abit.ee

Garantiiremont teeninduskeskused, sülearvutite ja tahvelarvutite Tallinnas.

Kahjuks isegi uue arvuti, sülearvuti või tablett, vabaneb suurtootja osta tahke toode võib kahjustada. Autor ebaõnnestumine olmeelektroonika võivad põhjustada kokkupanek tehnoloogia, defektsed osad, vale säilitamise ebaõige käitlemise trahvi tehnika veol ... Ja nagu maine tootja ja müüja, on oluline, et vigane või ei ole asi sai kiiresti ja tõhusalt vahetada või remontida.

Iga suur arvuti tootja on kas oma teeninduskeskused või sertifitseeritud partnerid, kes osalevad ja garantiiremondi ja teenust. See oli nende töörühmade ja saada taldrikud, arvutid, sülearvutid ja muud elektroonikat, et ei suuda enne garantiiaja lõppu. Tavaliselt ostja, kes on silmitsi vajadusega parandada garantii kehtib järgmiselt: viitab Canoni arvuti või muud kaubad. Poe klient teatas, et garantiiremonti on kaubamärk on konkreetse teenuse ja see on seal katki sõita arvuti (tablett, printer, ruuter).

Oleme kogunenud siia kõik teadaolevad aadressid teeninduskeskused, garantiiremonti, infotehnoloogia ja soovitame täiendada seda loetelu või seda muuta.

Garantiiremont teostatakse Tallinnas järgmiste äriühingute:

Nõuanded - Ristavara

Heli kadus pärast ühendamist uue videokaardi, miks see juhtus ja mida teha?

Ei ole saladus, et paljud meist kasutavad arvuti lihtsalt külastada veebisaite, side (e-posti ja Skype), ja vaadata videoid võrgus. Praegu video streaming tehnoloogia (Sopcast, Torrent-TV) muudab mugav Otseülekanne TV ekraan ei ole kõige võimsam arvuti, kui Interneti-ühendus oli piisavalt kiiresti. Aga filme või spordisaadete on palju kenamaks suurel ekraanil, kas pole? Ja tekib küsimus: kuidas ühendada arvuti teleriga? Pärast lühikest uurimist küsimus on selge: me vajame uut graafikakaart, mis on varustatud kaasaegse väljundid (HDMI, DVI) ja suudab kuvada pilte suurel ekraanil koos vastuvõetava lahenduse. Pärast läheb poodi, osta videokaart, paigaldada see oma arvutisse ja paigaldada draiverid TV on Desktop Windows. Hurraa! Võite vaadata filmi või mängu Meistrite Liiga suurel ekraanil istudes oma lemmik tool! Aga äkki avastasin, et arvuti ... loll. Heli kadus, ja lülitab TV ning ühenda oma vana monitori ei aita. Miks heli kadus pärast paigaldamist videokaart ja kuidas seda probleemi lahendada?

Nõuanded - Ristavara

Õige konfiguratsiooni ruuter - oma garantii turvalisus Internetis.

Oleme alati teie abi, aidata valida, osta, paigaldada ja seadistada Wi-Fi ruuter, kaitsta oma internetiühendust häkkerite võimalik katsed seda kasutada ja annab teile ja teie perele ohutu ja turvaline juurdepääs internetile.

wi-fi-ruuter
Et ühendada oma arvuti internetti saab kasutada tavalist traati. Kui teil on lauaarvuti, eriline ebamugavusi see ei anna - ainult üks kord teha juhtmestik. Aga kui on mitte üks, vaid mitu arvutit (ja nüüd, iga pereliikme ja iga töötaja kontoris on tavaliselt arvuti) - juhtmed ümber probleemi, mida saab lahendada traadita internetiühendus via Wi-Fi. Ja siit tuleb uus seade, mis tagab stabiilse ja turvalise toimimise Internet - ruuter. Poed on palju mudeleid igale maitsele ja rahakotile. Milline mudel valida, kuidas ühendada ja seadistada ruuter?

Nõuanded - Ristavara

VIA APC 8750: Android-arvuti 50$ eest!

VIA Technologies Corporation kasutusele uue ühtse nõukogu arvuti VIA APC 8750. See seade müüda Ameerika Ühendriikides alates juuli 2012 hinnaga $ 50 (Eestis hind on kõrgem). Selle arvuti töötab Android 2.3, optimeeritud hiire ja klaviatuuri abil.

VIA-APC-8750
PCB suurus-170 x 85, prots VIA WonderMedia kiirusega 800 Mhz, 11 töötleja vahendusel töötlejana mm (Neo-ITX). Muude omaduste kaudu APC 8750: 512 Mb DDR3 RAM, 2 Gb, LAN Etherneti võrgu kaardiga ja slot microSD-ladustamise seadmed ühenduse, HDMI D-Sub nelja USB 2.0, ja RJ-45, pistik kõrvaklapid ja mikrofoni ühendamine. VIA APC 8750 juba katsetatud, kontot tema video töö.


VVIA APC 8750 saab kasutada Interneti surfing ja "cloud" rakenduste töötamine. Arvuti-14 Watts (4 vati tühikäik) piigi iimis energiatarvet konteerida saate igal juhul Mini-ITX või mikro-ATX kaardi.

VIA Technologies koduleht
VIA APC 8750 üksikasjaliku tehnilise teabe

Nõuanded - Ristavara

TP-LINK: seadistamise juhiseid, firmware, draiverid.

tp-link-ruuter TP-LINK - tuntud tootja võrgu seadmete, kelle tooted on laialt saadaval kauplustes Eestis. See ettevõte on juhtiv võrguseadmete (WiFi-ruuterid, ruuterid jne) Hiinas, TP-LINK tooted mida kümned miljonid kasutajad üle maailma.

Nagu iga muu riistvara, Wi-Fi-ruuter, 3G ruuterid, IP-kaamerad ja muu varustus toodetud TP-LINK, tema normaalseks talitluseks on vaja asjakohast tarkvara (firmware, draiverid, utiliidid) ja parandada sätteid. Peaaegu kõik tarkvara, mis võib nõuda kasutajatelt väljund TP-LINK, võib leida ametlik kodulehelt. Sealt leiad mõned juhised ja näpunäited tegutsevad oma võrguseadmete.
tp-link
Noh, kui teil on vaja kvalifitseeritud abi paigaldada ja seadistada WiFi-ruuterid, IP-kaamerad ja muud võrguriistvara - palun aidake meid, me teostada kõik vajalikud tööd kiiresti, tõhusalt ja odavalt (eelkõige luua WiFi-ruuter teie kodus või kontoris maksab ainult 15 eek!). Lisainformatsiooni hinnad leiad siin.

TP-LINK ametlik koduleht

Nõuanded - Ristavara

Suurendada sülearvuti aku

Minimeerimine energiakulu.

Lisaks aku, aku sülearvutid mõjutab taset selle tarbimisega, mõjutavad mitmed tegurid: riistvara omadusi arvutitarkvara kasutada, samuti olukorra ja konfiguratsiooni süsteemi.

Nõuanded - Ristavara

Pikendab aku eluiga - Intel soovitused

Alexander Kharkov

Mobiilne arvuti on kaotanud võime töötada halvimal võimalikul ajal, sest kahandatud aku - kurb vaatepilt, eriti oma segast omanik. Intel on lahkelt jagatud soovituste kogumit, mis aitab pikendada eluiga patareid ja maksimeerida aku süle-ja netbooks ühe laadimisega.

Nõuanded - Ristavara

Sülearvuti puhastamine

Monitor

Monitor on soovitav puhastada kord nädalas. Kõige parem on kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid, mida saab osta arvuti kauplustes. Äärmuslikel juhtudel sobivad pehme lapiga pühkida niiske esimene, siis kindlasti pühkige kuivaks.

Nõuanded - Ristavara

Puhastamiseks arvuti tolmust ja mustusest.

Enne puhastamist alati lahti oma arvuti võrgust! Kasuta tolmuimejaga ja pehme harjaga. Jätkake hoolikalt ja ettevaatlikult. Püüa puhastada tolmust jahutite ja radiaatorid.

Nõuanded - Ristavara

vaata ka:

ico (4) KONSULTATSIOON

Ostmisel või upgrade arvutid ja lisaseadmed


Kas soovite osta uus arvuti, kuid ei tea, mida valida?
Konsulteeri spetsialistiga enne kui sa lahkud poest.
Nii et sa salvestada ja oma aega ja raha.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru