abit.ee

Mängud

Call of Duty: Ghosts: uus mäng.

Ettevõte Activision teatas vabastamist uue mängu populaarne sarja Call of Duty. See on täiesti uus mäng uus mootor uus storyline, uued tegelased ja uued mängu maailmas - nagu see üks saab tõlkida sõnu Mark Rubin (Infinity Ward).Call of Duty: Ghosts ilmub PC, Xbox 360 ja PlayStation 3. Täpsed vabastamist uue mängu ei ole veel nime, kõik detailid selguvad 21. mai. Samas, me lubame, et näidata mängitav versioon Call of Duty: Ghosts.

Mängud - WINDOWS

GTA 5: uus trailer.

Ettevõte Rockstar Games õnnitles kõiki fänne mängu seeria Grand Theft Auto on kord kevad (või 1. mai), avaldades uus haagis. Video koosneb kolmest osast, millest igaüks on pühendatud üks tähemärki GTA 5: Michael, Franklin ja Trevor.
 


Vabastamist GTA 5 on kavandatud 17. september 2013, on meil suur mäng maailmas, kolm märki, lemmikloomad, erinevaid sõidukeid.

Mängud - WINDOWS

Tomb Raider: Underworld: mängime tasuta!

Firma ruut Enix tehtud kõik mängijad väga jõulud kingitus, postitatud tema teenus Core Online mäng Tomb Raider: Underworld. Mängi mängu, elust seikleja Lara Croft, on täiesti tasuta! Puuduseks - reklaamide vaatamise (tüütuid reklaame saab keelata, kuid raha).

Et mängida Tomb Raider: Underworld on vaja alla laadida ja installida väike Lisaks, isegi kui brauseriga Google Chrome. 3 erinevat varianti graafika seaded (sh Full HD, 1920x1080), mängida täisekraanil, vajutage lihtsalt F12.

Mängud - WINDOWS

Crysis 3: teine ime.

Ootuspäraselt on võrgu teine ​​video sarjast "7 Wonders of Crysis 3". Selles videos näitame kõiki funktsioone üks huvitav relvade Crysis 3 - vibu. See video on "Jaht", lihtsalt ei saa päris hästi aru, kes me oleme selles hunt - jahimees või saagiks?

Pea meeles, et 3D-shooter Crysis 3 on avalikustatud veebruaris 2013, ja mitte ainult arvuti, vaid videomängupuldid Xbox 360 ja Sony PlayStation 3 ka.

Mängud - WINDOWS

The Tyranny of King Washington: DLC for Assassin's Creed 3.

Avaldatud ametlik video üks kolmest tulemas täiendusi mängu Assassin 's Creed 3. Aastal DLC The Tyranny of King Washington me pakutakse võimalust alternatiivina USA ajaloos, kus esimene president selle riigi, George Washingtoni ilmub rolli verine türann ja keiser Kõik Ameerikas. Kahjuks täpseid andmeid Uuemad mõrvari Creed 3 DLC The Tyranny of King Washington valguses ja hind ei ole meil.

Mängud - WINDOWS

Company of Heroes 2: uus video ja beta testimine.

Company of Heroes 2 - strateegia THQ, mis on kavandatud vabastamist märts 2013. Ja kuigi kõik fännid strateegia mängud saab registreerida osalemiseks katsetamine mäng pühendatud Suures Isamaasõjas. Lisaks võrk on postitanud uus video pühendatud multiplayer Company of Heroes 2. Ilmselt on Company of Heroes 2, suudame mängida nii Nõukogude Liidu ja Saksamaa. Teised osalejad Teise maailmasõja selles strateegias ei esitata.

Mängud - WINDOWS

Crysis 3: esimene seitse imet.

Osana reklaami firma 3D-shooter Crysis 3 võrk on sillutatud kohapeal nimetatakse "Neetud linn".

"Neetud City" on esimene episood sarjast "7 Wonders of Crysis 3". Ülejäänud seeria ei pea ootama kaua, sest mäng Crysis 3 on müügil veebruaril 2013.

Mängud - WINDOWS

Hitman: Blood Money: teine vaba mängu brauserit.

Hitman-Blood-Money

Hitman: Blood Money –teise tasuta mäng stuudio projekti CoreOnline. See tukk / stealth-action ilmus juba 2006 ja nautida hästi teeninud edu mängijad ja kriitikud.

Nüüd muutub pearahakütt ja läbida kõik 13 missioonide võimalik tasuta, koos veebibrauser (soovitatav Google Chrome). Ainult tasu eest võimalus mängida Hitman: Blood Money - vaadata pigem tüütu reklaami, mis saab välja lülitada for $ 4.99.

Hitman: Blood Money

Mängud - WINDOWS

GTA: Vice City для iOS: kauaoodatud vabastamist.

10. aastapäeva tema löögi GTA: Vice City stuudio Rockstar Games avaldatud versiooni seda mängu vidinaid töötab iOS 4.3 või hiljem.

GTA-Vice-City-for-iOS
Lisaks põnev gameplay, suurepärase graafika, lihtne juhtimine GTA: Vice City iOS saa kiidelda võime kasutada oma raadio kaudu esitusloendeid iTunes ja sünkroonimine iCloud.

GTA: Vice City iOS töötab iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. põlvkond), iPod touch (4. põlvkond), iPod touch (5. põlvkond) ja iPad. Maksumus mäng on 4,99 USD.

Mängud - APPLE iOS

Humble THQ Bundle: 6 mängut $1 eest!

Ettevõte THQ, tuntud arendaja mängud (nt väga kiiresti, märtsis 2013, mäng ilmub Company of Heroes 2), pakub peaaegu tasuta (miinimumhinna - 1 USD) osta kogumise 6. mängud:

  • Darksiders,
  • Metro 2033,
  • Red Faction: Armageddon,
  • Company of Heroes,
  • Company of Heroes: Opposing Fronts,
  • Company of Heroes: Tales of Valor.

Need mängijad, kes maksavad kõrget hinda veidi üle keskmise, ja ikka Lisaboonusena: mäng Saint’s Row: The Third.

Humble-THQ-BundleSee pakub alates THQ töötab veel 9 päeva, seega on mõistlik kiirustada ja teha oma laste või sõpradega Jõulukingiks!

Mängud - WINDOWS

vaata ka:

Рейтинг@Mail.ru