abit.ee

ARHIVEERIJAD

Siia on kogutud parimad tasuta arhiveerimise programmid, mis ei ole halvemad sellistest kuulsatest programmidest nagu WinZip ja WinRar. Need programmid sobivad nii lahtipakkimiseks kui ka arhiveerimiseks s.h. ka ise lahtipakkuvad.

ExtractNow 4.7.3 kiiresti lahti arhiivi.

Tasuta tarkvara ExtractNow 4.7.3 saab kiiresti ekstrakti sisu arhiivi ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA и SIT.

ExtractNow-4.7.3
ExtractNow 4.7.3 peamine eelis on võimalus samaaegselt kaevandamisega komplekt arhiveeritud faile. Saad valida failid, mida soovite menüüst Windows. ExtractNow 4.7.3 saab otsida kaustu või faile kustutada, kopeerida, teisaldada arhiiv faile pärast nende avamist. Sihtkoht kausta arhiivi sisu saab valida iseseisvalt.

Tarkvara koduleht
Lae alla ExtractNow 4.7.3

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

Free RAR Extractor 1.2.0: programmi kiire lahtipakkimist.

Tasuta tarkvara Free RAR Extractor 1.2.0 on mõeldud kiire lahtipakkimist formaadid ZIP, 7z, RAR, ISO, JAR, LHA, CAB, TAR.

Free-RAR-Extractor-1.2.0
Unzip faili Free RAR Extractor 1.2.0 lihtsalt käivitage programm, valige kaust, mis salvestab Arhiivi ja näita.

Tarkvara koduleht
Lae alla Free RAR Extractor 1.2.0

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

HaoZip 2.8: Made in China.

HaoZip 2.8 mille uue versiooni vaba utiliit. See programm on asutatud Hiina, kus üha sagedamini on huvitav lahendusi tarkvara valdkonnas. Näiteks väga huvitav utiliit puhastada ja optimeerida oma arvuti Kingsoft PC Doctor ka arenenud Hiinas.

HaoZip-2.8
Archiver HaoZip 2.8 suudab luua arhiiv ZIP, 7Z и TAR (sh self-extracting), toetab rohkem kui 50 erineva vormingutest, sealhulgas andmete allalaadimine RAR, ISO, UDF, ISZ, ACE, UUE, CAB, BZIP2, ARJ, JAR, RPM, Z, DMG, HFS, WIM, DEB, MSI, CPIO, XAR. Saate andmeid krüptida, mitme faili teisendamiseks, edit graafikafaile.

Tarkvara koduleht
Lae alla HaoZip 2.8

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

PeaZip 4,5 - tasuta failide arhiveerimise.

PeaZip 4,5 - kiire ja lihtne kasutada tasuta failide arhiveerimise. See programm võib töötada rohkem kui 130 erinevat tüüpi failide arhiveerimise, sealhulgas tuntud kui ACE, ARJ, CAB, DMG, ISO, LHA, RAR, UDF, ZIPX. Arhiiv on loodud PeaZip 4,5, salvestada saab vormid 7Z, ARC, BZ2, GZ, * PAQ, PEA, QUAD / Balz, TAR, UPX, WIM, XZ, ZIP.

peazip-4,5
Keskmes programm pannakse PeaZip 4,5 tehnoloogia avatud lähtekoodiga 7-ZIP. PeaZip 4,5 kasutajaliides tõlgitud 29 keeles, sealhulgas vene keeles. See puuraidur töötab arvuteid kõik versioonid Windows operatsioonisüsteemi ja Linux. On ka Portable-versioon.

Loo arhiivide PeaZip 4,5 on väga lihtne, loojad hoolitses ka julgeoleku loodud faili, pöörates erilist tähelepanu krüpteerimist. Uus versioon PeaZip 4,5 sisaldab palju täiustusi.

Kahjuks PeaZip 4,5 sisaldab mõningaid adware, mis pakuvad välja vahetada brauseri avaleheks, muuta vaikimisi otsingumootor ja pakub installida täiendavat tarkvara.


Tarkvara - ARHIVEERIJAD

ExtractNow 4,63: kuidas lahti?

ExtractNow 4,63 - tasuta utiliit kiire kaevandavate arhiivi. Programm toetab faile ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA ja istuda. Eriti kasulik on ExtractNow 4,63 samal ajal mitme failiga töötades.

ExtractNow-4,63

Mis ExtractNow 4,63, võite otsida arhiiv faile ja kaustu, ekstrakt faile nendes kaustades, kustutada faile enam ei vajata.

Uusim versioon töötab paremini ExtractNow 4,63 7-Zip arhiive ja pilte ISO, laiendatud Unicode'i, uuendatud teate salve.

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

PeaZip 4.2 - uuendus vaba arhiivi.

peazip PeaZip 4.2 - vabavaraline fail utiliiti, võimeline töötama failivorminguid 7Z, 7Z-SFX, BZ2/TBZ2, GZ / TGZ, PAQ / LPAQ, QUAD, TAR, UPX, ZIP. Lisaks PeaZip 4,2 on oma formaat - PEA. Archives of muid formaate PeaZip saab avada, kuid mitte neid tekitada.

PeaZip 4.2 suutnud luua krüpteeritud ja multivolume arhiivi, saab ka mitu arhiivi.

Uus versioon parandab mõningaid vigu, parandada integratsiooni erinevaid rakendusi, sealhulgas Google Chrome, AVG jne

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

ZipGenius 6 - võimsam tasuta arhiveerija

ZipGenius 6.3.2.3110 - uus versioon praktiline ja võimas vaba arhiivi.

zipgenius

ZipGenius 6.3.2.3110 on võimeline töötama 21 Vaatamisi arhiivide, sealhulgas formaate nagu ZIP, RAR, TAR. Lisaks kasutavad seda arhiveerija saab luua iseavanev arhiivi. ZipGenius sulle ka anda tööd FTP-servereid kasutades sisseehitatud FTP-klient FTPGenius.

In ZipGenius 6 Rakendamine Support OpenOffice.org, pakub võimalust krüpteerida andmeid.

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

PeaZip 4.0 - Free File archive

PeaZip 4.0 - uus versioon tasuta avatud lähtekoodiga arhiivi.

PeaZip-4.0

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

PeaZip - kiire arhiivi

Uus versioon PeaZip utiliiti, avatud lähtekoodiga.

See on tasuta arhiveerija saab luua samuti lahti järgmistes formaatides: 7Z, 7Z-SFX, BZ2/TBZ2, GZ / TGZ, PAQ / LPAQ, QUAD, TAR, UPX, ZIP. Muud formaadid toetavad osaliselt, siis on võimalik eraldada ainult faile. Programm on isegi oma PeaZip arhiiv formaadis PEA.

PeaZip

Taotlus ei ole halvemad teistes archivers funktsionaalsuse. PeaZip saavad hakkama mitme arhiivi, võimalik krüpteerida andmeid, mida toetasid tööd mitme arhiivi.

Uus versioon on paranenud PeaZip 3,8 paigaldaja, parandab mõningaid vigu.

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

Ultimate Zip - Free File archive koos kasutajaliides

Tasuta arhiveerija Ultimate Zip toetab paljusid formaate, on mugav kasutajaliides.

ultimatezip

Mugavalt ellu krüpteerimist arhiivid, iga arhiivi Ultimate Zip saab määrata oma salasõna.

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

Zip Genius - fail arhiivi suure potentsiaaliga

Zip Genius - arhiveerija suure potentsiaaliga, toetab 21 vorminguid, sealhulgas ZIP, RAR, on võimalik luua iseavanev arhiivi.

Tarkvara - ARHIVEERIJAD

vaata ka:

ico (4) KONSULTATSIOON

Ostmisel või upgrade arvutid ja lisaseadmed


Kas soovite osta uus arvuti, kuid ei tea, mida valida?
Konsulteeri spetsialistiga enne kui sa lahkud poest.
Nii et sa salvestada ja oma aega ja raha.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru