abit.ee

Tasuta IP-skannerid.

Nii kodus kui ka tööl, oleme pidevalt vastamisi arvutivõrkudest. Lihtne Wi-Fi ruuter ja ühendada oma sülearvuti - on kohalikus võrgus. Kontorite võrgu üldisele kombineeritakse sageli erinevaid seadmeid - ruuterid, arvutid (lauaarvutid ja sülearvutid), tabletid ja nutitelefonid, printerid, skannerid, võrgu kaudu, ja nii edasi. Kasutades üldist võrguga, me sageli ei ole isegi teadlikud sellest, mida teised seadmed on saadaval meie võrku.

Et teha kindlaks, millised arvutid (või muud seadmed) abil maailma ühine võrgustik on IP-skannerid. IP-aadress (IP-aadress, vähendamine alates inglise keeles. IP-aadress) - unikaalne võrguaadress sõlme arvutivõrgu ehitatud üle IP. ... Kui kohalik võrk nõuab aadressi võrgu - Wikipedia. Allpool vaatleme mitmeid tasuta programme - IP-skannerid: Free IP Scanner, Free Port Scanner, 10-Strike võrgustik Skaneerimine, Advanced IP Scanner, Angry IP Scanner.

Free IP Scanner.

Tasuta IP Scanner 2.1 - programmi kiire otsingusüsteemi IP-aadressid ja pordid. Mõeldud võrgu haldamise ja järelevalve, nii süsteemi administraatorid ja tavakasutajatel. Vabas IP Scanner 2.1 on kasutatud mitme keermestatud skaneerimise süsteem, mis võimaldab teil kiiresti leida sadu arvuteid võrku ühendada. Iga avastas arvutid määratud MAC-aadress, NetBIOS ja avatud sadamad.


Free-IP-Scanner

Kahtlemata plussid Tasuta IP Scanner on:

 • Skannimiskiirus IP-aadressid ja sadamates;
 • lihtne, intuitiivse;
 • võimalusi skannimine.

On kaasaegne arvutid Tasuta IP Scanner 2.1 on kiire ja stabiilne, kuid töötab rakendus vana arvuti võib aeglustada oma tööd.

Tarkvara koduleht
Lae alla Free IP Scanner 2.1

Free Port Scanner.

Free Port Scanner 3.1.5 – tasuta programm, mis võimaldab teil kiiresti skannida valitud sadamate erinevaid IP-aadressid.


free-port-scanner

Et alustada skaneerimist, peate täpsustama IP-aadress ja sadamate skaneeritakse (vaikimisi IP-aadressi 192.168.0.1 ja sadamates 21-23, 25, 53, 80, 110, 135, 137-139, 443, 445, 1080, 1433, 3128, 3306, 8080). Skaneerimise protsess toimub piisavalt kiiresti, allosas programmi aken kuvab üksikasjalikku teavet iga sadamat:

 • IP-aadress;
 • port;
 • sadama nimi;
 • port staatus;
 • kirjeldus.

Kahjuks mõnikord tööprogrammi Free Port Scanner 3.1.5 arvutisse, kus töötab Windows 7 viinud krahhi PC pidi kulgema Task Manager (kombinatsioon CTRL + Alt + Delete) peatada Free Port Scanner.

Tarkvara koduleht
Lae alla Free Port Scanner 3.1.5

10-Strike Võrgu skaneerimine.

10-Strike Võrgu skaneerimine - tasuta võrgu skänner, mis võimaldab tuvastada kõik seadmed (arvutid, serverid ja hosts) ühendatud LAN.


10-Strayk-Skanirovanie-Seti

Skaneerida võrk on mitme keermestatud, mis võimaldab piisavalt kiiresti tuvastada kõik ühendatud LAN. Toetab mitmeid protokolle, eelkõige ICMP ping, otsida avatud TCP-port, NetBios, SNMP, UPnP.

Lisaks avastamist võrguseadmete kasutades 10-Strike võrgustik Skaneerimine saab ka:

 • vaadata teavet avastas arvutid (installitud programmide registri Windows, jooksvad protsessid ja teenused);
 • sisse ja välja lülitada arvutite võrku;
 • leida avatud sadamates;
 • saada teavet MAC-aadressid.

Tarkvara koduleht
Lae alla 10-Страйк: Сканирование Сети

Advanced IP Scanner.

Advanced IP Scanner – tasuta rakendus, mis on mõeldud kiire, mitme keermestatud skaneerimine kohtvõrgus. Advanced IP Scanner võib koguda palju teavet kõigi ühendatud võrgu (sh Wi-Fi-ruuter) ja juurdepääsu jagatud kaustu ja muid ressursse.Eeliseid Advanced IP Scanner on:

 • skaneerimise kiirus;
 • maksimaalselt teavet iga võrguseade;
 • sisse ja välja lülitada arvutite võrku;
 • ilus ja kasutajasõbralik liides.

Skaneerimise tulemusi saadud programmi Advanced IP Scanner, võite salvestada selle kütke või HTML CSV.

Tarkvara koduleht
Lae alla Advanced IP Scanner

Angry IP Scanner.

Angry IP Scanner – tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara skaneerimiseks IP-aadressid ja pordid. See rakendus töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows, Linux, Mac OS X.


Angry-IP-Scanner

Angry IP Scanner pingi kõik IP-aadressid ning määrata nende staatus. Iga IP-aadress, et koguda andmeid MAC-aadress, host, avatud sadamad. Lisaks näidikud ja teave NetBIOS (arvuti nimi ja töögrupi või kasutaja). Et kiirendada mitme keermestatud skaneerimise tehnoloogia kasutamist. Skaneerimise tulemusi on võimalik eksportida failiformaatide CSV, TXT, XML.

Funktsionaalsust Angry IP Scanner saab laiendada pluginad.

Tarkvara koduleht
Lae alla Angry IP Scanner


Program - Network skannerid on mõeldud eelkõige võrgu administraatorid ja IT-spetsialiste, kuid lihtne arvutikasutaja saavad kasutada IP-skanner. Näiteks, kasutades võrgu skänner tuvastab vaba ratturid, et ühendada meie wifi-ruuter ja kasutada meie Interneti-ühendus, või teada, mis seadmed on ühendatud kontorivõrgu - uudishimust, muidugi.

Tarkvara - INTERNET

VÕRGUD JA NENDE SEADISTAMINEWiFi RUUTERID JA VÕRGUD

KODUDE JA BÜROODE VÕRGUD


Kodudes ja büroodes võrkude paigaldamine ning seadistamine.
Ruuteri ühendamine ja seadistamine: STV, Starman, Elion, Elisa ja Majanet võrkudega.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru