abit.ee

MediaGet 2.01.2358: популярный torrent-клиент.

MediaGet 2358/02/01 - tasuta programm leidmiseks ja allalaadimiseks faile (filme, muusikat ja tarkvara, mängud) protokolli BitTorrent.

Teie torrent kliendi MediaGet väga mugavalt korraldatud otsida õiget faili. Selleks, et faili alla laadida, ei ole vaja otsida seda saitidel ja torrent-matkajate piisavalt otsing MediaGet sisestada soovitud nimi, valige Valikud soovitud ja klõpsake Lae alla.


MediaGet-2.01.2358

Uus versioon lisab toetust MediaGet 2358/02/01 populaarne sotsiaalne võrgustik VKontakte, otsingutulemuste nüüd näidata inimeste arv, kes laadisid alla konkreetse faili, parem stabiilsus MediaGet suurenes otsing kiirus, fikseerib mõned vead.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik MediaGet.

Tarkvara koduleht
Lae alla MediaGet 2.01.2358

Tarkvara - DOWNLOAD MANAGER

Milline viirusetõrje on parem: katsetulemused aprillist 2013.

Avaldatud katsetulemused viirusetõrje Real-World kaitse Katse aprillil 2013 läbi Austria firma AV-Comparatives. Esimene koht oma viirusetõrje tarkvara firma võttis BitDefender, teise ja kolmanda koha jagasid F-Secure ja Kaspersky Lab.


Real-World-Protection-Test

Testid Real-World kaitse Test hindan reaalset kaitset, mis on kõige populaarsem viirusetõrje tarkvara. Kõik, kes osalesid test viirusetõrje programmid on installitud arvuteid Windows 7, kvaliteedi hindamiseks kaitse on kasutatud 545 stsenaariume viiruste ja muu pahavara. Kokku on uuringus osales 20 kaupmehi.

AV-Comparatives ametlik kodulehekülg

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Freemake Video Downloader 3.5.1 aitab kiiresti alla laadida video.

Uuendatud populaarne programm laadida videoid populaarsed saidid Freemake Video Downloader 3.5.1.


Freemake-Video-Downloader-3.5.1

Freemake Video Downloader 3.5.1 toetab enamik video hosting saitidel, ka populaarne nagu YouTube, VKontakte, Yandex, Facebook, Vimeo (just Freemake Video Downloader saab alla laadida videoid üle 10000 sites). Lisaks, kasutades seda tasuta programm, mida saab salvestada heliriba video ja teisendada laadida video AVI, MKV ja MP3, iPod, iPhone, PSP ja Android.

Uus versioon Freemake Video Downloader 3.5.1:

  • Lisatud tugisaidilt globotv.globo.com;
  • edukalt lahendatud probleem allalaadimine videoid Dailymotion;
  • edukalt lahendatud probleem allalaadimine videoid VK.com (Vkontakte)
  • edukalt lahendanud probleemi nuppude alla laadida videoid YouTube'i;
  • fikseeritud mõned vead.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Freemake Video Downloader.

Tarkvara koduleht
Lae alla Freemake Video Downloader 3.5.1

Tarkvara - DOWNLOAD MANAGER

Balabolka 2.7.0.547: arvuti loeb valjusti.

Balabolka 2.7.0.547 – uus versioon tasuta programmi Lugenud.


Balabolka
Reprodutseerida teksti lugeda Balabolka 2.7.0.547 võib kasutada mis tahes kõnesüntesaatori on olemas arvuti. Et lugeda asjakohane failivorminguid AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2, HTML, LIT, MOBI, ODT, PDF, Hiinast ja RTF, ka Balabolka saate lugeda lõikelaua sisu. Lugemiskiirus ja hääletooni saab kontrollida taotluse Balabolka 2.7.0.547 või kiirklahve. Loe teksti saab salvestada audio formaadid, WAV, MP3, MP4, OGG ja WMA.


Balabolka-2.7.0.547-002

Balabolka võimalused ei piirdu teksti lugedes valjusti, kasutades seda programmi saab kiiresti jagada tekstifaili mitmeks osaks (suuruse või muud parameetrid), et luua audio raamatu tavaline teksti dokument, kontrollige oma õigekirja.

Tarkvara koduleht
Lae alla Balabolka 2.7.0.547

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29).

Uuendatud populaarne programm, et leida ja hävitada viirused ja muud kahjurprogrammid Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29).

Norman Malware Cleaner ei saa asendada standard viirusetõrje tarkvara, kuid on suurepärane täiendav vahend, et tagada arvutist.

Kui te kahtlustate, et teie arvuti on nakatunud (sümptomitega viirusinfektsiooni PC saadaval siin), ei ole laisk, lae Norman Malware Cleaner ja skaneerida oma arvuti. Kaua see võtab üsna natuke, ja võib-olla aitab vältida paljude suurte hassles hiljem.

Сайт разработчика
Lae alla
Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29)

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

BatteryCare 0.9.14.0.

Uuendatud vabavara ja väga kasulik utiliit BatteryCare 0.9.14.0. See programm kuvab üksikasjalikku teavet aku ja sülearvuti samal ajal aitab pikendada aku eluiga arvutis.


BatteryCare-0.9.14.0

BatteryCare 0.9.14.0 jälgib pidevalt aku seisukorda ning sülearvuti aku, kui läheneb kriitilisele tasemele automaatselt välja lülitada Aero kasutajaliides ja võimsus intensiivne ja teenuse Windows. Lisaks BatteryCare automaatselt vaheldumisi energiarežiimid sülearvuti. BatteryCare annab teavet temperatuuri CPU ja kõvakettad.

BatteryCare programm kasutab minimaalset süsteemi ressursse. SE.

Uus versioon on paranenud toetust BatteryCare 0.9.14.0 töötlejad Intel, täiustatud ikooni süsteemses salves, fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla BatteryCare 0.9.14.0

Tarkvara - UTILIIDID

Combofix 13-05-27.01 eemaldada nuhkvara.

Uuendatud freeware programm ComboFix, mille eesmärk on tuvastada ja eemaldada nuhkvara ja reklaamvara, Trooja hobused ja muu pahavara.


Combofix-13-05-27.01

Kohe tuleb märkida, et ComboFix on suunatud eelkõige IT-spetsialistid, süsteemi administraatorid ja teised spetsialistid. See rakendus kuulub väga sügav süsteemi skannimine ja kui valesti võib põhjustada Windowsi operatsioonisüsteemi täiesti kasutatavad riik.

Nakatunud faili avastatud ComboFix 13-05-27.01 skaneerimisel kustutatakse. Kui ComboFix jõuetu ees mõned eriti kogenud pahavara, kogenud kasutaja saab leida üksikasjalikke andmeid nende kohta logifailid programmi.

Enne töötab ComboFix soovitatakse keelata paigaldada viirusetõrjetarkvara. Ligikaudne kogusumma skaneerimisajaga programmi ComboFix 13-05-27.01 - 10 minutit. Selle aja jooksul, on soovitatav mitte teha manipuleerimine arvuti.

Tarkvara koduleht
Lae alla Combofix 13-05-27.01

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

FileZilla 3.7.0.2: parim vaba FTP-manager.

Avaldatud uus versioon on üks parimaid tasuta FTP-klient - FileZilla 3.7.0.2.


FileZilla-3.7.0.2

FileZilla võimaldab teil jagada faile FTP-serverite protokollide FTP, FTPS (FTP üle SSL / TLS) ja SFTP (SSH FTP) on toetust IPv6. See FTP-Manager funktsioone kasutatavus, kiire, hea funktsionaalsus.

Uus versioon FileZilla 3.7.0.2 fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla FileZilla 3.7.0.2

Tarkvara - DOWNLOAD MANAGER

Free Ico Converter 1.3.

Free-Ico-Converter-1.3-002
Standard Windows desktop näeb välja väga hea, kuid aja jooksul muutub see igav ja soov kuidagi muuta. On palju teemasid töölaual lõbusam kasutada taustaks fotod ja joonistused või tõmmata ise. Kõik on lihtne ja selge. Aga kuidas etiketid programmid? Internetis võib leida valmis ikoone erinevaid programme, Recycle Bin, süsteemi kaustad. Ja kui sa püüad teha neid ise?

Tarkvara - GRAAFIKA

Dr.Web hoiatab, et viirus blokeerib viirusetõrje ja trooja varastab SMS.


Dr.Wed-antivirus
Dr.Web Ettevõte on avaldanud oma veebilehel teavet uute funktsioonide pahavara - viirus perekonna Win32.Rmnet, kes "õppinud" blokeerida viirusetõrje tarkvara, samuti uue pere troojalaste Android.Pincer, võimeline pealtkuulamist SMS-sõnum.

Tarkvara - OHUTUS

ico (4) KONSULTATSIOON

Ostmisel või upgrade arvutid ja lisaseadmed


Kas soovite osta uus arvuti, kuid ei tea, mida valida?
Konsulteeri spetsialistiga enne kui sa lahkud poest.
Nii et sa salvestada ja oma aega ja raha.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru