abit.ee

ExtractNow 4.7.3 kiiresti lahti arhiivi.

Tasuta tarkvara ExtractNow 4.7.3 saab kiiresti ekstrakti sisu arhiivi ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA и SIT.

ExtractNow-4.7.3
ExtractNow 4.7.3 peamine eelis on võimalus samaaegselt kaevandamisega komplekt arhiveeritud faile. Saad valida failid, mida soovite menüüst Windows. ExtractNow 4.7.3 saab otsida kaustu või faile kustutada, kopeerida, teisaldada arhiiv faile pärast nende avamist. Sihtkoht kausta arhiivi sisu saab valida iseseisvalt.

Tarkvara koduleht
Lae alla ExtractNow 4.7.3

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

Humble Bundle for Android 4.

Vaid kümme päeva enne lõppu järgmise ettepaneku Humble Bundle. Osana sellest korral saab osta 5 mängu iga hinna eest! Kui aga maksate hind keskmisest suurem (ajal kirjalikult käesoleva märkuse, see summa oli 6,15 USD), siis nagu boonus sa saad teise mängu – Machinarium.

Siin on nimekiri mänge, mis on saadaval:

  • Crayon Physics Deluxe
  • Eufloria
  • Splice
  • Waking Mars
  • Superbrothers: Sword & Sworcery EP
  • Machinarium.

Kõik need mängud on jagatud ilma DRM-kaitse ja saab käivitada arvuteid operatsioonisüsteemi Windows, Linux, Mac OS X.

Mängud - ANDROID

GTA: Vice City для iOS: kauaoodatud vabastamist.

10. aastapäeva tema löögi GTA: Vice City stuudio Rockstar Games avaldatud versiooni seda mängu vidinaid töötab iOS 4.3 või hiljem.

GTA-Vice-City-for-iOS
Lisaks põnev gameplay, suurepärase graafika, lihtne juhtimine GTA: Vice City iOS saa kiidelda võime kasutada oma raadio kaudu esitusloendeid iTunes ja sünkroonimine iCloud.

GTA: Vice City iOS töötab iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. põlvkond), iPod touch (4. põlvkond), iPod touch (5. põlvkond) ja iPad. Maksumus mäng on 4,99 USD.

Mängud - APPLE iOS

DriverMax 6.38.

DriverMax 6.38 – Uus versioon tasuta utiliit varundada draivereid.

DriverMax-6.38
Kui olete Windowsi uuesti installida, et igaüks meist on silmitsi väljakutsega leida draiverid riistvara arvutisse paigaldatud. Aega ja energiat, see menetlus võtab palju, isegi kui teave tootjate rauda. Et vältida asjatuid liigutusi saab kasutada DriverMax 6.38. See utiliit võimaldab teil luua koopia kõigist draiveridest on süsteemi paigaldatud, ja siis kiiresti parandada.

Uus versioon DriverMax 6,38 ajakohastatud andmebaasi.

Tarkvara koduleht
Lae alla DriverMax 6.38

Tarkvara - DRAIVERID

Swift To-Do List Lite 3.038: tasuta korraldaja.

Avaldatud uus versioon tasuta korraldaja varustatud meeldetuletus funktsiooni - Swift To-Do List Lite 3.038.

Swift-To-Do-List-Lite-3.038
Korraldamiseks ladustamiseks märgib, teha nimekirju ja meeldetuletusi Swift To-Do List Lite 3,038 kasutab puuna. Liides taotlus on väga lihtne ja intuitiivne. Ülesanded on võimalik sortida prioriteedi kuupäev, pealkiri. On hästi läbimõeldud otsing ülesandeid.

Tarkvara - KALENDRID JA ORGANISEERIJAD

Рейтинг@Mail.ru