abit.ee

IpDnsResolver 1.3.4 näitab IP-aadress ala.

IpDnsResolver 1.3.4 – tasuta programm, mille eesmärk on näidata IP-aadressid saite oma nime, samuti määrata nimed saite nende IP-aadressid, kasutades Domain Name System (DNS).IpDnsResolver-1.3.4

See rakendus on väga lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Et määrata IP-aadress tahes veebilehel, kirjuta oma domeeninimi kasti IpDnsResolver 1.3.4.

Tarkvara koduleht
Lae alla IpDnsResolver 1.3.4

Tarkvara - INTERNET

Opera for Android.

Uuendatud "kiiremini vaba brauser Android» (vähemalt vastavalt loojad seda) - Opera.
Uus Opera versioon Android põhjal tehtud WebKit mootori ja on uue kasutajaliidese, kuid mida see brauser on armastatud paljude kasutajate mobiilseadmete võimalik säilitada: kiirus ja kasutusmugavus ja kokkusurumine liiklus aeglane internetiühendus ja väga mugav Väljenda paneel.

Opera for Android:

 • kombineeritud otsinguriba ja aadressiribale;
 • switch vahel avatud kaardid saab liigutada ühe sõrme;
 • režiim Off-Road annab vastuvõetava määra puudumisel kiire 3G-ühendust;
 • funktsioon Discovery (soovitused) võimaldab kiiret ligipääsu uudiseid teemasid kõige taotlenud kasutajad.

Tarkvara koduleht
opera-for-android
Lae alla Opera for Android

Tarkvara - ANDROID

Gigabyte OC Guru II 1.45.

Gigabyte OC Guru II 1.45 – tasuta utiliit kiirendate ja tutistamine videokaardi tuntud tootja arvuti riistvara.


Gigabyte-OC-Guru-II-1.45

Gigabyte OC Guru II 1.45 mugav ja intuitiivne kasutajaliides, see tööriist funktsioonid võimaldavad teil kohandada parameetreid videokaarti väga laias vahemikus.

Gigabyte OC Guru II 1.45 toetab videokaarte NVIDIA GeForce 200 seeria, 400 seeria, 500 seeria, 600 seeria, GTX TITAN ja ATI Radeon HD 5000 seeria, 6000 seeria, 7000-seeria.

Tarkvara koduleht
Lae alla Gigabyte OC Guru II 1.45

Tarkvara - VIDEOKAARDID

HWiNFO64 4.18.1930 / HWiNFO32 4.18.1930: Täpsem info arvutist.

HWiNFO64 4.18.1930 / HWiNFO32 4.18.1930 – tasuta programmi, et koguda ja kuvada teavet arvuti. Nagu te võite arvata nimest, kasuliku HWiNFO64 on mõeldud kasutamiseks arvutid 64-bitise operatsioonisüsteemi ja HWiNFO32 - 32-bit OS. On HWiNFO DOS.
 

HWiNFO64-4.18.1930

HWiNFO64 4.18.1930 / HWiNFO32 4.18.1930 Ei ole vaja paigaldada, lihtsalt unzip arhiiv programm ja käivitage utiliit. Millal algab taotluse, võite konfigureerida põhilised parameetrid HWiNFO64 / HWiNFO32 ja võid lihtsalt näha, mis komponendid kokku arvuti ja millises seisukorras see on. Tuleb märkida, et HWiNFO64 / HWiNFO32 ajakohastatud väga tihti, nii et kasutada neid utiliite, võite jälgida viimaseid arvutid.


HWiNFO64-4.16-1900

Utility HWiNFO64 / HWiNFO32 on kasulik ostes kasutatud / arvuti taga, ja kui sa uuendada draivereid. Kõik informatsioon riistvara kuvatakse lihtsas ja arusaadavas esituses, et mitte ainult arenenud, kuid tavakasutajatel saab hindan võimalusi selles programmis.

Tarkvara koduleht
Lae alla
HWiNFO64 / HWiNFO32

Tarkvara - UTILIIDID

Unlocker 1.9.2: kuidas kustutada faili?

Aegajalt on olukord, kus, kui üritate kustutada faile, saame teate: "Ei saa kustutada faili, kuna see on kasutusel mõni teine ​​programm." Unlocker 1.9.2 - tasuta programm, mis võimaldab teil avada faile hõivatud erinevate protsesside.


emptyloop-Unlocker
Pärast paigaldamist Unlocker 1.9.2 kontekstimenüüst on uus toode, mis võimaldab teil avada hõivatud faili või kausta ja siis kustutada, liigutada või ümber nimetada.

Uus täiustatud versioon Unlocker 1.9.2 installi - nüüd on universaalne ja töötab nii 32 - kui ka 64-bitiste versioonidega Windows, fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla Unlocker 1.9.2

Tarkvara - OHUTUS

AdwCleaner 2.301 eemaldab nuhkvara.

Adware ja tööriistaribad saada meie arvutid tavaliselt paigaldamisel tasuta programme või kui failide allalaadimise Internetist. Nende olemasolu aeglustab arvuti, mõnikord tekivad süsteemi rikkeid ja me alati toimib närvidele. Et puhastada arvutit nuhkvara, saate rakendada AdwCleaner 2,301.


AdwCleaner-2.301

AdwCleaner 2.301 kulub väga vähe ruumi ja ei vaja installi, mis teeb selle taotluse väga lihtne kasutada. Selleks kulub vaid alla AdwCleaner ja käivitage programm. Pärast klõpsates Otsi nupul skaneerimise tulemuste aruande, mis on kättesaadav tekstifailina. Et kustutada kõik avastatud nuhkvara, tööriistaribad ja muud kahjurprogrammid, vajuta Delete nuppu programmi aken AdwCleaner 2,301.

Juhime teie tähelepanu asjaolule, et enne eemaldamist pahavara kasutades AdwCleaner tuleb sulgeda kõik töötavad rakendused ja salvestada kõik avatud failid.

Kui klõpsate nuppu Uninstall programmi aken AdwCleaner see app kustutatakse. Anneta nuppu saate tänada loojad tarkvara, üle oma konto väike panus.

Tarkvara koduleht
Lae alla AdwCleaner 2.301

Tarkvara - OHUTUS

Dooble 1.43: platvormiülene brauser.

Dooble 1,43 - tasuta, platvormiülene brauseri sisseehitatud failihaldur ja FTP-klient. Dooble jaotub portable-versioon, mis on, et programm ei nõua paigaldamiseks ja saab käivitada mis tahes lennuettevõtja.


Dooble-1.43
Dooble 1,43 liides puhas ja lihtne välimus ja funktsionaalsus on sarnane liidesed teiste Interneti brauseritega. Dooble 1.43 toetab mitu kaarti käivitamisel brauser, saate avada mitu lehekülge korraga. On download manager. Funktsionaalsus Dooble 1,43 saab laiendada kaudu plug-ins.

Huvitav võimalus on sätestatud kasutajatele Dooble 1,43, on kaitsta brauser parooliga. Seega ajalugu külastatud veebilehtede ja järjehoidjad jäävad kättesaamatuks autsaiderid.

Tarkvara koduleht
Lae alla Dooble 1.43

Tarkvara - BRAUSERID

Mozilla Firefox 21.

Ametlikku vabastamist uue versiooni üks parimaid Interneti brauserid - Mozilla Firefox 21.


Mozilla-Firefox

Uus versioon Mozilla Firefox 21 on järgmised uuendused:

 • Social API, mis võimaldab brauseri integreerida suhtlusvõrgustik teenuste lisanud toetust uutele pakkujatele: Cliqz, Mixi ja msnNOW;
 • Parem DNT (ei jälgi), liides, mis keelab üleviimise ja ladustamise isikuandmete saite kasutajad;
 • sõites Mozilla Firefox 21 antakse soovitusi, et kiirendada tööd;
 • režiim Firefox Health Report, mis võimaldab parandada brauser, kogudes ja analüüsides andmeid tõhususe ja täitmise Mozilla Firefox 21;
 • parema jõudluse töötades graafika;
 • võimaluse taastada pisipilte avaleheks brauseri puhul;
 • parema kooskõla HTML5;
 • fikseeritud mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla
Mozilla Firefox 21

Tarkvara - BRAUSERID

xvideocapture: salvestada, mis toimub töölaual.

xvideocapture – lihtne tasuta programm lüüa video oma arvutiekraanil.


xvideocapture

Mis xvideocapture võimalik salvestada kogu töölaual või ainult aktiivse akna Windows või valitud ala ekraanilt. Pildistamise alustamiseks piisavalt vybratrezhim salvestus ning vajutage Record. Video salvestatakse formaadis AVI.

Tarkvara koduleht
Lae alla xvideocapture

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Andreal DeskLock 1.1.5.0.

Andreal DeskLock 1.1.5.0 – tasuta programm, mille eesmärk on kaitsta Windows desktop parooliga.


Andreal-DeskLock-1.1.5.0

Kui see on paigaldatud Andreal DeskLock 1.1.5.0, siis me ei pea muretsema, et keegi saab kasutada meie isiklikke faile - see app lukustub kindlalt Laud Windows. Lihtne ja mugav lahendus, mis võib hoida tundliku teabe kangutades.

Töötada õigesti Andreal DeskLock peab olema installeeritud Microsoft .NET Framework 2.0.

Tarkvara koduleht
Lae alla Andreal DeskLock 1.1.5.0

Tarkvara - OHUTUS

UUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINEUUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINE

DRAIVERITE INSTALLEERIMINE


Te ostsite uue seadme, kuid see ei hakka normaalselt tööle?
See ei ole probleemiks, me tuleme Teile appi!
Me paigaldame, ühendame ja seadistame kõik seadmed.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru