abit.ee

Media Player Classic - Home Cinema 1.6.7.7114.

Media Player Classic - Home Cinema – üks parimaid multimeedia mängijat. See mängija hakkama saab mängida nii muusika ja video, siis võib kasutada ka DVB-mängija.

Media-Player-Classic-Home-Cinema
Media Player Classic - Home Cinema 1.6.7.7114 on väikesed, see mängija ei ole väga valiv "Iron" ja võimaldab teil vaadata kõrge kvaliteediga video isegi vanemad arvutid. Kogenumad kasutajad hindavad võimalusi Media Player Classic - Home Cinema seaded video ja heli taasesitus.

Media Player Classic - Home Cinema 1.6.7.7114 võib soovitada kõigile ja kõik omanikud PC kui võimas ja samal ajal lihtne mängija, mida saab mängida kvaliteetseid filme ja muusikat ja telesaated. Kõrge kvaliteedi ja maine Media Player Classic - Home Cinema on asjaolu, et see mängija on vaikimisi paketi koodekid K-Lite Codec Pack.

Сайт разработчика
Lae alla
Media Player Classic - Home Cinema 1.6.7.7114

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Glary Utilities Free.

Iga mehhanism või seade vajab regulaarset hooldust. Auto, isegi uus, siis on vaja vahetada õli, filtrid, piduriklotsid. Vaakum paber filter vajab väljavahetamist või puhastamist tolmu koguda konteinerisse. Arvuti peab olema regulaarselt tolmuimejaga, määri fännid, muuta termilise pasta. Loe lähemalt hoolt arvuti riistvara võib leida siin. Aga, et tagada normaalne töö PC ei ole ainult raua, arvuti tarkvara nõuab ka MOT. Üks parimaid komplekti tööriistu, et hoida oma arvuti optimaalne tingimus on Glary Utilities Free.

Glary-Utilities-Free
Glary Utilities 2.55.0.1790 - viimane versioon tasuta programmi puhastada ja optimeerida oma arvuti. Selle abil saate eemaldada mittevajalikud failid, puhastada register Windows, parandada vigu, et taastada kogemata kustutatud faile ja nii edasi. Tasuta kasutamise Glary Utilities Free õiguslikult ainult üksikisikud. Allpool me detail töövahendeid ja utiliite, mis on osa Glary Utilities Free.

Tarkvara - UTILIIDID

Tawea for Firefox 1.3.3.

Tawea Firefox 1.3.3 - tasuta add-on populaarne brauser Mozilla Firefox. Kui olete installinud selle plugin saate vestelda oma sõpradega Facebook chat tahes aken või tab, Firefox, lakkamatult rääkida ja laadimisel uusi veebilehti.

Tawea-for-Firefox-1.3.3Määra Tawea Firefox 1.3.3 ametlikul loojad täiendada. See plugin töötab brauser Mozilla Firefox 18 või hiljem.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - BRAUSERID

SunVox 1.7.3b.

SunVox 1.7.3b – muusika sequence tarkvara, mis on tasuta jagamiseks. See muusikaline programm töötab Windowsi opsüsteemiga arvutites, Mac OS X või Linux, kuid seadmed töötavad Windows Mobile (WindowsCE), Maemo, Meego, PalmOS, iOS, Android.

SunVox 1.7.3b töötab isegi nõrk või vanad masinad. Kuna arendajad on suutnud seda saavutada? Asi on kohandatav kvaliteet süntesaatorid ja mõju. On võimsaid arvuteid välja pandud kvaliteediga maksimaalselt, kuid kui me ei ole top "raud" tõlkimine üksused koostöös madal kvaliteet (LQ, LQmono).

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Simple Browse 1.0.62: lihtne ja kiire brauser.

Simple Browse 1.0.62 – tasuta internetibrauseri, mille loomiseks on põhirõhk oli asetatud kiire ja lihtne operatsioon.

Simple-Browse
Simple Browse 1.0.62 võimaldab avada mitu lehekülge, vaikimisi kodulehekülg nimega Google. Vaikeotsingumootoriks on ka Google ja otsing saab läbi viia DuckDuckGo, Bing, Blekko. Toetab proxy, välimus Lihtne Sirvi lihtne muuta, sest nahk, hästi läbimõeldud süsteemi kontrollida brauseri hotkey.

Simple-Browse-1.0.62
Uus brauseri versiooni Lihtne Sirvi 1.0.62 optimeeritud lähtekoodi, fikseerib mõned vead.

Lae alla Simple Browse 1.0.62

Tarkvara - BRAUSERID

WinPatrol 28.1.2013.0.

Tänapäeval peaaegu iga arvuti omanik seisavad ühel või teisel viisil pahavara - viirused, trooja, blokaatorid ja nii edasi. Sellepärast peaaegu kõik PC paigaldatud üks või teine ​​viirusetõrje ja muud sagedamini kasutatavad programmid, mis seisab valvur arvuti turvalisust. WinPatrol - programm, mis ei ole küll Antivirus on siiski oluliselt aidata kasutajaid, et tagada isikuandmete turvalisuse ja tundlikku teavet.

WinPatrol-28.1.2013.0
Mõnikord viirused, trooja ja muu pahavara ümbersõit viirusetõrje ja süsteemi siseneda. Vahel aitab vananenud või puudega viirusetõrje, mõnikord kasutajad joosta käivitatava pahavara, ignoreerides hoiatusi kaitsev rakendusi. Kui arvuti on nakatunud, viirusetõrje installitud ja on abitu võidelda kahjurprogrammide otsima muid vahendeid. Et teada saada, milliseid muudatusi tehti süsteemi viiruste, samuti tühistada ja kõrvaldada tagajärjed pahatahtlikud kasutajad saavad kasutada tasuta programmi WinPatrol 28.1.2013.0. WinPatrol Free Edition on komplekt kommunaalteenused, et kaitsta teie arvutit kahjurprogrammide, kiirendada ja optimeerida selle tulemuslikkust.

Tarkvara - OHUTUS

BetterDesktopTool 1.5.

BetterDesktopTool 1.5 – tasuta programm, mis võimaldab teil organiseerida aknad töölaual Windows. Tuleb märkida, et juriidiliste isikute õigus proovida seda tarkvara tasuta 30 päeva jooksul ja siis pead kas osta litsents või eemaldada BetterDesktopTool.

BetterDesktopTool-1.5
Mis BetterDesktopTool 1,5 saab määrata klaviatuuri ja hiire erinevaid kiirklahve, mis oluliselt lihtsustada ja kiirendada arvuti. Samuti saab määrata teatud toiminguid, kui klõpsate nurgas, midagi sellist rakendada liidest Windows 8.


Virtuaalsed töölauad loodud BetterDesktopTool 1.5, saate premeschat, minimeerida, sulgeda. Ta töötab mitme monitori.

Tarkvara koduleht
Lae alla BetterDesktopTool 1.5

Tarkvara - UTILIIDID

FREE Internet Tuner 1.0.0.6: kuidas kiirendada oma internetiühendust?

Me kõik juhtub on rahulolematud kiirust oma Interneti-ühendus: et veebilehti on avatud liiga aeglaselt, vaadates filmi online muundub vaadates slaidiseansi pilte üksikute raamid, lae fail venitatakse mitu tundi. Kuidas kiirendada oma internetiühendust? Muidugi, võite muuta oma Internet paketi kiiremini (kuid kallim), kuid see ei ole meie meetod! Alustamiseks on kontrollida arvuti ja keelake või eemaldage programme, mis õgima Internet liiklust ja siis optimeerida võrgu seaded Windows. Käsitsi muutke Windows on tüütu, pikk ja raske ning me kasutame tasuta programm FREE Internet Tuner 1.0.0.6.

FREE-Internet-Tuner
Lihtsalt tahan sind hoiatada: ei ole alati sellised programmid tõesti kiirendada oma internetiühendust, kuid nagu öeldakse, ei ole kahju, püüdes. Lisaks tasuta internet Tuner 1.0.0.6 on väga lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, nii et kasutada seda utiliiti ei vaja teadmisi. Pärast installimist FREE Internet Tuner näeme aken programmi. Kõik on väga lihtne: vasakul saame testida kiirust teie Interneti-ühendus on õige - kiirendada. Kuna programm on tasuta Internet Tuner on nüüd saadaval ainult inglise, räägime, kuidas seda kasutada.

Tarkvara - INTERNET

Nokia Suite 3.8.30.

Nokia Suite 3.8.30 - uus versioon tarkvara mõeldud faili ülekandmise, sünkroniseerimine ja kontroll telefonid NOKIA arvuti poolt. Seoses funktsioonide programm on sarnane Nokia Suite Nokia PC Suite, kuid võimaldavad paremini kasutada võimalusi kaasaegsete tehnoloogia uuemate mudelite telefonid Soomest.

Nokia-Suite-3.8.30
Nokia Suite 3.8.30 saab saata mobiiltelefonilt arvutisse ja tagasi fotod, videod, muusikafailid, sünkroonida kontakte, uuendada tarkvara saata SMS. Vaheline suhtlemine telefoni ja arvuti saab loodud USB-kaabli või Bluetoothi kaudu.

Nokia Suite 3.8.30 on mõeldud uusi telefone NOKIA, va Lumia. Kõigi toetatud mobiiltelefonid võib leida siin. Kui te ei leia sellest nimekirjast oma telefon, siis ühendada arvuti ja mobiiltelefoni, tuleb kasutada Nokia PC Suite.

Tarkvara koduleht
Lae alla Nokia Suite 3.8.30

Tarkvara - TARKVARA TELEFONIDELE

BrowsingHistoryView 1.27.

BrowsingHistoryView
Paljud kasutajad kasutavad vaatamiseks veebilehed mitte üks, vaid mitu brauserid. Mõnikord tekib olukord: käis huvitav sait, ma tahan minna seda uuesti, kuid mis brauseri kasutati seda? Et kiiresti vaadata ajalugu veebis surfamine erinevate brauseritega, tekitas see taotlus BrowsingHistoryView 1.27.

BrowsingHistoryView-1.27
BrowsingHistoryView 1,27 - tasuta tarkvara vaatamise ajalugu surfamisega kõik populaarsemaid brausereid: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ja Safari. Teave külastatud veebilehtede kuvatud kokkuvõtte lehel. Iga kirje, kuvatakse järgmine teave:

  • link veebilehele;
  • saidi nimi;
  • õpib;
  • külastused;
  • millist brauserit kasutatakse;
  • kasutajanimi.

Andmed ajalugu külastatud veebilehtede saab eksportida vormingus csv, html, xml.

Uus versioon BrowsingHistoryView 1,27 fikseerib mõned vead.

Tarkvara - BRAUSERID

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru