abit.ee

SUPERAntiSpyware 5.6.1016.

SUPERAntiSpyware 5.6.1016 – tasuta programm, mille eesmärk on avastada ja eemaldada nuhkvara nagu keyloggers (klahvivajutuse testseadmed), troojalaste, ussid, ja nii edasi.


SUPERAntiSpyware-Tech-Edition

Selle loojad SUPERAntiSpyware, andmebaasi programm sisaldab teavet enam kui miljon pahavara! SUPERAntiSpyware 1016/05/06 võimaldab skaneerida mitte ainult kõvakettad, kuid välised kõvakettad (kõvakettad, mälukaardid, USB-pulk). Skaneerimise protsess ei võta palju aega, koormust CPU ei ole äärmuslik, kuid see on siiski soovitatav enne skaneerimist välja lülitada kõik teised programmid.

SUPERAntiSpyware on mitte ainult tuvastab ja eemaldab nakatunud faili, see rakendus saab ka taastada oma Interneti-ühendus, minibaar, registri Windows. Kõik informatsioon avastatakse ja kõrvaldatakse trooja, nuhkvara, keyloggers ja muud kahjurprogrammid salvestatakse logifailid.

Juhime tähelepanu asjaolule, et SUPERAntiSpyware ei kaitsta teie arvutit reaalajas, ja igal juhul ei saa olla asendaja standard viirusetõrje tarkvara.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik SUPERAntiSpyware.

Tarkvara koduleht
Lae alla SUPERAntiSpyware 5.6.1016

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

UUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINEUUTE SEADMETEGA ÜHENDAMINE

DRAIVERITE INSTALLEERIMINE


Te ostsite uue seadme, kuid see ei hakka normaalselt tööle?
See ei ole probleemiks, me tuleme Teile appi!
Me paigaldame, ühendame ja seadistame kõik seadmed.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru