abit.ee

Shotcut 13.05.11.

Shotcut 13.05.11 – tasuta video editor, avatud lähtekoodiga, mis töötab arvutites töötab operatsioonisüsteemi Windows, Linux и Mac OS X.


Shotcut-13.05.11

Kasutades Shotcut 13.05.11 Võite lisada kommentaare filme, muuta resolutsiooni, teisendada video ja filtrid, filmid. Seal on sisseehitatud filter komplekti, nagu teritamine, peegel, blur, ja teised.

Tarkvara koduleht
Lae alla Shotcut 13.05.11

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Avidemux 2.6.4: tasuta video editor.

Avidemux 2.6.4 - Tasuta programm video redigeerimiseks. See rakendus töötab arvutites operatsioonisüsteemidega Windows, Linux ja Mac OS X.

Avidemux-2.6.4

Avidemux 2.6.4 võimaldab teil kärpida filmi video rakendada erinevaid filtreid kodeerida ja dekodeerida videos. Ta toetab peaaegu kõiki videoformaate, sealhulgas AVI, DVD ühilduv MPEG faile, MP4 ja ASF.

Uus versioon Avidemux 2.6.4 fikseerib mõned vead, on optimeeritud töötama koos AAC, on toetus Camtasia.

Tarkvara koduleht
Lae alla Avidemux 2.6.4

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Unreal Commander 2.02: tasuta failihaldur.

Unreal Commander 2.02 – tasuta kahe paneeliga failihaldur sisseehitatud FTP-klient. Vastavalt oma kasutajaliides ja võimeid Unreal Commander on väga sarnane tunnustatud liider seas sarnased programmid - Total Commander.


Unreal-Commander-2.02

Omaduste hulka failihaldur Unreal Commander 2.02 saab identifitseerida:

 • partii ümber nimetada faile ja kaustu;
 • ehitatud arhiiv (ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA, GZ, TGZ, ARJ)
 • sisseehitatud FTP-klient;
 • võime kohandada fonte ja värve kõik elemendid liides;
 • toeta Unicode'i;
 • täiendatud otsingusse;
 • võime sünkroniseerida kataloogid;
 • pluginate tugi WLX, WCX, WDX.

Failid ja kaustad sisu on Unreal Commander 2,02 taustal on moodul ohutu puhastama (mis on, ilma võimaluseta taastumist) faile.

Tarkvara koduleht
Lae alla Unreal Commander 2.02 

Tarkvara - UTILIIDID

Moo0 Multi-Desktop 1.15.

Moo0 Multi-Desktop 1.15 – tasuta programm, mis võimaldab teil luua ühtne arvuti mitut töölauda ja hõlpsasti vahetada neid. Kahjuks see rakendus ei toeta operatsioonisüsteemi Windows 8.


Moo0-Multi-Desktop-1.15

Ilmselt kõik PC kasutajad mõnikord unistada suurendada Desktop area: otseteed programmidele, dokumendid, kaustad hõivata kogu ruumi monitor. Paigaldamine Moo0 Multi-Desktop 1,15 lisab veel mõned virtuaalseid töölaudu Windows. Vahetab neid kergesti kasutades kuuma võtmed (Ctrl + Left / Right, näiteks võimaldab teil hüpata järgmisele / eelmisele töölauale).

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Moo0 Multi-Desktop 1.15.

Tarkvara koduleht
Lae alla Moo0 Multi-Desktop 1.15

Tarkvara - UTILIIDID

SumatraPDF 2.2.1: Windows'i tasuta e-lugeja

SumatraPDF 2.2.1 – uus versioon tasuta programmi vaatamise formaadid PDF, EPUB, MOBI, XPS, DjVu, CHM, CBZ ja CBR. See toimib taotluse arvuti töötab operatsioonisüsteemi Windows 8, 7, Vista, XP.


SumatraPDF-2.2.1

SumatraPDF 2.2.1 töö on kiire ja lihtne kasutajaliides. Nagu arendajad programmi "Keskel on lihtsus kasutajaliidese."

SumatraPDF saab kasutada teises arvutis, ilma paigaldamist, käivitades programmi otse USB-pulk.

Tarkvara koduleht
Lae alla SumatraPDF 2.2.1

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

X-Proxy 3.3.0.8: anonymous Surfing Internetis.

X-Proxy 3.3.0.8 - tasuta rakendus anonüümsus internetis, mis võimaldab teil varjata oma tõelist IP-aadress, kui külastate veebisaite. X-Proxy toetab brausereid Internet Explorer, Mozilla Firefox ja Google Chrome.


X-Proxy-3.3.0.8

Mis lihtne ja intuitiivne kasutajaliides X-Proxy (kelle välimus saab muuta abil nahad), isegi kõige kogenematu kasutaja saab ohutult sirvida kahtlase veebilehed vältida häkkimise ja viiruse rünnakute, ja mõnel juhul - ümbersõit kehtestatud piirangute geograafia Nende alusel või muudel kaalutlustel.

Pärast programmi käivitamist X-Proxy 3.3.0.8 on koormatud nimekirja proxy servereid turvaline ja anonüümne internet surfing. Lisaks täpsustatakse geograafilist päritolu ja IP-aadressid kõik serverid on klassifitseeritud vastavalt nende turvalisuse taseme. Pärast valiku proxy server, võite kaotada X-Proxy 3.3.0.8 süsteemses salves - programm kestab taustal. Proxy server nimekirja uuendatakse automaatselt, kui taotluse ise.

Lisaks anonüümne internet surfing, X-Proxy võimaldab teil testida kiirust oma Interneti-ühendust, kindlaks geograafiline ala oma IP-aadress või teada, mis IP-aadressid kuuluvad ühte või teise riiki.

Uus versioon X-Proxy 3.3.0.8 paremaks täitmiseks proxy servereid, paranenud näidata geograafilist asukohta kujuteldav IP-aadress. Sest nõuetekohase toimimise X-Proxy 3.3.0.8 taha paigaldatud Microsoft. NET Framework 4. Töötades X-Proxy 3.3.0.8 näidanud reklaammaterjale.

Tarkvara koduleht
Lae alla X-Proxy 3.3.0.8

Tarkvara - OHUTUS

Tasuta IP-skannerid.

Nii kodus kui ka tööl, oleme pidevalt vastamisi arvutivõrkudest. Lihtne Wi-Fi ruuter ja ühendada oma sülearvuti - on kohalikus võrgus. Kontorite võrgu üldisele kombineeritakse sageli erinevaid seadmeid - ruuterid, arvutid (lauaarvutid ja sülearvutid), tabletid ja nutitelefonid, printerid, skannerid, võrgu kaudu, ja nii edasi. Kasutades üldist võrguga, me sageli ei ole isegi teadlikud sellest, mida teised seadmed on saadaval meie võrku.

Et teha kindlaks, millised arvutid (või muud seadmed) abil maailma ühine võrgustik on IP-skannerid. IP-aadress (IP-aadress, vähendamine alates inglise keeles. IP-aadress) - unikaalne võrguaadress sõlme arvutivõrgu ehitatud üle IP. ... Kui kohalik võrk nõuab aadressi võrgu - Wikipedia. Allpool vaatleme mitmeid tasuta programme - IP-skannerid: Free IP Scanner, Free Port Scanner, 10-Strike võrgustik Skaneerimine, Advanced IP Scanner, Angry IP Scanner.

Tarkvara - INTERNET

WirelessNetView 1.50.

Peaaegu igas kodus või kontoris on nüüd oma Wi-Fi ruuter. Lisaks adapter tuvastatakse traadita võrke meie ümber palju Wi-Fi võrkudes. Mõned neist - avatud (näiteks Tallinnas peaaegu iga suur kaubanduskeskus on võimalus kasutada Internetti, ühendades kohaliku traadita võrgu). Selleks, et kontrollida Wi-Fi võrk on tasuta programm WirelessNetView 1,50.


WirelessNetView-1.50

WirelessNetView 1,50 jookseb taustal ja jälgib kõiki võrgu tegevust. Iga tuvastatud Wi-Fi võrkude WirelessNetView kuvab üksikasjalikku teavet, eelkõige:

 • SSID (võrgu nime);
 • signaali kvaliteet (hetkeline ja keskmine);
 • MAC-aadress;
 • arvu ja sageduse kanaleid;
 • signaali krüpteerimise algoritm.

Loomulikult töö WirelessNetView 1,50 nõuab Wi-Fi adapter.

Tarkvara koduleht
Lae alla WirelessNetView 1.50

Tarkvara - OHUTUS

SecureWare 1.5.38.26.

Viirused tungida meie arvutid mitte ainult interneti kaudu, kuid ka ühendab välise andmekandja - välised kõvakettad, USB-mälupulgad, mälukaardid. Mis vaba app SecureWare 1.5.38.26 panna usaldusväärne takistab selliste kahjurprogrammide.


SecureWare-1.5.38.26

SecureWare 1.5.38.26 on usaldusväärne ja kiire skaneerimise ühendatud välised kõvakettad. Kui ühendate USB-drive SecureWare käivitub automaatselt.

Tarkvara koduleht
Lae alla SecureWare 1.5.38.26

Tarkvara - OHUTUS

Wise Registry Cleaner 7.69.505.

Registry Windows - on andmebaas operatsioonisüsteemi Microsoft. Kui registri sisaldab teavet kõigi paigaldatud rakenduste kasutajate failiseoste ja nii edasi. Nagu te kasutate arvuti registri kogub rohkem mittevajalikke või kahjulikke faile. Millised on riskid? Arvuti hakkab kulgema aeglasemalt, kui ei ole töökorras. Clean Registry loodud erinevaid programme, vaba ja makstud. Täna me räägime Wise Registry Cleaner.


Wise-Registry-Cleaner

Wise Registry Cleaner – tasuta utiliit puhastada ja defragmentida oma registri, samuti parandada vigu, ja optimeerida süsteemi. See programm on tõlgitud paljudesse keeltesse, sealhulgas vene ja eesti keeles. Peamised eelised selle taotluse võib seostada töö kiiresti, kena ja lihtne kasutajaliides, sisseehitatud planeerija.


Pärast ravi alustamist Wise Registry Cleaner 7.69.505 näeme põhiaken programm, mille kolm peamist sakke:

 • Puhastus registri
 • Optimeerimine
 • Defragmentimist.

Lisaks tipus Wise Registry Cleaner on nupud juurdepääsu varukoopia taastamise keskus ja programmi seaded.

Backup.


Taastamine

Siin saab kiiresti luua süsteemi taastepunkti või varundage kogu register Windows. Soovitame Enne puhastamist registri teha koopia - igaks juhuks.

Recovery Center.

Recovery Center võimaldab teil vaadata olemasolevaid backup registri ja süsteemi taastepunkti ning seejärel taastada süsteemi endisesse olekusse.

Registri varundamine.


Taastamiskeskus
Sellel kaardil on näha kättesaadavaks koopiad registri ajaks nende loomist, kopeerimine tüüp. Soovi korral saame registri taastada konkreetse koopia või kustutada mittevajalikke koopiad.

Süsteemitaaste.


Taastamiskeskus-002
Me näeme siin kuupäeva taastepunkti ning et põhjus, miks see tehti (tavaliselt süsteemi taastepunkti loodud, kui sa paigaldada ja eemaldada tarkvara või uuendused.) Samuti saame naasta Windows selle varasemal kujul või eemaldada eriti punkt taastumist.

Seaded.

General.


Seaded
Sellel kaardil saame põhiparameetrite programmi Wise Registry Cleaner: Registry Scan tüüp, sagedus värskenduste, keelt, lülitage automaatne varukoopia registri (pole soovitatav, koopia registri kulub väga vähe ruumi ja sellest kasu, kui kriitiline Olukord on väga palju).

Autostart.


Seaded-002
Võite luua otsetee kiiret puhastamist registri töölaual Windows. Väga mugav funktsioon, mis võimaldab teil remont registri ühe hiireklõpsuga.

Erand.


Seaded-003
Vahekaardil Erandid, saame kindlaks need registrivõtmed, mida ei saa eemaldada puhastamise teel.

Puhastus registri.


Wise-Registry-Cleaner-7-004
See kaart - peamine on see, kui me hakkame seda protsessi, mille programm loodi ja Wise Registry Cleaner - puhas ja remont registri Windows. Vajutage nuppu Scan ja oodake tulemusi. Siis klõpsa nupul Puhasta -, et tegelikult on kõik! Register on kustutatud, arvuti kestab kiirem ja stabiilsem.

Scheduler.

Paremal pool kaart pannakse Cleanup Scheduler. Kasutades Scheduler suudame tõlkida töö Wise Registry Cleaner automaatrežiimil, st registri tuleb puhastada ilma meie osalemist, määratud ajal, või kui seda ei kasutata, kui lülitate arvuti.

Optimeerimine.


Wise-Registry-Cleaner-7-005
On optimeerimise soovitusi näeme Wise Registry Cleaner kiirendada arvuti. Pean ütlema, et kehastab elu ja nipid, et optimeerida oma arvuti ei vii alati reaalne kasv jõudlus võib sageli täheldada rikkeid või Windowsi programmid. Seega, et otsustada, kas optimeerida süsteemi toimimise, iga kasutaja peab aktsepteerima ennast.

Defragmenting registris.

Pärast defragmentimist arvuti algab tavaliselt palju kiiremini, see on sellepärast, et süsteem on kiirem juurdepääs vajalikule võtmed ja kanded süsteemi registris. Enne seda operatsiooni, tutvuge soovitusi arendajad ja neid järgida, vastasel juhul võib süsteemi kahjustada!


Wise-Registry-Cleaner-7-006
Väärib märkimist, et paljud kasutajad on kriitiline registri defragmentimist ja peavad seda lutt, platseebo, mis on kohaldatav ainult rahustada murelik-omaniku arvutisse. Kiistelemme see on lõputu, kuid minu arvates kasu defragmenting register on ikka veel seal.


Säilitades Windows Registry et positiivselt mõjutada kiirust ja stabiilsust arvuti ja Wise Registry Cleaner - üks parimaid tasuta rakendusi loodud selleks.

Tarkvara koduleht
Lae alla Wise Registry Cleaner

Tarkvara - UTILIIDID

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru