abit.ee

Combofix 13-05-27.01 eemaldada nuhkvara.

Uuendatud freeware programm ComboFix, mille eesmärk on tuvastada ja eemaldada nuhkvara ja reklaamvara, Trooja hobused ja muu pahavara.


Combofix-13-05-27.01

Kohe tuleb märkida, et ComboFix on suunatud eelkõige IT-spetsialistid, süsteemi administraatorid ja teised spetsialistid. See rakendus kuulub väga sügav süsteemi skannimine ja kui valesti võib põhjustada Windowsi operatsioonisüsteemi täiesti kasutatavad riik.

Nakatunud faili avastatud ComboFix 13-05-27.01 skaneerimisel kustutatakse. Kui ComboFix jõuetu ees mõned eriti kogenud pahavara, kogenud kasutaja saab leida üksikasjalikke andmeid nende kohta logifailid programmi.

Enne töötab ComboFix soovitatakse keelata paigaldada viirusetõrjetarkvara. Ligikaudne kogusumma skaneerimisajaga programmi ComboFix 13-05-27.01 - 10 minutit. Selle aja jooksul, on soovitatav mitte teha manipuleerimine arvuti.

Tarkvara koduleht
Lae alla Combofix 13-05-27.01

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru