abit.ee

NÕUANDED

ico_sovetSiin võite leida kavalusi ja nõuandeid, millised aitavad Teid lihtsustada arvuti ja interneti kasutamist, pikendavad Teie riistvara tööiga ja optimeerivad tarkvara tööd.

Transmute

Mõnikord soovite järjehoidjate edastamiseks ühest veebilehitseja teise. Näiteks praegu on see probleem kasutajatele Opera, kui uus versioon brauser on tehtud põhineb kroom ja on kaotanud oma apellatsioonkaebuses. Kuigi on olemas võimalus kasutada klassikaline versioon Opera, kuid varsti on valida: kasutada vanemat versiooni või vahetada brauserit. Ma aeglaselt valmistub üleminekuks Chrome.

 

Transmute-002

 

Eksportida ja importida järjehoidjaid ükskõik brauser on sisseehitatud tööriistad, kuid ühendus ei ole alati selge, ja tulemused liiguvad operatsiooni ei ole alati pidada rahuldavaks. Eelkõige siis, kui sa importida järjehoidjaid Opera, Google Chrome häiritud struktuur kaustu ja näidata, et lemmik lingid. Seda probleemi saab lahendada koos "Tantsud tamburiin" :) ja saab lihtsamalt ja rendi teenuseid tasuta programm muundada.

Nõuanded - Soft

PDF to JPEG.

PDF - see on üks populaarsemaid dokumendi formaadid. Kontod, juhendid, äri kirjad, raamatud, ajakirjad - kõik need dokumendid, mida me vastu võtta ja saata faile PDF. Et vaadata PDF-faile, on palju programme, kõige populaarsem neist – Adobe ReaderLooge need failid on nüüd võimalik mitte ainult selline võimas ja kallis programmid nagu Adobe Acrobat või Adobe Photoshop, kuid kasutades ühist kontoritarkvara - Microsoft Office (tasu, mida nõutakse), või OpenOffice.org (Tasuta programm, mis on funktsionaalselt võimalik konkureerida selle rivaal Microsoft).

adobe-reader

Aga mõnikord soovite teisendada dokumendi PDFv tavaline pildifail (JPG või PNG). Näiteks paljud portaalid Reklaamid kasutada ainult fotosid ja pilte illustreerimiseks avaldatud reklaami koopia, publikatsioone või projektide veebilehtede mugavam kui tavaline pildifaile, ja nii edasi. Käesolevas artiklis me vaatleme kolme viisi teisendada PDF dokumendid pildifaile (JPG, jne) ilma kuluka kaubanduslike rakenduste - kasutades tasuta Adobe Reader tarkvara ja STDU Viewer, ja läbi võrguteenuse convert-my-image.

Nõuanded - Soft

Garantiiremont teeninduskeskused, sülearvutite ja tahvelarvutite Tallinnas.

Kahjuks isegi uue arvuti, sülearvuti või tablett, vabaneb suurtootja osta tahke toode võib kahjustada. Autor ebaõnnestumine olmeelektroonika võivad põhjustada kokkupanek tehnoloogia, defektsed osad, vale säilitamise ebaõige käitlemise trahvi tehnika veol ... Ja nagu maine tootja ja müüja, on oluline, et vigane või ei ole asi sai kiiresti ja tõhusalt vahetada või remontida.

Iga suur arvuti tootja on kas oma teeninduskeskused või sertifitseeritud partnerid, kes osalevad ja garantiiremondi ja teenust. See oli nende töörühmade ja saada taldrikud, arvutid, sülearvutid ja muud elektroonikat, et ei suuda enne garantiiaja lõppu. Tavaliselt ostja, kes on silmitsi vajadusega parandada garantii kehtib järgmiselt: viitab Canoni arvuti või muud kaubad. Poe klient teatas, et garantiiremonti on kaubamärk on konkreetse teenuse ja see on seal katki sõita arvuti (tablett, printer, ruuter).

Oleme kogunenud siia kõik teadaolevad aadressid teeninduskeskused, garantiiremonti, infotehnoloogia ja soovitame täiendada seda loetelu või seda muuta.

Garantiiremont teostatakse Tallinnas järgmiste äriühingute:

Nõuanded - Ristavara

Kuidas taaskäivitada Windows Explorer?

Pärast pikaajalist kasutamist arvuti mõnikord hakkab "aeglustada". Teda elustada, saame taaskäivitage Windows, kuid see tavaliselt aitab taaskäivitadaWindows Explorer. Allpool vaatleme kahel viisil taaskäivitada Explorer Windows.

Restart Windows Windows Explorer kasutades Task Manager Windows.

See meetod on kõige lihtsam, kuid mitte kiiremini. Niisiis:
 • käivitada Task Manager Windows (vajutage samaaegselt klahve Ctrl + Alt + Delete) dialoogiboks, valige sobiv toode;
 • minna vahekaarti Protsessid;
 • leida ja valida protsess explorer.exe;
 • nuppu End Process allosas paremal akna.

Windows Explorer peatunud, nüüd peame uuesti sisse. Selle:

 • in Windows Task Manager aken, minge sakk Rakendused;
 • kliki New Task allosas õigus;
 • print aknas explorer. exe;
 • nuppu OK.

perezagruzka-provodnika-Windows-001

Explorer Windows (Windows Explorer) taaskäivitamist. Nagu näete, et seda ei olnud raske.

Restart Windows Explorer koos bat-faili.

perezagruzka-provodnika-Windows

Kuid on võimalus taaskäivitada Windows Explorer ühe hiireklõpsuga! Et seda teha, kõigepealt luua tekstifail nahkhiir, mis täpsustab kõik vajalikud käsud. Alustame:

 • avada Notepad või mõni muu tekstiredaktor, nagu, Notepad++;
 • prindi järgmine tekst (või kopeeri alljärgnev kood ja kleepige see redaktor):
Taskkill /f /im explorer.exe
Start explorer.exe
 • rippmenüü, vali faili siis Save As;
 • prinditakse failinimi (nt Restart.bat). Peaasi on see, et pärast punkti pealkirjas seisis bat;
 • poest saadud dokumendid töölauale.


perezagruzka-provodnika-Windows-002

See on kõik nüüd uuesti Windows Explorer, lihtsalt topeltklõps hiire vasaku nupuga selle bat-faili.

Nõuanded - Soft

Heli kadus pärast ühendamist uue videokaardi, miks see juhtus ja mida teha?

Ei ole saladus, et paljud meist kasutavad arvuti lihtsalt külastada veebisaite, side (e-posti ja Skype), ja vaadata videoid võrgus. Praegu video streaming tehnoloogia (Sopcast, Torrent-TV) muudab mugav Otseülekanne TV ekraan ei ole kõige võimsam arvuti, kui Interneti-ühendus oli piisavalt kiiresti. Aga filme või spordisaadete on palju kenamaks suurel ekraanil, kas pole? Ja tekib küsimus: kuidas ühendada arvuti teleriga? Pärast lühikest uurimist küsimus on selge: me vajame uut graafikakaart, mis on varustatud kaasaegse väljundid (HDMI, DVI) ja suudab kuvada pilte suurel ekraanil koos vastuvõetava lahenduse. Pärast läheb poodi, osta videokaart, paigaldada see oma arvutisse ja paigaldada draiverid TV on Desktop Windows. Hurraa! Võite vaadata filmi või mängu Meistrite Liiga suurel ekraanil istudes oma lemmik tool! Aga äkki avastasin, et arvuti ... loll. Heli kadus, ja lülitab TV ning ühenda oma vana monitori ei aita. Miks heli kadus pärast paigaldamist videokaart ja kuidas seda probleemi lahendada?

Nõuanded - Ristavara

vaata ka:

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru