abit.ee

Combofix 14-01-23.02: antiviirus edasijõudnud kasutajatele.

Avaldatud uue versiooni tasuta viirusetõrje programmi ComboFix 14-01-23.02. See viirusetõrje lahendus annab kiirust ja töö kvaliteeti. Kuid me peame hoiatama: ComboFix on peamiselt mõeldud IT-spetsialistidele, süsteemi administraatorid ja arvuti entusiastid, ja me ei soovita teha selle kohaldamist nendele, kes ei ole hästi kursis arvuti tarkvara. ComboFix - võimas vahend, et võidelda viiruste ja muude kahjurprogrammide, kuid kogenematu käsi, utiliit suudab tekitada tõsist kahju arvuti.

ComboFix

Enne töötab ComboFix soovite blokeerida reaalajas kaitset juba paigaldatud viirusetõrje programmides. ComboFix 14-01-23.02 skaneerib arvutisse ja automaatselt kustutada kõik avastatud ohud. Kui pahavara oleks liiga karm viirusetõrje kuvab üksikasjalikku teavet selle ohu Nende andmete põhjal, kogenud kasutaja saab käsitsi eemaldada tuvastatud, kuid kauge oht.

Protsess skaneerimine ja automaatne puhastamine arvutiga tasuta viirusetõrjeprogramm ComboFix esineb tavaliselt väga kiiresti, mõne minuti jooksul, kuid kui süsteem on nakatunud mitmed pahatahtliku rakenduste töötades ComboFix võib oluliselt suurendada.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Рейтинг@Mail.ru