abit.ee

MULTIMEEDIA

Kodekid, pleierid, graberid, kõikide nende programmide konverterid, mis on vajalikud audio- ja video sisude esitamiseks ja redigeerimiseks.

Donar CD Ripper 4.0.1.0: kuidas kopeerida audio CD?

Donar CD Ripper 4.0.1.0 - tasuta programm, mille eesmärk on kopeerida audio CD-sid, samuti teisendada muusika faile ühest formaadist teise. Salvestatud faile saab mängida kasutades sisseehitatud mängija.

Donar-CD-Ripper-4.0.1.0
Laulud, mida Donar CD Ripper 4.0.1.0 saab salvestada formaadid MP3, OGG, WAV. On võimalus salvestada kogu audio-CD. Donar CD Ripper 4.0.1.0 toetab sildid ja allalaadimine informatsiooni muusika CD freedb, nii et see taotlus võib leida teine ​​kasutusviis - kogumine ja säilitamine muusika teavet.

Tarkvara koduleht
Lae alla Donar CD Ripper 4.0.1.0

Tarkvara - MULTIMEEDIA

GreenForce-Player 1.20: tasuta mängija.

GreenForce-mängija 1.20 - vaba mängija, millel on peale tavalise sedalaadi tarkvara funktsioon määrata, mis saab kaitstud, audio-ja videofaile.

GreenForce-Player-1.20
Mängija liides GreenForce-mängija 1,20 lihtne ja selge, tõlkimine vene keelde ja paljudes teistes keeltes. Multimeedia faile GreenForce-mängija saab lisada kasutades sisseehitatud Explorer või lohistada. Lisaks GreenForce-mängija saab mängida audio ja video-CD-DVD, mängida meediumifaile Internetis.

Tarkvara koduleht
Lae alla GreenForce-Player 1.20

Tarkvara - MULTIMEEDIA

XP Codec Pack 2.5.3: codec pack pluss Media Player Classic.

Avaldatud uus versioon tasuta codec pack XP Codec Pack 2.5.3, mida peetakse üheks kõige täiuslikum kollektsioon koodekid audio ja video.

XP-Codec-Pack-2.5.3
Lisaks koodekeid vaja mängida multimeedia faile (ffdshow MPEG-4 Video Decoder, Matroska Splitter, AVI Splitter, OggSplitter, Real Media Splitter), on XP Codec Pack 2.5.3 sisaldab mängija Media Player Classic.

Uus versioon XP Codec Pack 2.5.3 siis nüüd leida AC3Filter 2.5b, AVI Splitter 1.6.4, CDXA Reader 1.6.4, OggSplitter/CoreVorbis 1.6.4, Matroska Splitter 1.6.4 ja VSFilter (DirectVobSub) 2.41.

Tarkvara koduleht
Lae alla XP Codec Pack 2.5.3

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Light Alloy 4.6.6: mängija low-end PC.

Uus versioon tasuta mängija Light Alloy 4.6.6. See Media Player on väga madal tarbimine arvuti ressursse, on toetatakse puldiga.

Light-Alloy-4.6.6
Light Alloy 4.6.6 mängija toetab kõiki peamisi multimeedia formaate, see on väga lihtne kasutada, kuid kogenud kasutajad leiavad selle suure mängija võimaluse muuta mängida.

Uus versioon mängija Light Alloy 4.6.6 täiustatud navigatsiooni DVD on uus kirjed hüpikmenüü, laiendatud võimalused muuta välimust.

Tarkvara koduleht
Lae alla Light Alloy 4.6.6

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Gom Player 2.1.43.5119: uuendatud versiooni tasuta mängija.

GOM Player 2.1.43.5119 - tasuta multimeedia mängija, mida saab mängida failid kõiki kaasaegseid audio ja video formaate ilma installida täiendavaid koodekeid.

Gom-Player-2.1.43.5119
Mis Gom Player 2.1.43.5119 mängija saab taasesitada video-DVD, muusika, video (AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, ja paljud teised) on võime mängida kahjustatud faile. Muude funktsioonide mängija on:

  • ekraani püüdmise;
  • audio püüdmine;
  • overlay video mõju;
  • Otsi puuduvad koodekid;
  • Välimuse seadistamine kasutades nahad.

Ole ettevaatlik - installer programmi ettepaneku muuta brauseri koduleht ja paigaldada mõned rakendused, mida ei ole vaja Gom Player 2.1.43.5119.

Tarkvara koduleht
Lae alla Gom Player 2.1.43.5119
Ole ettevaatlik - installer programmi ettepaneku muuta brauseri koduleht ja paigaldada mõned rakendused, mida ei ole vaja

Tarkvara - MULTIMEEDIA

EasyBrake 0.9.9.0 Beta teisendada video MKV või mp4.

Kasutada tasuta programmi EasyBrake 0.9.9.0 Beta, saate kiiresti teisendada erinevate video vorminguid MKV või mp4.

EasyBrake-0.9.9.0-Beta
Программа EasyBrake 0.9.9.0 Beta имеет простой интерфейс и делает процесс конвертирования видео предельно легким для EasyBrake 0.9.9.0 Beta Programmil on lihtne liides ja muudab protsessi konverteeriva video on väga lihtne kasutaja. Alusel see mootor on tasuta utiliit käsipidur. Nagu allikas failid on toetatud: 3GP, AVI, FLV, m2t, m2ts, MKV, mp4, qt, wtv ja paljud teised.

Kasutusmugavus on EasyBrake 0.9.9.0 Beta tagab automaatse kontrolli parameetrid video, audio ja subtiitrite. Seal on sisseehitatud profiilid seadmete jooksvate Android, iPad ja iPhone.
Tarkvara koduleht
Lae alla EasyBrake 0.9.9.0 Beta

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Kat Player 3.9: vaba mängija ja haldaja.

Kat Player 3.9 on vaba muusikapleier ja manager. See mängija toetab peaaegu kõiki populaarsed audio formaate (MP3, MP4, MPC, FLAC, OGG, WAV, WMA, jne), samuti saab kuulata Interneti raadiojaamu ja hallata kogumise laule.

kat-player-3
Kat Player 3,9 liides saab kohandada oma maitse järgi. Taasesituse ajal saate vaadata lyrics. On täiustatud juhtimissüsteem loendeid, võime luua dünaamilisi nimekirju. Teavet parajasti esitatava pala, Kat Player 3,9 kasutab andmebaasi FreeDB.

Tarkvara koduleht
Lae alla Kat Player 3.9

Tarkvara - MULTIMEEDIA

K-Lite Codec Pack 9.1.0: veel üks uus codec.

Uuendatud populaarsemaid kogum koodekeid mängida ja video kodeerimiseks arvutis - K-Lite Codec Pack 9.1.0. Nagu alati, saab kasutaja valida nelja versioonist - Basic, Standart, Full и Mega.

K-Lite-Codec-Pack-9.1.0
Uus versioon K-Lite Codec Pack 9.1.0 uuendus üks parimaid vaba mängija Media Player Classic Home Cinema, filtrid LAV, Codec Tweak Tool, ffdshow, x264VFW. Alates paketi koodekeid on eemaldatud, kui neid enam komponente.

Tarkvara koduleht
Lae alla K-Lite Codec Pack 9.1.0

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Windows 8 Codecs 1.1.6: paketi video koodekeid.

Uus versioon Windows 8 Codecs 1.1.6. Kui olete installinud selle codec pack saab mängida arvutis, pärast tüüpi faile: amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb, xvid.

Windows-8-Codecs-1.1.6
Uues versioonis Windows 8 Codecs 1.1.6 on uuendatud LAV filters 51.2+ ja xy-VSFilter 3.0.0.111.

Tarkvara koduleht
Lae alla Windows 8 Codecs 1.1.6

Tarkvara - MULTIMEEDIA

SUPER 2012.52: mängija ja video converter.

Tasuta programm SUPER 2012,52 - sümbioos media player ja võimas converter. See rakendus toetab väga erinevaid vorme ja võimaldab teisendada multimeedia faile ühest formaadist teise. Nagu reklaamlause SUPER 2012,52, `Käesolev programm on vaba tegema seda, mida muid rakendusi ei saa teha raha eest!"

SUPER-2012.52
Super 2012,52 võib näiteks: 
  • Teisendada oma lemmik filmi, mis on salvestatud DVD, mis failide vaatamiseks iPad või iPhone, 
  • Luua mitmeid videoklippe salvestatud kaameraga telefon, DVD, sobivaks vaatamiseks kodumaiste mängijate jne. 
Nimekirja faile, mida saab kasutada SUPER 2012,52: 
  • Pildifaile: bmp, jpg, PGM, png, ppm, SGI, TGA; 
  • Video: 3gp/3g2, AMV, asf, avi, dat, DVR-MS, FLC, FLI, F4V, flv, gxf, IFO, m2ts, MKV, MOV, MPG, MTV, m4v, mp4, MXF, mxg, nSv, ogg, ogm, qt, ram, rm (vb), str, swf, TMF, trp, ts, ty (+), viv, vob, webm, wmv, wtv; 
  • Audio: 3ga, aac, ac3, amr, ahv, CPT, dts, flac, MMF, M4A, MP2, MP3, MPC, OGG, ra, SHN, tak, TTA VQF, WAV, WMA, WV. 
Uus versioon SUPER 2012,52 optimeeritud ja kiirendada tööd konverteeriva video, lisab toetust uutesse mahutitesse.

Tarkvara koduleht
Lae alla SUPER 2012.52

Tarkvara - MULTIMEEDIA

vaata ka:

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru