abit.ee

UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402: tasuta viirusetõrje.

UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402 - tasuta viirusetõrje, mis pakub kaitset arvutite viiruste vastu, mis levivad interneti kaudu. Keskmes viirusetõrje tarkvara mootor on State-of-the-art, mis suudab tuvastada ja hävitada viirused, rootkit ja muud kahjurprogrammid.

UnThreat-AntiVirus-Free-Edition-6.2.37.17402
Põhifunktsioonide UnThreat AntiVirus Free Edition:

 • kaitset viiruste, nuhkvara,
 • email kaitse;
 • avastamine ja blokeerimine pahatahtliku skripti;
 • kontroll ActiveX;
 • Protect Windows boot;
 • skannib Windowsi registri.

Tarkvara koduleht
Lae alla
UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Free Video Call Recorder for Skype.

Free Video Call Recorder for Skype 1.1.1.430 – tasuta programm vestluste salvestamiseks via Skype. Selle arendajad väidavad, et Free Video Call Recorder Skype on esimene programm, mis võimaldab teil salvestada Skype'i kõned ilma piiranguteta.

Free-Video-Call-Recorder-for-Skype
Free Video Call Recorder for Skype võimaldab salvestada vestluse täielikult, ainult heli või video ainult vestluskaaslase. Eeliseid Tasuta Video Call Recorder Skype on järgmised:

 • lihtne kasutajaliides;
 • kvaliteetne video ja helisalvestused;
 • madal CPU;
 • olemasolu paus.

Töötada Free Video Call Recorder Skype ei ole vaja paigaldada extra koodekeid või raamatukogudes.

Сайт разработчика
Lae alla
Free Video Call Recorder for Skype

lihtne kasutajaliides;kui kõrge kvaliteediga video ja heli salvestamine;madal koormus töötleja;juuresolekul paus.

Tarkvara - INTERNET

Call of Duty: Ghosts: uus mäng.

Ettevõte Activision teatas vabastamist uue mängu populaarne sarja Call of Duty. See on täiesti uus mäng uus mootor uus storyline, uued tegelased ja uued mängu maailmas - nagu see üks saab tõlkida sõnu Mark Rubin (Infinity Ward).



Call of Duty: Ghosts ilmub PC, Xbox 360 ja PlayStation 3. Täpsed vabastamist uue mängu ei ole veel nime, kõik detailid selguvad 21. mai. Samas, me lubame, et näidata mängitav versioon Call of Duty: Ghosts.

Mängud - WINDOWS

µTorrent 3.3.

Vabastamist uue versiooni μTorrent 3,3 Build 29625. See programm on üks parimaid kliente failiedastusprotokolli BitTorrent.


μTorrent väljatöötatud loojad protokoll BitTorrent. Seal on järgmised eelised selle programmi:

 • väiksus;
 • lihtne setup torrent-kliendiga;
 • proxy tuge;
 • kaughaldus tarkvara μTorrent Interneti kaudu;
 • toetust multi-keermestatud laadida;
 • võime lõpetada failide allalaadimise, kui kasutaja tegevus;
 • võime piirata allalaadimise kiiruse ja efektiivsuse faile (kui mitte piirata allalaadimise kiiruse, veebibrauserit on palju aeglasem, nii et samal ajal täielikult ära kasutada interneti ja allalaadimise faile kiirust piiravad failide allalaadimise ja mõju);
 • sisseehitatud otsing;
 • hindamissüsteem torrent-faile.
Uus versioon μTorrent 3,3 Build 29625 Fikseeritud mõned vead, parem stabiilsus torrent-kliendiga.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik µTorrent 3.3.

Tarkvara koduleht
Lae alla µTorrent 3.3

Tarkvara - DOWNLOAD MANAGER

GTA 5: uus trailer.

Ettevõte Rockstar Games õnnitles kõiki fänne mängu seeria Grand Theft Auto on kord kevad (või 1. mai), avaldades uus haagis. Video koosneb kolmest osast, millest igaüks on pühendatud üks tähemärki GTA 5: Michael, Franklin ja Trevor.
 


Vabastamist GTA 5 on kavandatud 17. september 2013, on meil suur mäng maailmas, kolm märki, lemmikloomad, erinevaid sõidukeid.

Mängud - WINDOWS

Mozilla Firefox 20: uus brauser.

Mozilla-Firefox
Mozilla Firefox 20 - uus versioon üks populaarsemaid Interneti-brauseritega. Vaatame, mida arendajad on teinud uuendusi Mozilla Firefox 20.

 • Põhjalikult läbi vaadata download manager. Vaata boot protsess võib nüüd olla eraldi aknas ja tööriistaribal.
 • Lihtsam avamine lehti ja linke era režiimis. Privaatne režiim - režiimis vaatamise veebilehed, kus kõvaketas ei jäta jälgi veebis surfamine.
 • Parem töö pluginaid (lisatud). Mozilla Firefox 20 sulgemise riputatud plugin ei ole vaja uuesti oma sirvija täiesti piisav taaskäivitada plugin.
 • See toetab ka mikrofoni ja kaamera kontrolli (getUserMedia API).
 • Lisatud toetust (veel Esperimental) H.264, AAC ja MP3. Vaikimisi on see funktsioon lisatakse järgmise versiooni brauser Mozilla Firefox.
 • Made palju muid parandusi ja veaparandusi.
Tarkvara koduleht
Lae alla Mozilla Firefox 20

Tarkvara - BRAUSERID

Autodesk ReCap 1.0.100.12.

Autodesk ReCap 1.0.100.12 –tasuta utiliit, mis võimaldab teil teisendada pilte, skaneeritud pilte ja muid faile formaate kasutada erinevate süsteemide automatiseeritud projekteerimise (CAD), näiteks AutoCAD.

Autodesk-ReCap-1.0.100.12
Utility Autodesk RECAP 1.0.100.12 vabaneva Autodesk. Autodesk on arendaja programmide nagu 3DS Max ja AutoCAD - tunnustatud juhid tarkvara 3D modelleerimine ja disain automaatika võrra.

Kasutamise Autodesk RECAP 1.0.100.12 luuakse alates graafika faile (pildid, skaneerib jne) 3D mudelite objekte, mis on sobilik nii CAD-programme, nagu AutoCAD või Autodesk Design ja loomine.

Tarkvara koduleht
Lae alla Autodesk ReCap 1.0.100.12

Tarkvara - GRAAFIKA

Google Chrome 26.

Tasuta interneti brauseri Google Chrome ajakohastatud versiooni 26. Kui teil on juba installitud see brauseri uuendus toimub automaatselt.

Google-Chrome
Uus Google Chrome 26 oluliselt paranenud Spell Checker'i töö - õigekirjakontrolli, siis on võimalik, et kuvada Windowsi töölaual otseteed kiire juurdepääsu erinevad profiilid Google Chrome, suletud kaks kriitilist haavatavust fikseeritud mõned vead.

Lae alla Google Chrome 26

Tarkvara - BRAUSERID

Opera 12.15.

Vabastamist uue versiooni kiireim brauser Opera 12,15. Arendajad soovitame kõik upgrade Opera, kuna selles küsimuses suletud mitmed nõrgad kohad ja parem stabiilsus programm.

Opera
Uus versioon Opera 12,15 Fixed bug, mis lubas kolmanda osapoole rakenduste muuta teenusepakkuja vaikeotsingumootoriks muid muudatusi ja parandusi.

Tarkvara koduleht
Lae alla
Opera 12.15

Tarkvara - BRAUSERID

K-Lite Codec Pack 9.9.0.

Uuendatud K-Lite Codec Pack 9.9.0 - kõige populaarsem ja likviidsete kogum koodekid esituse multimeedia sisu arvutiekraanile. See codec pack on tasuta.

k-lite-codec-pack-Media-Player-Classic-Home-Cinema
Üks peamisi eeliseid on K-Lite Codec Pack - võimalus valida soovitud osade arv ilma allalaadimist või installimist midagi ekstra. See codec pack on saadaval neljas väljaandeid:

 • Basic – sisaldab vaid kõige olulisemat koodekeid mängida filme.
 • Standard – et koodekeid lisatakse mängija Media Player Classic ja video-DVD tugi.
 • Full – Siin me leiame mõned täiendavad audio dekoodrid.
 • Mega – kõige põhjalikum pakett, mis võimaldab teil, kuidas dekodeerida ja kodeerida video.

Uus versioon K-Lite Codec Pack 9.9.0 ajakohastatud MPC-HC, LAV Filters, Haali Media Splitter, ffdshow, AC3Filter, Codec Tweak Tool jaWin7DSFilterTweaker.

Lae alla K-Lite Codec Pack 9.9.0

Tarkvara - MULTIMEEDIA

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru