abit.ee

WinLockPro: turvalukk arvutile.

WinLockPro - tasuta programm, mis võimaldab teil kaitsta teie arvutit autsaiderid.

WinLockPro olemas nagu tavalise versiooni, mis nõuab paigaldamist ja kaasaskantav. Pärast paigaldamist (või lahtipakkimist portable-versioon) see programm arvuti töölaual vidin paistab, mis võimaldab teil kiiresti "lukustada" arvuti. WinLockPro interface tehtud stiilis Windows 8, Welcome ekraan on ka vaikimisi. Siiski, üks eelis see taotlus on just disaini parameetrid ekraan võib varieerida laiades piirides.

WinLock

Alustamiseks WinLockPro nõuavad kasutajanime, parooli ja e-posti aadress (viimane siiski ei nõuta, kuid soovitame seda teha). Nüüd kaitsta oma arvutit kangutades piisab kliki vidina WinLockPro - arvuti on lukus, ja töö jätkamine on võimalik ainult pärast sisestamist salasõna.

WinLockPro mitte ainult lukustab arvuti, kuid ka teavitab teid üritab volitamata juurdepääsu - e-posti teel (mis on, miks me ei soovita üle sisestama õige e-posti aadress) programmi seaded. Lisaks sellele, kui mitu ebaõnnestunud parooli katsed ületab, arvuti lülitub välja.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik

Tarkvara - OHUTUS

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru