abit.ee

E-POST ( E-MAIL )

Gmail: стало возможно отменить отправку письма!

google-gmail

Каждый из нас иногда жалеет о сделанном, сказанном или написанном - то ли в приступе гнева, то ли в состоянии стресса... Компания Google сделала возможным отмену отправку электронных писем.

По умолчанию эта функция отключена, но включить ее не составит никакого труда. Для этого нужно открыть настройки Gmail, вкладку "Общие" и поставить галочку "Включить функцию отмены отправки". Здесь же можно выбрать промежуток времени для отмены отправки.

gmail

Функция отмены отправки в настоящее время действует только в версиях Gmail для настольных компьютеров и лаптопов.

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mozilla Thunderbird 17: uus e-posti klient.

Mozilla Thunderbird 17 – uus versioon üks edukamaid programme e-postiga.

Thunderbird-17
Selles uues vabastamist Mozilla Thunderbird 17 täiustatud kasutajaliidesele:

  • uutele kasutajatele, et näha nuppu menüü;
  • kaarte kuvatakse tiitliribal.

Ka see vabastamine programm töötada e-posti fikseerib mõned vead.

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mozilla Thunderbird 16: tasuta analoog Microsoft Outlook.

Avaldatud uus versioon tasuta e-posti klient Mozilla Thunderbird 16. See programm põhineb mootori Gecko (Mozilla Firefox ka teinud alusel Gecko ) ja lubab teil kasutada laiendada selle funktsionaalsust.

Mozilla-Thunderbird-16
Uus versioon Mozilla Thunderbird 16 lisab toetust populaarne võrgu ressurss box.com, ajakohastatud e-posti klient on nüüd taustal, mõned vead on parandatud.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mozilla Thunderbird 14: Tasuta e-posti klient.

Avaldatud uue versiooni tasuta e-posti programmi Mozilla Thunderbird 14. Nagu alati, see juhtus peaaegu üheaegselt valgus Mozilla Firefox 14. See ei ole üllatav - nii projektide sama mootor aluseks liides ja Firefox ja Thunderbird on tehnoloogia XUI (arendatud Mozilla Foundation).

Mozilla-Thunderbird-14
Olulised muudatused eelmise versiooni Mozilla Thunderbird ei ole fikseeritud mõned vead, paranenud turvalisus posti klient. Mozilla Thunderbird 14 töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows, Linux ja Mac OS X. Saadaval eesti ja vene versioon populaarne e-posti klient.

Tarkvara koduleht
Lae alla Mozilla Thunderbird 14

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mozilla Thunderbird 13: võimas e-posti klient.

Nagu alati, järgige Mozilla Firefox 13 avaldatud ja e-posti klient Mozilla Thunderbird-13 uus versioon. Kahjuks, alustades selles versioonis, Mozilla Thunderbird peatatud rabotanm arvutites, milles töötab Windows XP hoolduspaketi SP2 installitud ilma.


MozillaThunderbird
Uuendusi hulgas on võime failimanuste elektroonilise kirja, suur tänu online-teenuse YouSendIt. Mozilla Thunderbird 13 kõik muudatused viitavad teisiti, julgeoleku ja stabiilsuse sisestamist kliendi.

Tarkvara koduleht
Lae alla Mozilla Thunderbird 13

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

GroupMail Free Edition 5.3.0.119: korraldada meililistides.

Tasuta tarkvara GroupMail Free Edition 5.3.0.119 eesmärk on anda meililistides. Tänu firma või organisatsioon suudab reklaami oma tooteid, teavitama oma kliente uutest toodetest või teenustest, õnnitleda jne

GroupMail-Free-Edition
Selles programmis luua meililistides e-posti teel on palju sisseehitatud malle (HTML), mis annab saadetud kirjad esialgse välimuse või kasutada oma korparativny stiilis.

GroupMail Free Edition 5.3.0.119 salvestab selle andmebaasi kohalikus arvutis, mis suurendab ohutust ja turvalisust tagava isikuandmete klientidele.

Tasuta versioon GroupMail Free Edition on mõned piirangud (eriti samal ajal on võimalik saata kirju mitte rohkem kui 100 sihtkohta), mis pääsenud äri lahendusi (hinnad alates 99 € kuni 499 €).

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mozilla Thunderbird 12 - vaba konkurent Microsoft Outlook.

Peaaegu üheaegselt viimisega uue versiooni interneti brauser Mozilla Firefox 12 avaldatud ja uue versiooni tasuta Mozilla Thunderbird 12.

MozillaThunderbird
Uus versioon Mozilla Thunderbird 12 töötab RSS-kanaleid on palju kiirem, lisab toetust lisandmoodulid, mis annavad rohkem ruumi formaadid Local Folders mail, globaalse otsingutulemuste nüüd täiendatud katkendeid teatatud tulemused.


Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

SmartSerialMail Freeware 1.0.1.270: kiire tarne.

SmartSerialMail Freeware 1.0.1.270 tarkvara mõeldud kiiresti luua nimekirja e-posti teel. See utiliit võimaldab teil saata päevas 400 kirja oma klientidele, tellijatele jne tasuta!

SmartSerialMail-Freeware-1.0.1.270
Mis SmartSerialMail Freeware 1.0.1.270, saate luua isikupärastatud kirju kasutades malle. Lisaks, see programm on sisseehitatud HTML-redaktor, saate importida faile Microsoft Word.

Tasuta versioon SmartSerialMail Freeware 1.0.1.270 natuke piiratud nii funktsionaalsust - sa ei saa lisada faile sõnumite nimekirja.

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Koma-Mail 3,83: tasuta e-posti klient.

Koma-Mail 3,83 - uue versiooni tarkvara hallata e-posti kontosid. Mis Koma-Mail 3,83 pääsete postkast protokoll IMAP/POP3/SMTP ja WebDav (Hotmail). Toetab turvalisi ühendusi SSL.

KomaMail-3,83
Peamised eelised programmi Koma-Mail 3,83:
  • võime kasutada programme USB-drive (USB-stick);
  • Toetus mitut kontot (iga kasutaja saab kasutada erinevaid e-posti kontosid);
  • juuresolekul spam filter;
  • võtke juhtimine;
  • sisseehitatud kalender.
Mailer Koma-Mail 3,83 töötab arvutis Windows 7, Vista, XP, 98. Tõlgitud 20 keelde.

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

Mail keegi kusagil 2,3: kiiremini mail töötlemiseks.

Uuendatud väga mugav ja tasuta programm Mail keegi kusagil 2,3. Selle väike ja ei nõua paigaldamiseks utiliiti saab kiiresti saata e-mail igast arvutist, mis on ühendatud internetti. Samal ajal saata kirju ei pea minema oma e-posti konto - Mail keegi kusagil 2,3 kasutab oma.

Kiri Igaüks, Anywhere
Üsna sageli on olukord siis, kui on vaja saata kõik dokumendid (foto link) teise arvutisse. Mine oma e-posti konto ei ole alati mugav (või ohutu) või lihtsalt võimatu. Siin Mail keegi kusagil 2,3. Lihtsalt Käivita see programm USB-stick, sisestage aadressiga, vali faili saata või kirjutada tekst ja vajutage SAADA. Kiri valmib!

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

vaata ka:

ico (2)ARVUTITE TEENINDAMINE

OPERATSIOONISÜSTEEMID, TARKVARA


Teostame Teile kõiki töid programmitoe paremaks käsitlemiseks, taastamiseks või seadistamiseks.
Me sõidame kohale, võtame arvuti, teostame vajalikud tööd või remondime koha peal.
Suured kogemused ja kõrge meisterlikus on meie poolt tehtud tööde garantii!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru