abit.ee

INTERNET

Võrgus töötamise programmid – veebilehtede vaatamiseks, interneti teel suhtlemiseks ning töötamiseks, utiliidid allalaadimiseks, ühe sõnaga kõik, mida läheb vaja interneti mugavaks kasutamiseks.

Adobe Flash Player 13.0.0.182.

Avaldatud uus versioon Media Player Adobe Flash Player 13.0.0.182.

 

Adobe-Flash-Player

Adobe Flash Player - on üks neist taotlused, mis on paigaldatud peaaegu igast arvutist, sest selle programmiga saab vaadata sisu saidid, mis sisaldavad heli ja video, mängida online mänge, interaktiivseid koolitusi toimub ja nii edasi.

Kahjuks täpset teavet sisaldub Adobe Flash Player muudab oleme, kuid me soovitame teil regulaarselt uuendada mängija, et vältida probleeme, mis on seotud sisu taasesitus ja arvuti turvalisust.

Tarkvara - INTERNET

WhoisThisDomain 1.98: täpsem info domeenist.

Kasutades tasuta programm WhoisThisDomain 1,98 saad üksikasjalikku teavet veebilehed.

WhoisThisDomain-1.98

Pärast sisenemist vastava taotluse WhoisThisDomain ühendatud ühega WHOIS-serverist ja hangib andmeid saidi ja selle omanik. (WHOIS - protokoll saamise omandiõiguse registreerimise domeeninimede, IP-aadressid ja autonoomne süsteem).

Tarkvara koduleht
Lae alla WhoisThisDomain 1.98

Tarkvara - INTERNET

WinHTTrack Website Copier 3.47-14.

Avaldatud uus versioon tasuta programmi WinHTTrack Website Copier 3,47-14, mille eesmärk on luua täpsed koopiad veebilehtede vaatamise neile offline.


WinHTTrack-Website-Copier-3.47-14

Saidid, mis on salvestatud kasutades WinHTTrack Website Copier saab vaadata võrguta režiimis on sama kui see oli veebipõhine juurdepääs veebilehel. Kauplused kogu struktuuri, kõik pildid jne Väga kasulik funktsioon WinHTTrack Website Copier 3,47-14 - kui koopia juurdepääs veebilehel uuendatakse automaatselt.

WinHTTrack Website Copier kasutajaliides lihtne ja intuitiivne, nii et raskused toimimiseks peaks see programm ei ole isegi "Dummies".

Tarkvara koduleht
Lae alla WinHTTrack Website Copier 3.47-14

Tarkvara - INTERNET

IpDnsResolver 1.3.4 näitab IP-aadress ala.

IpDnsResolver 1.3.4 – tasuta programm, mille eesmärk on näidata IP-aadressid saite oma nime, samuti määrata nimed saite nende IP-aadressid, kasutades Domain Name System (DNS).IpDnsResolver-1.3.4

See rakendus on väga lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Et määrata IP-aadress tahes veebilehel, kirjuta oma domeeninimi kasti IpDnsResolver 1.3.4.

Tarkvara koduleht
Lae alla IpDnsResolver 1.3.4

Tarkvara - INTERNET

Bloom 3.0.1: kiire laadimise pilte Facebook.

Bloom 3.0.1 – tasuta rakendus fotode ja videote Facebook. See programm töötab arvuteid Windows operatsioonisüsteemi ja Mac OS X.


Bloom-3.0.1

Program Bloom 3.0.1 ühildub uus Facebook API, nii et on võimalik, et minna oma kontole otse taotluse. Bloom Tasuta versioon on mõned piirangud (eelkõige maksimaalse resolutsiooniga fotosid saata Bloom tasuta, ei tohi ületada 720px).

Tarkvara koduleht
Lae alla Bloom 3.0.1

Tarkvara - INTERNET

Tasuta IP-skannerid.

Nii kodus kui ka tööl, oleme pidevalt vastamisi arvutivõrkudest. Lihtne Wi-Fi ruuter ja ühendada oma sülearvuti - on kohalikus võrgus. Kontorite võrgu üldisele kombineeritakse sageli erinevaid seadmeid - ruuterid, arvutid (lauaarvutid ja sülearvutid), tabletid ja nutitelefonid, printerid, skannerid, võrgu kaudu, ja nii edasi. Kasutades üldist võrguga, me sageli ei ole isegi teadlikud sellest, mida teised seadmed on saadaval meie võrku.

Et teha kindlaks, millised arvutid (või muud seadmed) abil maailma ühine võrgustik on IP-skannerid. IP-aadress (IP-aadress, vähendamine alates inglise keeles. IP-aadress) - unikaalne võrguaadress sõlme arvutivõrgu ehitatud üle IP. ... Kui kohalik võrk nõuab aadressi võrgu - Wikipedia. Allpool vaatleme mitmeid tasuta programme - IP-skannerid: Free IP Scanner, Free Port Scanner, 10-Strike võrgustik Skaneerimine, Advanced IP Scanner, Angry IP Scanner.

Tarkvara - INTERNET

Free Video Call Recorder for Skype.

Free Video Call Recorder for Skype 1.1.1.430 – tasuta programm vestluste salvestamiseks via Skype. Selle arendajad väidavad, et Free Video Call Recorder Skype on esimene programm, mis võimaldab teil salvestada Skype'i kõned ilma piiranguteta.

Free-Video-Call-Recorder-for-Skype
Free Video Call Recorder for Skype võimaldab salvestada vestluse täielikult, ainult heli või video ainult vestluskaaslase. Eeliseid Tasuta Video Call Recorder Skype on järgmised:

  • lihtne kasutajaliides;
  • kvaliteetne video ja helisalvestused;
  • madal CPU;
  • olemasolu paus.

Töötada Free Video Call Recorder Skype ei ole vaja paigaldada extra koodekeid või raamatukogudes.

Сайт разработчика
Lae alla
Free Video Call Recorder for Skype

lihtne kasutajaliides;kui kõrge kvaliteediga video ja heli salvestamine;madal koormus töötleja;juuresolekul paus.

Tarkvara - INTERNET

FREE Internet Tuner 1.0.0.6: kuidas kiirendada oma internetiühendust?

Me kõik juhtub on rahulolematud kiirust oma Interneti-ühendus: et veebilehti on avatud liiga aeglaselt, vaadates filmi online muundub vaadates slaidiseansi pilte üksikute raamid, lae fail venitatakse mitu tundi. Kuidas kiirendada oma internetiühendust? Muidugi, võite muuta oma Internet paketi kiiremini (kuid kallim), kuid see ei ole meie meetod! Alustamiseks on kontrollida arvuti ja keelake või eemaldage programme, mis õgima Internet liiklust ja siis optimeerida võrgu seaded Windows. Käsitsi muutke Windows on tüütu, pikk ja raske ning me kasutame tasuta programm FREE Internet Tuner 1.0.0.6.

FREE-Internet-Tuner
Lihtsalt tahan sind hoiatada: ei ole alati sellised programmid tõesti kiirendada oma internetiühendust, kuid nagu öeldakse, ei ole kahju, püüdes. Lisaks tasuta internet Tuner 1.0.0.6 on väga lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, nii et kasutada seda utiliiti ei vaja teadmisi. Pärast installimist FREE Internet Tuner näeme aken programmi. Kõik on väga lihtne: vasakul saame testida kiirust teie Interneti-ühendus on õige - kiirendada. Kuna programm on tasuta Internet Tuner on nüüd saadaval ainult inglise, räägime, kuidas seda kasutada.

Tarkvara - INTERNET

Radiocent 3.4.

Tasuta tarkvara kuulates Internet raadiojaamade Radiocent uuendatud versioon 3.4.0.70. Praeguseks on mitmed raadiojaamad see taotlus ületab 50000 ja raadiojaamade nimekirja uuendatakse peaaegu iga päev. Radiocent 3.4.0.70 ei sisalda reklaame ja võimaldab teil mitte ainult kuulata online raadio, vaid ka salvestada lemmik laule.

Radiocent-3.4-Windows
Põhijooned programm Radiocent 3.4:

  • lihtne otsida jaamu nime, žanri, riik, ja heli kvaliteet;
  • võime salvestada valitud laul. Salvestada lugu on formaadis, mp3, seega võite alati kirjutada oma lemmik laulu algusest, mitte ainult koht, kus sa hakkasid kuulates;
  • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides;
  • võimalus vaadata online TV kanalid on saadaval RTR Planeta, Venemaa 24, RBC ja teised;
  • mugavalt hallata esitusloendeid;
  • puudumine hype.

Radiocent-3.4-Android
Nagu eespool mainitud, kõik jaamad Radiocent 3.4.0.70 jagatud žanr (70s, 80s, 90s, Alternative, Ambient, Blues, Classical, College, Comedy, Contemporary, Country, Dance, Electric, Folk, Funk, Gospel, House, Industrial, Jazz, Latin, Metal, Mixed, News, Oldies, Pop, Punk, Rap, Reggae, Rnb, Rock, Ska, Sports, Talk, Techno, Top 40, Trance, Urban, World), riikide ja tõlke kvaliteet. See võimaldab teil kergesti leida muusikat, mis sobivad teie tuju igal ajal!

Radiocent-3.4-iOS
Vabakava Radiocent ei töötab ainult arvutitega alla Windows, vaid ka vidinaid paigaldada Android või iOS.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik Radiocent.

Tarkvara - INTERNET

HTTrack Website Copier 3.47.2.

Mida me tavaliselt teha pikk bussisõit või lennu ajal on lennuki? Vaadata filme, kuulata muusikat, lugeda raamatuid elektroonilisel kujul ja on kurb ... et internetiühendust ei ole ja ei saa külastada koduleheküljel. Aga selgub, on võime sirvida veebilehti ja võrguta režiimis - lihtsalt alla laadida ametlikul kodulehel ja installida programmi HTTrack Website Copier.

HTTrack-Website-Copier-3.47.2
Mis programmi HTTrack Website Copier 3.47.2 saab salvestada kõvakettale arvuti veebilehtedel tervikuna, säilitades samas nende struktuur. Sel juhul kohaliku arvuti laaditakse kogu sisu, kaasa arvatud HTML-dokumente, pilte ja nii edasi. Teisisõnu HTTrack Website Copier 3.47.2 loob kõvakettal täis koopia kodulehelt täiendavat vaadates offline. Juhul ühendus viga HTTrack Website Copier võimaldab teil jätkata katkenud allalaadimiste.

Tänu lihtsus ja kasutajaliidese kapten HTTrack Website Copier 3.47.2 suudab ka kõige väljaõppeta inimesed. Sel juhul kogenud kasutaja leiad selle programmi võimaluse muuta, et see sobiks teie vajadustele on palju võimalusi saada tööd HTTrack Website Copier täpselt nii, nagu soovite.

HTTrack Website Copier 3.47.2 - tasuta tarkvara, mis on välja antud litsents GPL, st programm ei saa kasutada ainult täiesti tasuta isiklikuks ja kaubanduslikuks otstarbeks, vaid ka muuta lähtekoodi uuendada taotluse ja levitada, sealhulgas ja kasum.

Uus versioon HTTrack Website Copier 3.47.2 parandab mõningaid vigu programmi.

Lae alla HTTrack Website Copier 3.47.2

Tarkvara - INTERNET

vaata ka:

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru