abit.ee

Combofix 13-05-27.01 eemaldada nuhkvara.

Uuendatud freeware programm ComboFix, mille eesmärk on tuvastada ja eemaldada nuhkvara ja reklaamvara, Trooja hobused ja muu pahavara.


Combofix-13-05-27.01

Kohe tuleb märkida, et ComboFix on suunatud eelkõige IT-spetsialistid, süsteemi administraatorid ja teised spetsialistid. See rakendus kuulub väga sügav süsteemi skannimine ja kui valesti võib põhjustada Windowsi operatsioonisüsteemi täiesti kasutatavad riik.

Nakatunud faili avastatud ComboFix 13-05-27.01 skaneerimisel kustutatakse. Kui ComboFix jõuetu ees mõned eriti kogenud pahavara, kogenud kasutaja saab leida üksikasjalikke andmeid nende kohta logifailid programmi.

Enne töötab ComboFix soovitatakse keelata paigaldada viirusetõrjetarkvara. Ligikaudne kogusumma skaneerimisajaga programmi ComboFix 13-05-27.01 - 10 minutit. Selle aja jooksul, on soovitatav mitte teha manipuleerimine arvuti.

Tarkvara koduleht
Lae alla Combofix 13-05-27.01

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru