abit.ee

ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3.14

Uued versioonid tarkvara mõiste arvuti konfiguratsiooni ASTRA32 - Advanced System Information Tool 3,14 (Win32/Win64) ning ASTRA - Advanced sysinfo Tool 6,14 (DOS).

 

astra-32

 

Uut ASTRA32 3,14 ja ASTRA 6,14:

- Lisatud esialgse toetuse protsessorid Intel Sky Lake, Intel Moorefield, Intel Denverton
- Fikseeritud avastamise protsessor pere Intel Bay Trail-M
- Lisatud avastamise uued töötlejad: Juhendid SCLFLUSHOPT, Quality of Service Enforcement, Debug Interface MSR
- Fikseeritud mõned väikesed vead
- Uuendatud programm andmebaas

 

Tarkvara - UTILIIDID

GuardAxon 1.4 и Secure Shredder: kaitsta oma andmeid.

Julgeolek on meie ajal - see ei ole ainult turvaline lukustatavat ja hea auto alarm. Paljude esiteks oli infoturbega. Kellelegi ei meeldi konfidentsiaalne fotot sätestatud võrgu või sõlmida kirjavahetuse kohta kaubanduskokkulepe oleks kätte konkurendid. Varastada tundlikke andmeid, on palju programme selle kuritegeliku äri teenis head raha. Kaitse professionaalne häkkerid on väga raske, sest kõik lukud ei korja võti. Aga selleks, et kaitsta oma isiklikke faile kangutades leibkonna tasandil, siis ei ole vaja olla ekspert arvuti turvalisust. Alustame artiklite seeria pühendatud just seda olulist teemat - isikuandmete kaitse.

Täna me räägime kaks tasuta programmid on mõeldud erinevatel eesmärkidel, kuid samal ajal, mis võimaldab turvaliselt salvestada oma andmeid. Esimene programm - GuardAxon 1,4 - eesmärk on kaitsta faili, teine ​​- Turvaline Shredder - saab ohutult eemaldada mittevajalikud failid. Ja miks need kaks programmi on ühendatud üheks läbivaatamise, küsite? Vastus on lihtne - mõlemal juhul põhineb meetodil taotluse andmete krüpteerimist.

Tarkvara - OHUTUS

System Ninja: tasuta programmi arvuti puhastamiseks.

Arvuti vajab regulaarset puhastamist ja puhastamine ei tohi ainult "iron" tolmu, vaid ka tarkvara - kogunenud operatsioonisüsteemi Windows prügi. Vaja puhastada kõvakettad - alates muutunud tarbetuks ja ajutised failid ja kaustad, registri Windows, brauseri vahemälu, ajalugu külastatud veebilehtede ... Et kiirendada see vajalik, kuid selline tüütu (ja regulaarset puhastamist) töö loodud palju programme, vaba ja makstud, edukas mitte. Täna me räägime süsteemi Ninja - vaba ja piisavalt võimas programm optimeerida operatsioonisüsteemi Windows.

Süsteem Ninja olemas tavalised ja kaasaskantavate (st mis ei nõua paigaldamine) versioonid. Running seda rakendust Windowsi opsüsteemiga arvutites, et korralikult töötada nõuab süsteemi Ninja pack installitud. NET Framework 3.5 SP1 ja üle selle.

Mõtle põhielemendid liidessüsteemi Ninja. Pärast töötab see programm näeme peaaknas, mis korraldab kiire juurdepääsu neli moodulit: Disk Cleanup, tööriistad, arvuti ja Seaded.

Tarkvara - UTILIIDID

ATIc Install Tool.

Atic paigaldamine tööriist - tasuta ja väga lihtne kasutada programmi, mis on ette nähtud kiire paigaldus ja uuendada tootmine video draiverid ATI (AMD).

ATIc-Install-Tool

Sest nõuetekohase toimimise tasuta programm atic paigaldamine tööriist nõuab installitud pakett. NET Framework 2,0 või hiljem.

Tarkvara - VIDEOKAARDID

Free Ringtone Maker: tasuta programm luua helinaid.

Free Ringtone Maker - tasuta rakendus, mille eesmärk on luua helinaid. Need ajad, mil helinad mobiiltelefonide tuli kasutada Tõelised meloodiad juba kaugele maha. Meie ajal, kui signaali telefonikõne, mida saab kasutada iga laul, kuid abiga Free Ringtone Maker saate kiiresti välja lõigatud kõige lemmik laul ja lemmik tükk on oma (fragment) seada helin.

Kogu protsessi toimetamine lugusid Free Ringtone Maker saab jagada kolme lihtsat sammu:

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

Display Driver Uninstaller 11.1: kuidas eemaldada videokaardi draiver.

Tasuta tarkvara Display Driver Uninstaller 11,1 kiiresti ja, mis kõige tähtsam, ohutult eemaldada juht videokaardi tootmine ATI (AMD) ja NVIDIA.

Vahel eemaldada draivereid oma video adapter võib olla tõeline peavalu. Näiteks pärast installimist Window soperatsionnaya süsteem ei tunne olemasolevaid graafika adapter. Sellises olukorras on katse luua "native" juhid isegi installi plaat ei kustutanud videokaardi alates Device Manager alati ei aita. Või te otsustate, et parandada oma arvuti ja osta uus videokaart. Isegi kui uus juht paigaldamine oli edukas (mõnikord probleeme ja päris tõsiselt), siis miks jätta vana süsteemi, tarbetu "puit"? Nii et enne kui installite uue graafikakaardi, soovitame eemaldaks vana draivereid. Seda saab teha käsitsi, kuid tavaliselt jääb registrikannete Windows tarbetuid faile ja kaustu. Seega on lihtsam, kasutama spetsiaalset programmi Display Driver Uninstaller 11,1.

Run Display Driver Uninstaller on soovitatav Safe Mode (Safe Mode). Lisaks on mõttekas keelata internetiühendus Windows ei proovi laadida vajalikud draiverid ajal Display Driver Uninstaller.

Display-Driver-Uninstaller-11.1

Töötava aken Display Driver Uninstaller saab valida kolme režiimi eemaldada video draiverid:

  1. Kustuta ja taaskäivitab Windows (parim variant);
  2. Lihtsalt eemalda juht (pole soovitatav kasutada seda võimalust, võimalust ettearvamatu arvuti);
  3. Eemalda juht ja sulgeda arvuti (see variant on ideaalne paigaldatakse uus video kaart).

Display Driver Uninstaller 11,1 võimaldab teil eemaldada tarkvara, mida kasutati, et kontrollida ja optimeerida videokaarti. Seda saab teha, kontrollides vastavad üksused peaaknas.

Uus versioon Display Driver Uninstaller 11,1 fikseerib mõned vead, mis on seotud kustutamise video draiverid NVIDIA, ja ilmus ka tõlkida program interface vene keelde.

Tarkvara - VIDEOKAARDID

RogueKiller 8.8.3 aitab kaitsta teie arvutit viiruste ja muude ohtude eest.

RogueKiller 8.8.3 - tasuta rakendus, mille eesmärk on peatada kahtlase tegevuse arvutisse. RogueKiller saab omistada rohkem lahti võtta kui viirusetõrje, kui see programm tuvastab maskeeritud ohud ei ole sageli kättesaadavad tavalise viirusetõrje tarkvara.

RogueKiller-8.8.3

RogueKiller saab käivitada arvuteid, mis on juba loodud Antivirus, see programm ei nõua installi. Pärast ravi alustamist RogueKiller 8.8.3 skaneerida registri Windows, host faili ja proxy seaded lõpetada kahtlased protsessid ja teenused. Lisaks tähelepanu RogueKiller 8.8.3 Ukroyut ole selline "trikke" malware asendajana failisüsteemi draiverid ja DLL-teegid, valeandmete kanded MBR. Samuti, kasutades RogueKiller 8.8.3 saab taastada leidude SSDT, Shadow SSDT, vaekogu Hook ja Inline konks.

Allalaadimiseks saadaval kahes versioonis RogueKiller 8.8.3: 32 - ja 64-bitise Windowsi versioonid.

Tarkvara - OHUTUS

Combofix 14-01-23.02: antiviirus edasijõudnud kasutajatele.

Avaldatud uue versiooni tasuta viirusetõrje programmi ComboFix 14-01-23.02. See viirusetõrje lahendus annab kiirust ja töö kvaliteeti. Kuid me peame hoiatama: ComboFix on peamiselt mõeldud IT-spetsialistidele, süsteemi administraatorid ja arvuti entusiastid, ja me ei soovita teha selle kohaldamist nendele, kes ei ole hästi kursis arvuti tarkvara. ComboFix - võimas vahend, et võidelda viiruste ja muude kahjurprogrammide, kuid kogenematu käsi, utiliit suudab tekitada tõsist kahju arvuti.

ComboFix

Enne töötab ComboFix soovite blokeerida reaalajas kaitset juba paigaldatud viirusetõrje programmides. ComboFix 14-01-23.02 skaneerib arvutisse ja automaatselt kustutada kõik avastatud ohud. Kui pahavara oleks liiga karm viirusetõrje kuvab üksikasjalikku teavet selle ohu Nende andmete põhjal, kogenud kasutaja saab käsitsi eemaldada tuvastatud, kuid kauge oht.

Protsess skaneerimine ja automaatne puhastamine arvutiga tasuta viirusetõrjeprogramm ComboFix esineb tavaliselt väga kiiresti, mõne minuti jooksul, kuid kui süsteem on nakatunud mitmed pahatahtliku rakenduste töötades ComboFix võib oluliselt suurendada.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

BATExpert 1.1.0.0.

BATExpert 1.1.0.0 - tasuta tarkvara, mis näitab rohkem infot patareid sülearvuteid.

BATExpert-1.1.0.0

BATExpert näitab aku tootja, materjal, millest see on valmistatud, ja pinge laengu arv tasu-tühjakslaadimise tsüklit, võimsus, aku seisund ja üldseisundist. Kõik see info võib leida ilma kasutada täiendavat tarkvara, aga BATExpert lihtsustab oluliselt selle ülesande pannes kõik tähtsamad andmed ühes aknas.

Seas puudusi BATExpert 1.1.0.0 Tuleb märkida, et see programm ei ole alati õigesti ära ja näitab infot patareid pealegi tõendanud töötades BATExpert reklaambännereid.

Tarkvara - UTILIIDID

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru