abit.ee

ANTIVIIRUSED

Antiviirused – viiruse eemaldamise, nuhkvara ning trooja programmid, arvutite kaitse tarkvara viiruste ning pahavara eest.

Norman Malware Cleaner 2.03.03 lahti viirused

Norman Malware Cleaner 2.03.03 - tasuta tööriist kõrvaldada viirused ja muud kahjurprogrammid. Norman Malware Cleaner ei nõua paigaldamiseks ja saab käivitada mis tahes lennuettevõtja, mis võimaldab teil kasutada viirusetõrje juba nakatunud arvutisse.

Norman-malware-puhastaja

Enamik viiruseid, sain arvuti, blokeerides töö olemasolevate viirusetõrje ja pripyatstvuyut katsed paigaldada uus viirusetõrje tarkvara. Nagu juba mainitud, Norman Malware Cleaner 2.03.03 ei ole vaja installida, mis võimaldab edukalt kasutada, et puhastada nakatunud arvuti.

Viirusetõrjetarkvara Norman Malware Cleaner 2.03.03 on mitu skaneerimise ja kiireim võimalus võtab ainult paar minutit, sageli võimaldab teil leida ja kahjutuks pahavara eest. Norman Malware Cleaner uuendatakse peaaegu iga päev ja töötab arvuteid operatsioonisüsteemi Windows.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Dr.Web CureIt! kontrollige oma arvutit.

DrWeb Dr.Web CureIt! - Tasuta viirusetõrje programmi, mille eesmärk on kiiresti avastada ja eemaldada pahavara eest. Autor allalaadimine ametlikku kodulehekülge Dr.Web CureIt!, Te olete teie käsutuses väga võimas vahend, et võidelda viiruste ja andmebaas on see programm on uuendatud iga poole tunni tagant.

Antivirus Dr.Web CureIt! ei saa olla püsiv vahend võitluses turvalisuse arvuti operatsioonisüsteemi, Windows 7, Vista, XP - skanner, mis võimaldab meil kinnitada puudumisel ähvarduste või desinfitseeritav süsteem on juba nakatunud viiruste eest. Mis Dr.Web CureIt! Saate eemaldada need pahatahtlikud programmid, nagu nuhkvara, Trooja hobuseid nuhkvara, posti ja võrgu viirused jne

Vastavalt arendajad, Dr.Web CureIt! "Ravib, et teised seda ei tee."Niisiis, kui oleks kahtlusi arvuti turvalisust või tunduvad sümptomid viirusnakkused - kasutage tasuta viirusetõrje Dr.Web CureIt!

Tarkvara koduleht

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

McAfee AVERT Stinger 10.2.0.496: otsida viiruseid

McAfee AVERT Stinger 10.2.0.496 - järgmine uuendatud versiooni tasuta tarkvara avastada ja eemaldada viiruseid arvuteid Windows 7, Vista, XP.

McAfee-ärahoidmiseks-Stinger

See utiliit ei vaja installi, võtab vähe ruumi ja ei koorma süsteemi. Kui käitumine arvuti ärevus inspireerib teid või on sümptomid viirusnakkuse - laadige alla ja käivitage McAfee AVERT Stinger 10.2.0.496!

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Comodo Internet Security 5.9.22: tasuta antiviirus.

viirusetõrje Comodo Internet Security 5.9.22 - uue versiooni tarkvara, et kaitsta teie arvutit viiruste ja muude kahjurprogrammide. Koosseisu Comodo Internet Security 5.9.22 on:

  • Comodo Firewall for Windows;
  • Covodo Antivirus;
  • proaktiivse kaitse moodul.
Praegu Comodo Internet Security 5.9.22 võib eristada üle 10 000 programmides, neid jagatakse riski arvuti. Anti-Virus kasutajaliides piisavalt lihtne, ja te saate kohandada peaaegu kõik seaded Comodo Internet Security 5.9.22 omal eelistusi.

Comodo Internet Security 5.9.22 saab jälgida sissetuleva ja väljamineva Interneti-liiklust, keelata või lubada programm Interneti. Viirusetõrjetarkvara Comodo Internet Security 5.9.22 on automaatne uuendus.

Uus versioon Comodo Internet Security töötab operatsioonisüsteemi Windows 7, Vista, XP ja määratakse kindlaks bug töötamisel kettaid, failisüsteeme ei NTFS.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Anvi Smart Defender - Tasuta viirusetõrje.

Anvi Smart Defender - tasuta utiliit Arvutite kaitsmiseks igasuguste õelvara, näiteks viiruste, trooja, nuhkvara, reklaamvara ...

Anvi-Smart-Defender

See väike programm on kiire töö, skaneerimine Anvi Smart Defender ei tarbi palju ressursse. Suurendada usaldusväärsust pilv tehnoloogia.

Lisaks ülesanded viirusetõrjetarkvara, Anvi Smart Defender on sisseehitatud tööriistad kiirendada arvuti: Süsteemi optimeerimine, Registry Fix, Privacy Cleaner, Memory Sweep ja Disk Eheytä.

Antivirus programm Anvi Smart Defender saab kasutada arvuteid Windows 7 / Vista / XP.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

AppRemover 2.2.22.1 - kuidas eemaldada viirusetõrje?

AppRemover 2.2.22.1 - tasuta tarkvara täielik ja nõuetekohane eemaldamine viirusetõrje. See tehnorajatise arvuteid Windowsi operatsioonisüsteemi ja saate vältida probleeme, mis tekivad sageli pärast asendamist ühe viirusetõrje pakett teise.

AppRemover-2

Viirusetõrjeprogrammid teha palju muudatusi operatsioonisüsteemi Windows, ja madalaimal tasemel. Pärast eemaldamist neid avaldusi süsteemi registri ja kõvaketta sageli märke, et võib pripyatstvovat töötab korralikult Windows. AppRemover 2.2.22.1 skaneerib registri Windows ja HDD arvutist faile ja dokumente viirusetõrje ja kustutab neid.

AppRemover 2.2.22.1 toetab sellist anti-viirus AVG, Avira, F-Secure, Kaspersky, Lavasoft, McAfee, Microsoft, Panda, PC Tools, Symantec.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

McAfee RootkitRemover 0.8.1: tõsta arvuti turvalisust.

McAfee RootkitRemover 0.8.1 - Uus programm võitluseks rootkit on tuntud viirusetõrje tarkvara müüja McAfee.

root-kit-eemaldaja

Rootkit (rootkit) - rakendus, mis võimaldab häkkeritel varjata oma lugusid või jälgi pahavara.

Danae versioon McAfee RootkitRemover 0.8.1 tuvastab ja eemaldab rootkit ja pere ZeroAccess TDSS, tulevikus plaanime laiendada nimekiri toetatud pahavara.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist 4,4 aitab eemaldada viiruseid.

Microsofti pahatahtliku Tarkvara-Removal-Tool Microsoft on välja andnud teise uuendada oma vahendeid, et võidelda viirustega - pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist 4.4. Selle väike rakendus (suurus umbes 14 MB) saab kiiresti leida ja eemaldada kõige levinum viiruste ja muude kahjurprogrammide.

Nagu arendajad Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist 4.4, see programm puhastada arvutit viiruste nagu Blaster, Sasser, Mydoom, DoomJuice, Zindos, Berweb (tuntud ka kui Download.Ject) Gailbot Nachi ja teised. Uus versioon on tundma õppinud võidelda ja Win32/Sefnit.

Programm Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist 4,4 ei saa asendada tavalise viirusetõrje, kuid saab veelgi testitud arvuti ja kiiresti eemaldada viiruseid.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

WinPatrol 24.0.2012.0: eemaldada nuhkvara.

Uuendatud tasuta utiliit eemaldada õelvara versioon WinPatrol 24.0.2012.0. See rakendus on suur lisaks anti-viirus.

winpatrol

Mis WinPatrol 24.0.2012.0 suudab usaldusväärselt kaitsta arvutit erinevate nuhkvara ja reklaamvara, troojalaste ja teatud tüüpi viirused. See programm on olnud juba 14 aastat ja on saadaval tasuta või tasulise versiooni.

Uus versioon WinPatrol 24.0.2012.0 parandab ühilduvuse programmi, muu tagatis, parandab jõudlust, fikseerib vead.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Hitman Pro 3 - free pilv viirusetõrje.

Hitman-Pro-3 Hitman Pro 3 - viirusetõrje utiliit, mis sobib ideaalselt kasutajad, kes on kiire Interneti-ühenduse, kuid nõrk arvuti. Kõik operatsioonid otsida ja eemaldada viiruseid ja muud kahjurprogrammid on tehtud interneti serveri ja praktiliselt ei koorma süsteemi.

Alustamiseks Hitman Pro 3 on piisavalt alla laadida arendaja paketi suurus on umbes 6 MB ja installida ja siis saate kasutada Hitman Pro 3 tasuta 30 päeva. Kui sulle meeldib Hitman Pro 3, saab alati osta litsents (hinnad algavad $ 19.95).

Uusim versioon Hitman Pro 3.6.0.138, vead on parandatud.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

vaata ka:

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru