abit.ee

WinLockPro: turvalukk arvutile.

WinLockPro - tasuta programm, mis võimaldab teil kaitsta teie arvutit autsaiderid.

WinLockPro olemas nagu tavalise versiooni, mis nõuab paigaldamist ja kaasaskantav. Pärast paigaldamist (või lahtipakkimist portable-versioon) see programm arvuti töölaual vidin paistab, mis võimaldab teil kiiresti "lukustada" arvuti. WinLockPro interface tehtud stiilis Windows 8, Welcome ekraan on ka vaikimisi. Siiski, üks eelis see taotlus on just disaini parameetrid ekraan võib varieerida laiades piirides.

WinLock

Alustamiseks WinLockPro nõuavad kasutajanime, parooli ja e-posti aadress (viimane siiski ei nõuta, kuid soovitame seda teha). Nüüd kaitsta oma arvutit kangutades piisab kliki vidina WinLockPro - arvuti on lukus, ja töö jätkamine on võimalik ainult pärast sisestamist salasõna.

WinLockPro mitte ainult lukustab arvuti, kuid ka teavitab teid üritab volitamata juurdepääsu - e-posti teel (mis on, miks me ei soovita üle sisestama õige e-posti aadress) programmi seaded. Lisaks sellele, kui mitu ebaõnnestunud parooli katsed ületab, arvuti lülitub välja.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik

Tarkvara - OHUTUS

Q-Dir 5.91.

Windowsi operatsioonisüsteemi juurdepääsu faile ja kaustu Windows Explorer. Windows Explorer ei sobi paljude kasutajate ja asendada see toodetud erinevaid rakendusi, nii tasustatud kui vaba. Üks parimaid tasuta pakkumised asendada standard Explorer - Q-Dir.

 

Q-Dir

 

Q-Dir 5,91 - tasuta failihaldur, põhijooneks, mis on ebatavaline ja väga mugav 4-aken liidest, st erinevalt standard Windows Explorer Windows, Q-Dir avab neli eri kaustadesse korraga, nii kohalikud ja võrgu . Aga see pole veel kõik - igas Windows kasutajaliides Q-Dir 5,91 saab järjehoidjaga, just nagu me avada veebilehe uues brauseri kaarti. Seega tänu täiustatud kasutajaliides Q-Dir 5,91 säästab palju aega ja on palju lihtsam töötada arvutis.

Väärib märkimist, et Q-Dir toimib väga kiiresti ja peaaegu täielikult koormusi või protsessori või RAM arvutis. Nii et kui te ei ole rahul standard Windows Explorer ja sa tahad, et suurendada kiirust ja tõhusust oma töö arvuti - proovige Q-Dir. Eriti see failihaldur olemas kaasaskantav versioon, st saab põletada USB-pulk ja seda kasutada igast arvutist, luues ise mugav töökeskkond.

Tarkvara - UTILIIDID

Reduce PDF Size.

Tasuta tarkvara Vähendada PDF Size eesmärk on vähendada suurust PDF-dokumente. Vajadus sellise programmi tekivad töötamisel pdf failid on suured. See võib olla dokumendid, mis sisaldavad rikkalikult illustreeritud, elektroonilised koopiad raamatuid. Näiteks e-raamat PDF-formaadis lugemiseks ekraanil nutitelefoni, on soovitav pakkida, et säästa mälu. Suur multi-leheküljeline dokument on üsna raske saata e-mail.

Programm Vähendada PDF Size On mitmeid mudeleid, mis võimaldavad teil suuruse vähendamiseks PDF dokumendid erineval määral, sõltuvalt teie nõuetele:

 • Screen-view-only Quality
 • Low Quality (eBook)
 • High Quality (Printer)
 • High Quality (Prepress)
 • Default Quality

Liidest see app on tõesti väga lihtne. Et muuta suurust pdf faili Vähendada PDF Size, piisavalt menüüs «Faili» valida «AddPDFFile» (Lisa PDF-fail)

 

Reduce-PDF-Size

 

ja siis sama menüü «Faili» valida «Vähendada PDF File Size» ja määrake kaust, kuhu salvestada teisendatud dokumendi. Protsees vähendada pdf fail algab.

 

Reduce-PDF-Size-1

 

Tuleb märkida, et esialgses PDF fail jääb puutumata, programm Vähendada PDF Size loob uue dokumendi kasutaja määratud kausta.

Tarkvara - TEKSTITÖÖTLUS

EaseUS Todo Backup Free.

Iga arvuti kasutaja, sise-ja välised kõvakettad, USB mälupulgad, mälukaardid, optilised kettad salvestatud palju faile, ja ei ole väga väärtuslik. Kui "õnnetusi" arvuti riistvara (banaalne rike, juhusliku vormingu, viirus või häkker rünnak, lihtne kaotus meedia), kõik need andmed on kadunud. Midagi saab taastada ilma palju kadu, nii materiaalse ja moraalse (filmid, muusika, raamatud), midagi - no. Eriti häbi kaotada fotosid või videoid meeldejääv sündmuste olulised dokumendid, failid, projektide rakendamist. Selleks, et vältida kadu olulist informatsiooni, on palju programme backup. Üks populaarsemaid - EASEUS Todo Backup Free.

 

EaseUS-Todo-Backup-Free

EASEUS Todo Backup Free - tasuta (kodukasutajatele) tarkvara andmete backup. Vastavalt arendajad, see app kasutab rohkem kui 4 miljonit inimest üle maailma. Peamine eelis EASEUS Todo Backup Free - See programm võimaldab salvestada mitte ainult üksikuid faile või kaustu, vaid luua ka täielik koopia süsteemi kiire taastumine.

Igaüks, kes on kunagi installitud Windows, mäletad, kui palju aega pärast paigaldamist operatsioonisüsteem on kulutada, et tuua arvuti töötab riik. Ja see ei ole lihtsalt installida OS ja draiverid (moodsaim sülearvutid on sisseehitatud vahendid kiire kasutuselevõtu Windowsi kõik vajalik tarkvara), kuna ohutu ja mugav töötada arvutiga peate paigaldama vajaliku tarkvara ja ajakohastab seda. Iga arvuti kasutaja on kogum lemmik programmid teatud toimingud - lemmik meilikliendi lemmik brauser, lemmik mängija ja nii edasi. Leida ja installida kõik need taotlused mõnikord kulub rohkem kui üks päev! Ja uuendada operatsioonisüsteemi Windows! Ja siin see on kõik selle vaeva on võimalik vältida, pöörduvad abi EASEUS Todo Backup Free (või mõne muu sarnase programmi).

Tarkvara - UTILIIDID

My Lockbox 3.0 kaitsta olulisi faile.

Igaühel meist on mingisugune saladusi ja müsteeriume. Palju sellest, mis on salvestatud meie arvutid, see ei ole mõeldud avalikkusele silma. Mõnel see - fotod, teised - äri kirjavahetus, keegi hoiab päevik, ja keegi jookseb spy ... Ühesõnaga, me kõik tahame olla kindlad, et meie konfidentsiaalsed failid satuvad valedesse kätesse või avaldatakse internetis . On erinevaid võimalusi, kuidas salvestada olulisi andmeid lähitulevikus Kavatsen töötada mõned neist. Ja nüüd ma tahan sind tutvustada programmi, mis on lihtsalt mõeldud, et kaitsta olulisi faile kangutades silmis - My Lockbox 3,0.

 

my-lockbox

 

Minu Lockbox 3,0 - tasuta versioon, mis võimaldab peita kausta, mis sisaldavad tähtsaid faile võõrastega. Minu Lockbox paigaldamisel peate parooli luua, ja valige kaust, mis kaitseb seda programmi. Pärast installi teie valitud kausta on saadaval ainult sulle kõik teised kasutajad, kes ei tea parooli, kausta lihtsalt ei eksisteeri.

Eeliseid programm Minu Lockbox 3,0 vaja on:

 • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis muudab selle rakenduse kasutajatele kättesaadavaks kõigi oskuste taset;
 • piiramatu suurusega kaitstud kausta
 • kaitse programmi Minu Lockbox 3,0 uninstall salasõna;
 • toetust kõigi kaasaegsete operatsioonisüsteemidega - Windows XP . Windows Vista , Windows 7 ja 8;
 • JavaScript "lollikindel", mis ei võimalda peita oluline süsteemi kaustad;
 • võimalus töötada koos peidetud kaustad turvarežiimis Windows (in Safe režiim)
 • kaitsekord ei välista töö ja viirusetõrjetarkvara sünkroniseerimiseks ja andmete varundamine;
 • olemasolu "kuuma võtmed", et oluliselt kiirendada ja lihtsustada programmi töös Minu Lockbox 3,0.

Kahjuks tasuta versiooni Minu Lockbox 3,0 võimaldab teil kaitsta ainult ühte kausta, kuid mitmed alamkataloogid ja failid selles kaustas ei ole piiratud, seega tuleb lihtsalt loovutada kõik oma olulised failid ühte kausta.

Tarkvara - OHUTUS

Geek Uninstaller 1.2.1.25.

Iga programm arvutisse installitud, mitte ainult istub koht kõvakettal, vaid lisatakse ka paljud arvestust registri Windows, luua kausta ja Office'i faile. Ja kui sa eemaldad programm ise ei ole liiga raske, kasutades Add or Remove Programs juhtpaneeli Windows, siis koristada "prügi" lahkus pärast eemaldaks tarkvara, on keerulisem. Sel eesmärgil loodud erinevaid programme, vaba ja makstud. Üks edukamaid rakendused täielikult eemaldada tarkvara - Geek Uninstaller.

 

Geek-Uninstaller-1.2.1.25

 

Väike freeware Geek Uninstaller 1.2.1.25 mõeldud kiire ja täielik eemaldamine vananenud rakendusi. Erinevalt tavalistest eemaldamise tööriist Windowsi Geek Uninstaller mitte ainult eemaldab soovimatud rakendused, vaid ka võimaldab teil kustutada operatsioonisüsteemi ja Windowsi registri kõik jäljed kustutada programme.

Eeliseid Geek Uninstaller 1.2.1.25 võivad olla järgmised:

 • väiksus programm;
 • võime kasutada Geek Uninstaller ilma paigaldamist;
 • kiire töö;
 • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides;
 • võimaluse töötada nii 32 - kui ka 64-bitise operatsioonisüsteemi Windows.

Tarkvara - UTILIIDID

iSpy 5.7.4: Turvalisus kaameratega.

Tänapäeval turvalisuse probleem on väga tõsine. Sellel turul keerleb suur raha, turvateenused pakkuda erinevaid ettevõtted - suured ja väikesed. Teenuste maksumus kaitseks kodus või kontoris ei ole nii suur, kuid kvaliteet ei ole alati kuni par. Muidugi, rentides elus inimene, et kaitsta oma vara ei saa me kõik, ja tavaliselt me ​​takistame valvesignalisatsiooni paigaldamist. Mugav, lihtne, odav, kuid mitte alati usaldusväärne.

iSpy

Neile, kes on tõsiselt julgeolekut, võib olla soovitatav kasutada videovalve süsteem liikumisandurite, saates SMS häire või meilikonto mõne teise objekti ja nii edasi. Selline teenus on võimalik tellida kõige turvafirmad, kuid kulud seadmed, ühendused ja teenus võib olla liialdatud. Kuid igaühel meist on peaaegu kõik vajalikud seadmed, et luua videovalve - Web või IP-kaamerad, mikrofonid, arvutid ja Internet. Mis takistab, et luua oma videovalve süsteem? Puudumine vajalik tarkvara. Kuid seal on app iSpy 5.7.4.0, mida saab ohutult kasutada alusena, millega luuakse süsteem videohrany koju, suvilasse või kontorisse.

iSpy 5.7.4.0 - tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab lahendada turvaprobleeme kodus, kontoris või tööl. Lisaks kasutavad iSpy 5.7.4.0 saab kontrollida käitumist oma töötajatele tööajal vaadates lemmikloomad, hoolitseda laste ja nende lapsehoidjad ja isegi tabada tulnukad ja vaimud :-)

 

iSpy-5.7.4.0

 

iSpy reageerib liikumise ja heli kaamerad ja mikrofonid, salvestamine algab ja saadab teate määratud telefoninumber või e-posti aadress ja sõnum võib olla lisatud foto objekt, mis oli tekitab ärevust. Saate määrata algus-ja salvestamist. Video on salvestatud FLV, on võime kiiresti üles laadida YouTube'i. ISpy 5.7.4.0 Programmi saab juhtida kaugjuhtimise teel, et kaitsta taotluse volitamata juurdepääsu, saate kasutada parooli. Oluliseks tunnuseks on see programm - ühtsesse võrku saab integreerida erinevaid arvutid, kaamerad, mikrofonid.

Kuigi iSpy on tasuta programm ja avatud lähtekoodiga arendajad ikka ei maksta mõned teenused, näiteks SMS-teadete ja luua oma julgeoleku süsteem, mis põhineb oma veebilehel.

Tarkvara - OHUTUS

Wifi Key Finder aitab taastada Wi-Fi parool.

Interneti kaudu Wi-Fi on ilmselt praegu kõige kiirem ja mugavam. Me kasutada traadita internetti kodus, tööl, ühistranspordis, külastades ja kaubanduskeskused ... Enamik Wi-Fi ühendused on korras, ja ühendada need sisestada parool. Tavaliselt me ​​sisesta parool kord ja siis arvuti (tablett, nutitelefon) mäletab ja lülitub automaatselt, kui ta tuvastab vastava võrgu kaudu. Aga mis siis, kui me peame meeles pidama, parool ühe punkti Wi-Fi seda kasutada teises seadmes? See parool on salvestatud meie laptop, kuid kuidas seda näha (salvestada, printida)? Tulge appi tasuta programm Wifi Key Finder.

 

wifi-key-finder

 

Wifi Key Finder - mugav tasuta programm, mis võimaldab teil kiiresti taastada salvestatud paroolid Wi-Fi võrkudes. Selle programmi ei ole vaja salvestada või mäleta mitu paroole juurdepääs traadita võrgud.

Pärast käivitamist Wifi Key Finder skannib teie arvutit ja kuvab teie salvestatud Wi-Fi-ühendust. Iga traadita võrgu nimi kuvatakse (SSID võrgu), parooli krüpteerimist algoritm. Kõik need andmed on võimalik salvestada faili või printida.

Uusim versioon Wifi Key Finder toetas operatsioonisüsteemi Windows 8.

Tarkvara - OHUTUS

Tarkvara kontrolli mobiiltelefonid.

Praegu enamik meist on älypuhelimia - seadmed, mis ei paku ainult telefoni, vaid ka teatud määral asendada arvuti. Jaga faile nutitelefonid, kontakte, sõnumeid saata ja vastu suudab praktiliselt iga arvuti, isegi ilma installida täiendavat tarkvara. Aga kuidas omanikud tavalised mobiiltelefonid? Pärast teeme varukoopiaid aadressiraamatu (näiteks juhul kui te kaotate oma telefoni), saata muusikafaile mobiiltelefoni või fotode salvestamiseks kõvakettale ja soovite, et kasutajad tavapäraste viimasel ajal selline ühine GSM-telefonid. Ja nüüd toodetakse ja müüakse palju neid seadmeid.

Vahetada andmeid arvutite vahel ja telefonid on olemas spetsiaalsed paketid. Täna me vaatame tarkvara pakutud juhtida mobiiltelefoni Nokia ja Samsung - Nokia PC Suite ja Samsung PC Studio. Mobiiltelefonid need kaubamärgid on populaarne kogu maailma tarbijatele.

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Windows Hotfix Downloader 4.8.

OS Windows'i uuendused hõivatavad üsna pikka aega, kuid ikka tekib tihti kõige ebasobival hetkel, mis toob kaasa asjaolu, et paljud kasutajad lülitada automaatne uuendus Windows. Aga, et tagada ohutu toimimise arvuti installida värskendused vajalik, vähemalt kõige olulisem. Selleks, et hoida oma arvuti töökorras ja seega vältida ebameeldivusi, mis mõnikord toob süsteem automaatselt Windows, saate pöörduda kasutades tasuta app Windows Hotfix Downloader 4.8.

 

Windows-Hotfix-Downloader-4.8

 

C kasutades tasuta Windows Hotfix Downloader 4.8, saate kiiresti uuendada operatsioonisüsteemi Windows, samuti populaarsed office suite MicrosoftOffice. Pärast installimist Windows Hotfix Downloader 4.8 on piisavalt valida versiooni operatsioonisüsteem ja seejärel kuvatakse kõik värskendused ja plaastrit kättesaadav just teie arvutisse. Alusta allalaadimist ja installimist värskendusi valitud, saate kohe ja saab üle mugavam aeg.

Teine suur pluss on programm Windows Hotfix Downloader 4.8 - valitud ja allalaaditud värskendusi ja parandusi saab salvestada CD / DVD või kõvaketas. See tahe vajadusel (näiteks pärast uuesti Windows) kiiresti paigaldada kõik uuendused, ilma et otsida ja alla laadida.

Tarkvara - UTILIIDID

Рейтинг@Mail.ru