probleemi saab lahendada koos "Tantsud tamburiin" :) ja saab lihtsamalt ja rendi teenuseid tasuta programm muundada.

Nõuanded - Soft

PDF to JPEG.

PDF - see on üks populaarsemaid dokumendi formaadid. Kontod, juhendid, äri kirjad, raamatud, ajakirjad - kõik need dokumendid, mida me vastu võtta ja saata faile PDF. Et vaadata PDF-faile, on palju programme, kõige populaarsem neist – Adobe ReaderLooge need failid on nüüd võimalik mitte ainult selline võimas ja kallis programmid nagu Adobe Acrobat või Adobe Photoshop, kuid kasutades ühist kontoritarkvara - Microsoft Office (tasu, mida nõutakse), või OpenOffice.org (Tasuta programm, mis on funktsionaalselt võimalik konkureerida selle rivaal Microsoft).

adobe-reader

Aga mõnikord soovite teisendada dokumendi PDFv tavaline pildifail (JPG või PNG). Näiteks paljud portaalid Reklaamid kasutada ainult fotosid ja pilte illustreerimiseks avaldatud reklaami koopia, publikatsioone või projektide veebilehtede mugavam kui tavaline pildifaile, ja nii edasi. Käesolevas artiklis me vaatleme kolme viisi teisendada PDF dokumendid pildifaile (JPG, jne) ilma kuluka kaubanduslike rakenduste - kasutades tasuta Adobe Reader tarkvara ja STDU Viewer, ja läbi võrguteenuse convert-my-image.

Nõuanded - Soft

Kuidas taaskäivitada Windows Explorer?

Pärast pikaajalist kasutamist arvuti mõnikord hakkab "aeglustada". Teda elustada, saame taaskäivitage Windows, kuid see tavaliselt aitab taaskäivitadaWindows Explorer. Allpool vaatleme kahel viisil taaskäivitada Explorer Windows.

Restart Windows Windows Explorer kasutades Task Manager Windows.

See meetod on kõige lihtsam, kuid mitte kiiremini. Niisiis:
 • käivitada Task Manager Windows (vajutage samaaegselt klahve Ctrl + Alt + Delete) dialoogiboks, valige sobiv toode;
 • minna vahekaarti Protsessid;
 • leida ja valida protsess explorer.exe;
 • nuppu End Process allosas paremal akna.

Windows Explorer peatunud, nüüd peame uuesti sisse. Selle:

 • in Windows Task Manager aken, minge sakk Rakendused;
 • kliki New Task allosas õigus;
 • print aknas explorer. exe;
 • nuppu OK.

perezagruzka-provodnika-Windows-001

Explorer Windows (Windows Explorer) taaskäivitamist. Nagu näete, et seda ei olnud raske.

Restart Windows Explorer koos bat-faili.

perezagruzka-provodnika-Windows

Kuid on võimalus taaskäivitada Windows Explorer ühe hiireklõpsuga! Et seda teha, kõigepealt luua tekstifail nahkhiir, mis täpsustab kõik vajalikud käsud. Alustame:

 • avada Notepad või mõni muu tekstiredaktor, nagu, Notepad++;
 • prindi järgmine tekst (või kopeeri alljärgnev kood ja kleepige see redaktor):
Taskkill /f /im explorer.exe
Start explorer.exe
 • rippmenüü, vali faili siis Save As;
 • prinditakse failinimi (nt Restart.bat). Peaasi on see, et pärast punkti pealkirjas seisis bat;
 • poest saadud dokumendid töölauale.


perezagruzka-provodnika-Windows-002

See on kõik nüüd uuesti Windows Explorer, lihtsalt topeltklõps hiire vasaku nupuga selle bat-faili.

Nõuanded - Soft

Salvestamine failid Trojan-Ransom.Win32.Rector ja Trojan-Ransom.Win32.Xorist.

RectorDecryptor 2.5.19.0

RectorDecryptor 2.5.19.0 – tasuta rakendus väljatöötatud Kaspersky Lab andmeid taastada lukus Trojan-Ransom.Win32.Rector.

RectorDecryptor-2.5.19.0
Trojan-Ransom.Win32.Rector mida häkkerid, et katkestada normaalset tööd arvutiga ja blokeerida kasutaja juurdepääs delikaatsetele andmetele. Pärast edukat rünnakut Trojan-Ransom.Win32.Rector muuta mõned failid nakatunud arvuti, mistõttu on välja lülitatud. Siis viiruse rünnaku ohvriks saab sõnumi teatud toimingud vastutasuks taastamist normaalne töö arvutiga. RectorDecryptor 2.5.19.0 dekrüpteerida kasutaja faile ja võimaldab teil taastada oma arvuti.

Lae alla RectorDecryptor 2.5.19.0

XoristDecryptor 2.2.114.0

XoristDecryptor 2.2.114.0 – tasuta utiliit, mis on mõeldud võidelda pahavara rünnakud Trojan-Ransom.Win32.Xorist.

XoristDecryptor-2.2.114.0
Põhimõtet Trojan-Ransom.Win32.Xorist sama, mis eespool pahavara Trojan-Ransom.Win32.Rector. See pahavara on blokeerides juurdepääsu tundliku sisuga kasutajaandmed rikkudes normaalne töö arvutiga. Siis omanik nakatunud arvuti küsib mul teha mõned nõudmised kurjategijate eest katastroofiabi arvuti. XoristDecryptor 2.2.114.0 fikseerib kahju XoristDecryptor 2.2.114.0.

Lae alla XoristDecryptor 2.2.114.0

Selleks, et ära XoristDecryptor 2.2.114.0 või RectorDecryptor 2.5.19.0, peab:

 • laadida asjakohane arhiiv alates ametlik kodulehekülg;
 • pakkige üle arhiivi;
 • joosta käivitatava (RectorDecryptor.exe või XoristDecryptor.exe võrra);
 • käivitada skaneerimise (Start Scan).
Tarkvara koduleht

Nõuanded - Soft

Kuidas paigaldada Google Chrome Windows 8?

Uus operatsioonisüsteem Microsoft Windows 8 Kaasas eelinstallitud Interneti-brauseri Internet Explorer 10, otsida vaikimisi teenus Bing. Liidese uus OS ebatavaline ja paljud kasutajad ei saa veel lisada oma lemmik brauser. Google Inc on otsustanud teha elu lihtsamaks fännid Chrome, ja avaldas filmi, mis näitab ilmekalt protsessi paigaldus brauseri Google Chrome arvutile koos Windows 8.

Loodetavasti vaadates seda videot aitab teil installida oma lemmik brauser Google Chrome on arvuti koos uue operatsioonisüsteemi Windows 8.

Tarkvara koduleht

Nõuanded - Soft

Windows 8, Windows Phone 8 ja Microsoft Surface.

Siin on, mida Bill Gates ütles Microsoftilt - Windows 8, Windows Phone 8 ja Microsoft Surface (muidugi inglise keeles):

Nõuanded - Soft

Windows 8 Enterprise: tasuta prooviversiooni.

Microsoft on postitanud oma veebilehel täielik (!) Versioon uue operatsioonisüsteemi Windows 8 Enterprise. Seda saab alla laadida ja kasutada täiesti tasuta 90 päeva. Teine piirang on võimetus jätkata selle versiooni Windows 8 Enterprise tasu eest.


Windows 8 Enterprise - kõige täiuslikum versioon uue operatsioonisüsteemi Microsoft. Funktsionaalsust Pro versioon on pikendatud kasulikke täiendusi, mis meeldib eriti, et juriidilisest isikust süsteemi kasutajad (Windows To Go, DirectAccess jne).

Allalaadimiseks saadaval 32 - ja 64-bitiste versioonidega Windows 8 Enterprise järgmistes keeltes: inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, jaapani, hiina.

Tarkvara koduleht
Lae alla Windows 8 Enterprise

Nõuanded - Soft

DoudouLinux: operatsioonisüsteemi lastele.

DoudouLinux - tasuta operatsioonisüsteem põhineb Linux Debian, mis on mõeldud lastele alates 2 kuni 12 aastat, samuti nende vanematele! See jaotus hõlmab umbes 50 eri rakendusi, mis võimaldavad lastel mitte ainult meelelahutust, vaid ka mõista põhitõdesid arvutioskuse.

DoudouLinux
DoudouLinux saab kasutada nii LiveCD, st ei ole vaja paigaldada operatsioonisüsteem arvutis. Puuduvad andmed arvuti kõvaketas on eemaldatud. Pärast ravi alustamist DoudouLinux võib üsna õnnelikult annab arvuti käsutuses laps - ta saab kumbki kustutada olulisi faile või kahjustada teie arvuti jõudlust. Lisaks sellele operatsioonisüsteemi pakub süsteem kaitset ja kontrolli, et takistada laste saite ohtlik sisaldus.

Struktuur koosneb kogud mängud DoudouLinux Childsplay ja GCompris programm koolitus-ja Pysycache Gamine, laste graafiline editor Tuxpaint, samuti veebilehitseja, tekstiredaktor, mis võib samuti kasutada täiskasvanud. Nii et kui teil on vana või mittevajalikud lauaarvuti või laptop, see võib olla kiire ja tasuta pöörduma suurepärane laste PC, mis toob palju rõõmu oma lastele samuti oma.

Tarkvara koduleht
Lae alla DoudouLinux

Nõuanded - Soft

Windows 8 Upgrade Offer: kuidas saada Windows 8 15€ eest.

Microsoft Corp jätkuvalt rõõmu oma klientidele tutvustusi, suunatud levitamine uute valgusesse uue operatsioonisüsteemi Windows 8. Windows 8 Upgrade pakkumine võimaldab teil saada digitaalse koopia Windows 8 jaoks lihtsalt 15 € Euroopas US $ 15 ja 469 rubla Venemaa!

Windows-8-upgrade-offer
Osaleda meetme Windows 8 Upgrade pakkumine vastu need ostjad, kes ostsid ajavahemikul 2. juuni 2012 kuni 31. jaanuar 2013 uue arvuti selle järgmistest operatsioonisüsteemidest eelinstalleeritud:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate.
Kahjuks arvutit eelinstallitud Windows Starter osaleda selles edendamine ei ole lubatud.

Omandada Windows 8 reklaami kulud registreeruda ametlikul kodulehel reklaamikampaania - windowsupgradeoffer.com.

Windows 8 Upgrade Offer
Registreeri osaleda Windows 8 Upgrade Offer

Nõuanded - Soft

vaata ka:

VEEBILEHTEDE LOOMINEVEEBILEHTEDE LOOMINE

VEEBIDISAIN, OTSINGU OPTIMEERIMINE


Valime vastavalt Teie soovile ja vajadusele kodulehe variandi.
Teostame kujunduse vastavalt Teie firmastiilile.
Õpetame teid juhtima kodulehte, kuidas lisada muudatusi ja uut informatsiooni.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru