abit.ee

GuardAxon 1.4 и Secure Shredder: kaitsta oma andmeid.

Julgeolek on meie ajal - see ei ole ainult turvaline lukustatavat ja hea auto alarm. Paljude esiteks oli infoturbega. Kellelegi ei meeldi konfidentsiaalne fotot sätestatud võrgu või sõlmida kirjavahetuse kohta kaubanduskokkulepe oleks kätte konkurendid. Varastada tundlikke andmeid, on palju programme selle kuritegeliku äri teenis head raha. Kaitse professionaalne häkkerid on väga raske, sest kõik lukud ei korja võti. Aga selleks, et kaitsta oma isiklikke faile kangutades leibkonna tasandil, siis ei ole vaja olla ekspert arvuti turvalisust. Alustame artiklite seeria pühendatud just seda olulist teemat - isikuandmete kaitse.

Täna me räägime kaks tasuta programmid on mõeldud erinevatel eesmärkidel, kuid samal ajal, mis võimaldab turvaliselt salvestada oma andmeid. Esimene programm - GuardAxon 1,4 - eesmärk on kaitsta faili, teine ​​- Turvaline Shredder - saab ohutult eemaldada mittevajalikud failid. Ja miks need kaks programmi on ühendatud üheks läbivaatamise, küsite? Vastus on lihtne - mõlemal juhul põhineb meetodil taotluse andmete krüpteerimist.

GuardAxon 1.4: programm krüptida faile.

Failid, mis ei ole mõeldud avalikkusele silma igaühel. Eriti haavatavad on konfidentsiaalsed andmed, kui need üle kanda ühest arvutist teise (nii internetis ja kopeerides need USB-drive) või jagades PC (näiteks töökohal). Sest isikuandmete kaitse saab rakendada tasuta tarkvara GuardAxon 1,4.

Selleks, et kaitsta faile GuardAxon 1,4, mis ei nõua teadmisi krüpteerimist. See programm on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides ligipääsuks failid on sisseehitatud failihaldur. Pärast paigaldamist GuardAxon 1,4 töölaual otseteed luua kiire juurdepääsu taotluse.

GuardAxon-1.4

GuardAxon 1,4 Settings abil saate muuta programmi keelt, valige krüpteerimise algoritm (võid kasutada Blowfish, DES, 3DES, AES-128), taotluse backup ja andma aru edusammudest, ja muuta faili laiend. Gud. Olgu see funktsioon on natuke rohkem.

Vaikimisi GuardAxon 1,4 ei muutu kas nimi tuleb krüptitud faili või selle pikendamist. See võimaldab teil varjata olulisi faile ilma reedab nende tähtsust ja mitte vabastades neid palju sarnaseid. Näiteks, kui meil on vaja varjata mõningaid olulisi krüpteeritud pilte, lihtsaim viis seda teha on andes neile kausta teiste pilte. Sel juhul ründajad on raske määratleda, mis on pildid eriti väärtuslikud. Kuid samal ajal loob see mõningaid raskusi, kuna kapten ise ja krüpteeritud faile ei ole võimalik tuvastada lühidalt kõige olulisem info.

GuardAxon-1.4-1

Kui oleme otsustanud Krüptimissätete ja sisestada parool kaitsta faile, võib välja tuua failid, mida soovite krüptida (või dekrüpteerida) sisseehitatud Explorer GuardAxon 1,4 ja alustada protsessi (kodeerimiseks ja dekodeerimiseks võtmed, vastavalt).

Lõpetamisel krüpteering GuardAxon 1,4 genereerib eduaruanne, mis võib olla ka krüpteeritud.


Secure Shredder: programm turvaline hävitamine.

Selleks, et kaitsta isikuandmeid ei ole oluline mitte ainult salvestada faile, vaid ka õiguse kustutada. Tõepoolest, taastada kogemata kustutatud failid välja töötanud mitmeid programme, ja mitte väga edukas (me räägime neist mõni teine ​​kord). Nii et kui teil on kustutatud olulisi faile lihtsalt vajutades Delete ja seejärel tühjendada prügikasti, ei usu, et juurdepääs teabele, järeldasid nad, oleks võimatu. Vormindada ka kogu kõvaketta ei garanteeri - saate taastada andmed, ja teha seda professionaalse ei ole liiga raske (perioodiliselt ise seda teevad).

Secure-Shredder

Muidugi, usaldusväärsete andmete hävitamise programmi Välja töötatud. Paljud neist, jah enamik neist OMA Tööd, kasutades Sama meetodit: PäRAST kustutamist ei kirjutatakse JA kustutatakse Juhuslikud tit. Isegi ühekordne kirjutada / Kustutada Juhuslikud tit oluliselt raskendab teabe taaskasutamise JA PARIM programm sellises võimaldavad protsessi korrata Mitu Korda. Aga vaata Mõõteulatus Range Parim OMA miinused - esiteks, MIS kustutab Konteksti VÕIB võtta omajagu AEGA, JA teiseks kandma Rauda.

Programm kasutab Secure Shredder kustutab andmeid Veel Viis kaitsta teavet taastumine. Vaata rakenduskõrgkoolid ENNE eemaldamist ... krüpteerib hävitab faili! Seega, isegi tsitaatides Meedia kätesse vaenlased, jah nad suudavad taastada Kustutatud Konteksti sisalduvaid andmeid vaja failid on siiski Olemas.

Secure-Shredder-1

Turvaline Shredder võtab vähe ruumi ja ei vaja installi, lihtsalt alla laadida ja käivitada käivitatava faili. Kasutajaliides on see programm lihtne ja intuitiivne, peaakna programmi - suur nupul SHRED (2), mis võimaldab teil kustutada faile ja nupp + (1), millega saab valida failid kustutada. Siin, põhimõtteliselt see on kõik.

Application Secure Shredder ei anna 100% garantiid, et kustutatud faile ei saa lugeda (nagu eespool mainitud, kõik lukud on alati võimalik leida lockpick). Kuid kasutada seda programmi muudab taastamise hävitatud failide pikk ja väga aeganõudev protsess.


Muidugi, riigisaladuse kaitse või tundlik ettevõtte saladusi oleme kirjeldanud kohaldamist ei tohiks kasutada, kuid kasutada Secure Shredder GuardAxon ja vähendab oluliselt ohtu, et sissetungijate juurdepääsu oma isiklikke andmeid. Kodumajapidamises kaitse taset, mida need programmid on piisav.

Tarkvara - OHUTUS

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru