abit.ee

OHUTUS

GuardAxon 1.4 и Secure Shredder: kaitsta oma andmeid.

Julgeolek on meie ajal - see ei ole ainult turvaline lukustatavat ja hea auto alarm. Paljude esiteks oli infoturbega. Kellelegi ei meeldi konfidentsiaalne fotot sätestatud võrgu või sõlmida kirjavahetuse kohta kaubanduskokkulepe oleks kätte konkurendid. Varastada tundlikke andmeid, on palju programme selle kuritegeliku äri teenis head raha. Kaitse professionaalne häkkerid on väga raske, sest kõik lukud ei korja võti. Aga selleks, et kaitsta oma isiklikke faile kangutades leibkonna tasandil, siis ei ole vaja olla ekspert arvuti turvalisust. Alustame artiklite seeria pühendatud just seda olulist teemat - isikuandmete kaitse.

Täna me räägime kaks tasuta programmid on mõeldud erinevatel eesmärkidel, kuid samal ajal, mis võimaldab turvaliselt salvestada oma andmeid. Esimene programm - GuardAxon 1,4 - eesmärk on kaitsta faili, teine ​​- Turvaline Shredder - saab ohutult eemaldada mittevajalikud failid. Ja miks need kaks programmi on ühendatud üheks läbivaatamise, küsite? Vastus on lihtne - mõlemal juhul põhineb meetodil taotluse andmete krüpteerimist.

Tarkvara - OHUTUS

RogueKiller 8.8.3 aitab kaitsta teie arvutit viiruste ja muude ohtude eest.

RogueKiller 8.8.3 - tasuta rakendus, mille eesmärk on peatada kahtlase tegevuse arvutisse. RogueKiller saab omistada rohkem lahti võtta kui viirusetõrje, kui see programm tuvastab maskeeritud ohud ei ole sageli kättesaadavad tavalise viirusetõrje tarkvara.

RogueKiller-8.8.3

RogueKiller saab käivitada arvuteid, mis on juba loodud Antivirus, see programm ei nõua installi. Pärast ravi alustamist RogueKiller 8.8.3 skaneerida registri Windows, host faili ja proxy seaded lõpetada kahtlased protsessid ja teenused. Lisaks tähelepanu RogueKiller 8.8.3 Ukroyut ole selline "trikke" malware asendajana failisüsteemi draiverid ja DLL-teegid, valeandmete kanded MBR. Samuti, kasutades RogueKiller 8.8.3 saab taastada leidude SSDT, Shadow SSDT, vaekogu Hook ja Inline konks.

Allalaadimiseks saadaval kahes versioonis RogueKiller 8.8.3: 32 - ja 64-bitise Windowsi versioonid.

Tarkvara - OHUTUS

WinLockPro: turvalukk arvutile.

WinLockPro - tasuta programm, mis võimaldab teil kaitsta teie arvutit autsaiderid.

WinLockPro olemas nagu tavalise versiooni, mis nõuab paigaldamist ja kaasaskantav. Pärast paigaldamist (või lahtipakkimist portable-versioon) see programm arvuti töölaual vidin paistab, mis võimaldab teil kiiresti "lukustada" arvuti. WinLockPro interface tehtud stiilis Windows 8, Welcome ekraan on ka vaikimisi. Siiski, üks eelis see taotlus on just disaini parameetrid ekraan võib varieerida laiades piirides.

WinLock

Alustamiseks WinLockPro nõuavad kasutajanime, parooli ja e-posti aadress (viimane siiski ei nõuta, kuid soovitame seda teha). Nüüd kaitsta oma arvutit kangutades piisab kliki vidina WinLockPro - arvuti on lukus, ja töö jätkamine on võimalik ainult pärast sisestamist salasõna.

WinLockPro mitte ainult lukustab arvuti, kuid ka teavitab teid üritab volitamata juurdepääsu - e-posti teel (mis on, miks me ei soovita üle sisestama õige e-posti aadress) programmi seaded. Lisaks sellele, kui mitu ebaõnnestunud parooli katsed ületab, arvuti lülitub välja.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik

Tarkvara - OHUTUS

My Lockbox 3.0 kaitsta olulisi faile.

Igaühel meist on mingisugune saladusi ja müsteeriume. Palju sellest, mis on salvestatud meie arvutid, see ei ole mõeldud avalikkusele silma. Mõnel see - fotod, teised - äri kirjavahetus, keegi hoiab päevik, ja keegi jookseb spy ... Ühesõnaga, me kõik tahame olla kindlad, et meie konfidentsiaalsed failid satuvad valedesse kätesse või avaldatakse internetis . On erinevaid võimalusi, kuidas salvestada olulisi andmeid lähitulevikus Kavatsen töötada mõned neist. Ja nüüd ma tahan sind tutvustada programmi, mis on lihtsalt mõeldud, et kaitsta olulisi faile kangutades silmis - My Lockbox 3,0.

 

my-lockbox

 

Minu Lockbox 3,0 - tasuta versioon, mis võimaldab peita kausta, mis sisaldavad tähtsaid faile võõrastega. Minu Lockbox paigaldamisel peate parooli luua, ja valige kaust, mis kaitseb seda programmi. Pärast installi teie valitud kausta on saadaval ainult sulle kõik teised kasutajad, kes ei tea parooli, kausta lihtsalt ei eksisteeri.

Eeliseid programm Minu Lockbox 3,0 vaja on:

  • lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis muudab selle rakenduse kasutajatele kättesaadavaks kõigi oskuste taset;
  • piiramatu suurusega kaitstud kausta
  • kaitse programmi Minu Lockbox 3,0 uninstall salasõna;
  • toetust kõigi kaasaegsete operatsioonisüsteemidega - Windows XP . Windows Vista , Windows 7 ja 8;
  • JavaScript "lollikindel", mis ei võimalda peita oluline süsteemi kaustad;
  • võimalus töötada koos peidetud kaustad turvarežiimis Windows (in Safe režiim)
  • kaitsekord ei välista töö ja viirusetõrjetarkvara sünkroniseerimiseks ja andmete varundamine;
  • olemasolu "kuuma võtmed", et oluliselt kiirendada ja lihtsustada programmi töös Minu Lockbox 3,0.

Kahjuks tasuta versiooni Minu Lockbox 3,0 võimaldab teil kaitsta ainult ühte kausta, kuid mitmed alamkataloogid ja failid selles kaustas ei ole piiratud, seega tuleb lihtsalt loovutada kõik oma olulised failid ühte kausta.

Tarkvara - OHUTUS

iSpy 5.7.4: Turvalisus kaameratega.

Tänapäeval turvalisuse probleem on väga tõsine. Sellel turul keerleb suur raha, turvateenused pakkuda erinevaid ettevõtted - suured ja väikesed. Teenuste maksumus kaitseks kodus või kontoris ei ole nii suur, kuid kvaliteet ei ole alati kuni par. Muidugi, rentides elus inimene, et kaitsta oma vara ei saa me kõik, ja tavaliselt me ​​takistame valvesignalisatsiooni paigaldamist. Mugav, lihtne, odav, kuid mitte alati usaldusväärne.

iSpy

Neile, kes on tõsiselt julgeolekut, võib olla soovitatav kasutada videovalve süsteem liikumisandurite, saates SMS häire või meilikonto mõne teise objekti ja nii edasi. Selline teenus on võimalik tellida kõige turvafirmad, kuid kulud seadmed, ühendused ja teenus võib olla liialdatud. Kuid igaühel meist on peaaegu kõik vajalikud seadmed, et luua videovalve - Web või IP-kaamerad, mikrofonid, arvutid ja Internet. Mis takistab, et luua oma videovalve süsteem? Puudumine vajalik tarkvara. Kuid seal on app iSpy 5.7.4.0, mida saab ohutult kasutada alusena, millega luuakse süsteem videohrany koju, suvilasse või kontorisse.

iSpy 5.7.4.0 - tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab lahendada turvaprobleeme kodus, kontoris või tööl. Lisaks kasutavad iSpy 5.7.4.0 saab kontrollida käitumist oma töötajatele tööajal vaadates lemmikloomad, hoolitseda laste ja nende lapsehoidjad ja isegi tabada tulnukad ja vaimud :-)

 

iSpy-5.7.4.0

 

iSpy reageerib liikumise ja heli kaamerad ja mikrofonid, salvestamine algab ja saadab teate määratud telefoninumber või e-posti aadress ja sõnum võib olla lisatud foto objekt, mis oli tekitab ärevust. Saate määrata algus-ja salvestamist. Video on salvestatud FLV, on võime kiiresti üles laadida YouTube'i. ISpy 5.7.4.0 Programmi saab juhtida kaugjuhtimise teel, et kaitsta taotluse volitamata juurdepääsu, saate kasutada parooli. Oluliseks tunnuseks on see programm - ühtsesse võrku saab integreerida erinevaid arvutid, kaamerad, mikrofonid.

Kuigi iSpy on tasuta programm ja avatud lähtekoodiga arendajad ikka ei maksta mõned teenused, näiteks SMS-teadete ja luua oma julgeoleku süsteem, mis põhineb oma veebilehel.

Tarkvara - OHUTUS

Wifi Key Finder aitab taastada Wi-Fi parool.

Interneti kaudu Wi-Fi on ilmselt praegu kõige kiirem ja mugavam. Me kasutada traadita internetti kodus, tööl, ühistranspordis, külastades ja kaubanduskeskused ... Enamik Wi-Fi ühendused on korras, ja ühendada need sisestada parool. Tavaliselt me ​​sisesta parool kord ja siis arvuti (tablett, nutitelefon) mäletab ja lülitub automaatselt, kui ta tuvastab vastava võrgu kaudu. Aga mis siis, kui me peame meeles pidama, parool ühe punkti Wi-Fi seda kasutada teises seadmes? See parool on salvestatud meie laptop, kuid kuidas seda näha (salvestada, printida)? Tulge appi tasuta programm Wifi Key Finder.

 

wifi-key-finder

 

Wifi Key Finder - mugav tasuta programm, mis võimaldab teil kiiresti taastada salvestatud paroolid Wi-Fi võrkudes. Selle programmi ei ole vaja salvestada või mäleta mitu paroole juurdepääs traadita võrgud.

Pärast käivitamist Wifi Key Finder skannib teie arvutit ja kuvab teie salvestatud Wi-Fi-ühendust. Iga traadita võrgu nimi kuvatakse (SSID võrgu), parooli krüpteerimist algoritm. Kõik need andmed on võimalik salvestada faili või printida.

Uusim versioon Wifi Key Finder toetas operatsioonisüsteemi Windows 8.

Tarkvara - OHUTUS

Dr.Web hoiatab, et viirus blokeerib viirusetõrje ja trooja varastab SMS.


Dr.Wed-antivirus
Dr.Web Ettevõte on avaldanud oma veebilehel teavet uute funktsioonide pahavara - viirus perekonna Win32.Rmnet, kes "õppinud" blokeerida viirusetõrje tarkvara, samuti uue pere troojalaste Android.Pincer, võimeline pealtkuulamist SMS-sõnum.

Tarkvara - OHUTUS

xShredder 4.8.1.5: kustutada faile ja kettaid.

xShredder 4.8.1.5 – vaba tarkvara turvaliselt kustutada üksikuid faile või kogu drives. xShredder töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP.


xShredder-4.8.1.5

Failid kustutatud xShredder 4.8.1.5, ei saa taastada. On sisseehitatud failihaldur. XShredder 4.8.1.5 liides on lihtne ja kerge.

Tööta korralikult, tahad paigaldada xShredder 4.8.1.5 Microsoft .NET Framework 3.5.

Tarkvara koduleht
Lae alla xShredder 4.8.1.5

Tarkvara - OHUTUS

Unlocker 1.9.2: kuidas kustutada faili?

Aegajalt on olukord, kus, kui üritate kustutada faile, saame teate: "Ei saa kustutada faili, kuna see on kasutusel mõni teine ​​programm." Unlocker 1.9.2 - tasuta programm, mis võimaldab teil avada faile hõivatud erinevate protsesside.


emptyloop-Unlocker
Pärast paigaldamist Unlocker 1.9.2 kontekstimenüüst on uus toode, mis võimaldab teil avada hõivatud faili või kausta ja siis kustutada, liigutada või ümber nimetada.

Uus täiustatud versioon Unlocker 1.9.2 installi - nüüd on universaalne ja töötab nii 32 - kui ka 64-bitiste versioonidega Windows, fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla Unlocker 1.9.2

Tarkvara - OHUTUS

vaata ka:

VÕRGUD JA NENDE SEADISTAMINEWiFi RUUTERID JA VÕRGUD

KODUDE JA BÜROODE VÕRGUD


Kodudes ja büroodes võrkude paigaldamine ning seadistamine.
Ruuteri ühendamine ja seadistamine: STV, Starman, Elion, Elisa ja Majanet võrkudega.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru