abit.ee

NÕUANDED

ico_sovetSiin võite leida kavalusi ja nõuandeid, millised aitavad Teid lihtsustada arvuti ja interneti kasutamist, pikendavad Teie riistvara tööiga ja optimeerivad tarkvara tööd.

Windows 8 Enterprise: tasuta prooviversiooni.

Microsoft on postitanud oma veebilehel täielik (!) Versioon uue operatsioonisüsteemi Windows 8 Enterprise. Seda saab alla laadida ja kasutada täiesti tasuta 90 päeva. Teine piirang on võimetus jätkata selle versiooni Windows 8 Enterprise tasu eest.


Windows 8 Enterprise - kõige täiuslikum versioon uue operatsioonisüsteemi Microsoft. Funktsionaalsust Pro versioon on pikendatud kasulikke täiendusi, mis meeldib eriti, et juriidilisest isikust süsteemi kasutajad (Windows To Go, DirectAccess jne).

Allalaadimiseks saadaval 32 - ja 64-bitiste versioonidega Windows 8 Enterprise järgmistes keeltes: inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, jaapani, hiina.

Tarkvara koduleht
Lae alla Windows 8 Enterprise

Nõuanded - Soft

DoudouLinux: operatsioonisüsteemi lastele.

DoudouLinux - tasuta operatsioonisüsteem põhineb Linux Debian, mis on mõeldud lastele alates 2 kuni 12 aastat, samuti nende vanematele! See jaotus hõlmab umbes 50 eri rakendusi, mis võimaldavad lastel mitte ainult meelelahutust, vaid ka mõista põhitõdesid arvutioskuse.

DoudouLinux
DoudouLinux saab kasutada nii LiveCD, st ei ole vaja paigaldada operatsioonisüsteem arvutis. Puuduvad andmed arvuti kõvaketas on eemaldatud. Pärast ravi alustamist DoudouLinux võib üsna õnnelikult annab arvuti käsutuses laps - ta saab kumbki kustutada olulisi faile või kahjustada teie arvuti jõudlust. Lisaks sellele operatsioonisüsteemi pakub süsteem kaitset ja kontrolli, et takistada laste saite ohtlik sisaldus.

Struktuur koosneb kogud mängud DoudouLinux Childsplay ja GCompris programm koolitus-ja Pysycache Gamine, laste graafiline editor Tuxpaint, samuti veebilehitseja, tekstiredaktor, mis võib samuti kasutada täiskasvanud. Nii et kui teil on vana või mittevajalikud lauaarvuti või laptop, see võib olla kiire ja tasuta pöörduma suurepärane laste PC, mis toob palju rõõmu oma lastele samuti oma.

Tarkvara koduleht
Lae alla DoudouLinux

Nõuanded - Soft

Windows 8 Upgrade Offer: kuidas saada Windows 8 15€ eest.

Microsoft Corp jätkuvalt rõõmu oma klientidele tutvustusi, suunatud levitamine uute valgusesse uue operatsioonisüsteemi Windows 8. Windows 8 Upgrade pakkumine võimaldab teil saada digitaalse koopia Windows 8 jaoks lihtsalt 15 € Euroopas US $ 15 ja 469 rubla Venemaa!

Windows-8-upgrade-offer
Osaleda meetme Windows 8 Upgrade pakkumine vastu need ostjad, kes ostsid ajavahemikul 2. juuni 2012 kuni 31. jaanuar 2013 uue arvuti selle järgmistest operatsioonisüsteemidest eelinstalleeritud:
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate.
Kahjuks arvutit eelinstallitud Windows Starter osaleda selles edendamine ei ole lubatud.

Omandada Windows 8 reklaami kulud registreeruda ametlikul kodulehel reklaamikampaania - windowsupgradeoffer.com.

Windows 8 Upgrade Offer
Registreeri osaleda Windows 8 Upgrade Offer

Nõuanded - Soft

Õige konfiguratsiooni ruuter - oma garantii turvalisus Internetis.

Oleme alati teie abi, aidata valida, osta, paigaldada ja seadistada Wi-Fi ruuter, kaitsta oma internetiühendust häkkerite võimalik katsed seda kasutada ja annab teile ja teie perele ohutu ja turvaline juurdepääs internetile.

wi-fi-ruuter
Et ühendada oma arvuti internetti saab kasutada tavalist traati. Kui teil on lauaarvuti, eriline ebamugavusi see ei anna - ainult üks kord teha juhtmestik. Aga kui on mitte üks, vaid mitu arvutit (ja nüüd, iga pereliikme ja iga töötaja kontoris on tavaliselt arvuti) - juhtmed ümber probleemi, mida saab lahendada traadita internetiühendus via Wi-Fi. Ja siit tuleb uus seade, mis tagab stabiilse ja turvalise toimimise Internet - ruuter. Poed on palju mudeleid igale maitsele ja rahakotile. Milline mudel valida, kuidas ühendada ja seadistada ruuter?

Nõuanded - Ristavara

Windows 8 Professional $40 eest!

Corporation Microsoft kuni 31. jaanuarist 2013, kutsub kõik omanikud arvutid, milles töötavad operatsioonisüsteemidega Windows 7 ja Vista XP, üle minna uue OS ;Windows 8 Professional ainult 40$ eest.


Kasutajatel on mitu võimalust osta Windows 8 Professional, muu hulgas Microsoft poe (131 riigis) kaudu või DVD ($69,99).
Kui täiendate versiooniks Windows 8 kutse on järgmised valikud:
  • arvutid, kus töötab Windows 7 c säilitamise programmid, failid ja sätted;
  • arvutid, kus töötab Windows Vista failid ja sätted; säilitades omanikele
  • arvutid, kus töötab Windows XP-S failide salvestamine koos omanikele.
Neile, kes ostavad arvutisse installitud pärast Windows 7 operatsioonisüsteemi 2 juuni 2012 aasta, maksab üleminekut uue OPERATSIOONISÜSTEEMI vaid $ 14.99!

Microsoft ametlik koduleht

Nõuanded - Soft

vaata ka:

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru