abit.ee

ANTIVIIRUSED

Antiviirused – viiruse eemaldamise, nuhkvara ning trooja programmid, arvutite kaitse tarkvara viiruste ning pahavara eest.

Avast! Free Antivirus 8: uus tasuta antiviirus.

Avast! Free Antivirus 8 - uus versioon tasuta viirusetõrje programmi. Statistika järgi on see viirusetõrje on kõige populaarsem. Vastavalt Vincent Steckler tegevjuht Avast, «Antiviirus on peamine ülesanne võidelda välja viirused, mis on põhjus, miks meie peamine eesmärk on arendada versiooni 8 oli parandada, mida me juba väga hästi. Ja me suutsime saavutada, kasutades meie ainulaadseid eeliseid - kasutajate baasi 177000000 kogu maailmas. "
 

avast-Free-Antivirus-8
Põhijooned tasuta viirusetõrje Avast! Free Antivirus 8:

 • uus, täiustatud mootor;
 • paranenud graafiline kasutajaliides, prevedenny 42 keeles, sealhulgas vene ja eesti keeles;
 • liivakast (AutoSandbox), võimaldab käivitada kahtlasi faile ohustamata arvuti;
 • ennetava kaitse süsteem, mis automaatselt tuvastab pahatahtliku faili ja salvestada neid musta nimekirja;
 • uue süsteemi avastamiseks potentsiaalselt ohtliku tarkvara AVAST Evo-Gen;
 • Software Updater - moodul, mis kontrollib uuendused installitud programmid;
 • Browser Cleanup - mooduli puhastamiseks brauserid tööriistaribasid ja muid lisandmooduleid. Selline täiendus on sageli aeglustada arvutit, luua müra kui internetis surfamine, ja mõnikord isegi põhjustada rikke operatsioonisüsteemi
 • Remote Assistance - moodul, mis võimaldab teil saada abi sõpru ja tuttavaid, kui probleeme arvuti.

Peamised eelised Avast! Free Antivirus 8 on skaneerimise kiirus ja madal tarbimine arvuti ressursse. Seas puudusi kogu tõesti edukas viirusetõrje tuleks märkida probleeme ravi juba nakatunud failid - enamikul juhtudel nakatunud failid on kustutatud või lihtsalt panna karantiini, kuigi moodul nakatunud faili viibib Avast! Free Antivirus 8 samuti raskusi võitluses viiruste panna mälu.

Lõpetuseks tahan teile meelde tuletada, et allalaadimine viirusetõrje programmi, soovitame vaid arendaja saite, sest suhteliselt palju pahavara satub meie arvutid on varjus viirusetõrje rakendusi. Sellepärast me paneme abit.ee linke alla laadida programme ainult ametlikul koduleheküljel.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

WinPatrol 26.0.2013 kaitsta oma arvutit.

WinPatrol 26.0.2013 – ajakohastatud versiooni programmi, et kaitsta oma arvutit õelvara.

WinPatrol-26.0.2013
WinPatrol 26.0.2013 – üks vanimaid programme, et võidelda ohtude arvuti turvalisust. See rakendus ei ole asendaja standard viirusetõrje, kuid on suurepärane täiendav vahend võitluses viiruste, nuhkvara, troojalaste ja muu pahavara.

Uus versioon lisab toetust WinPatrol 26.0.2013 Windows 8.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

HitmanPro 3.6.2.179: Cloud Antiviirus.

Uus versioon programmist võidelda nuhkvara ja muu pahavara - HitmanPro 3.6.2.179.

HitmanPro-3.6.2.179
Antivirus programm HitmanPro 3.6.2.179 on väga hästi aeglasem masinaid, sest kõik tööd avastamiseks kahjurite tekib kaugserveritega. Loomulikult internetiühendus peab olema kiire ja stabiilne.

Uus versioon HitmanPro 3.6.2.179 võimalus skaneerida uusi faile, parem käsurealt teinud mõningaid muid parandusi.

Tarkvara koduleht
Lae alla HitmanPro 3.6.2.17

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Norman Malware Cleaner 2.07.03: kuidas eemaldada viiruseid?

Avaldatud ajakohastatud versiooni viirusetõrje programmi Norman Malware Cleaner 2.07.03.

Norman-Malware-Cleaner-2
Norman Malware Cleaner 2.07.03 – Uue põlvkonna viirusetõrje tarkvara. See rakendus ei pea olema paigaldatud alustada, lihtsalt topeltklõps hiire alla laadida käivitatava faili. See võimaldab käivitada Norman Malware Cleaner 2.07.03 nakatunud arvuti, sest üsna sageli viiruste ja muu pahatahtliku koodi plokk proovib installida viirusetõrje tarkvara. Seaded Norman Malware Cleaner 2.07.03 võib varieeruda üsna laialt, mis võimaldab valida soovitud skaneerimist.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Trojan.Winlock.7384: uut tüüpi blokeerija.

Sait teada arendaja viirusetõrjetarkvara Dr.Web avaldatud teave uut tüüpi Trojan.Gapz.1 - Trojan.Winlock.7384.

Trojan.Winlock.7384
Trojan.Winlock.7384 samal ajal ründab arvuteid ainult järgmistes riikides: Kanada, Hispaania, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Portugal, Austria, Šveits, Suurbritannia, Austraalia ja USA. Huvitav, kuidas see trooja üritab varastada raha: nakatunud arvuti on lukustatud. Aga ekraanile nakatunud arvuti ei ole ainult tekst, pressivad raha ja samal ajal ähvardava isik, kuid ka pilt omaniku rünnata teie arvutit. Kui sõnum viitab sellele, et kõik, mis juhtub, on registreeritud ja antakse edasi vastavatele asutustele. Asjaolu, et trooja Trojan.Winlock.7384 intercepts signaali arvuti veebikaamera ja kasutab piltide väljapressimises ohver. Jah, petturid on üha rohkem ja rohkem loovaid ja originaalseid, püüdes puhastada taskud ausad kodanikud!

Dr.Web

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

AppRemover 3.0: kuidas täielikult eemaldada antiviirus?

Uus versioon tasuta programmi uninstall viirusetõrje tarkvara-AppRemover 3.0.

AppRemover-3.0
Mõnikord soovite mingil põhjusel (otsa aega tasuta versioon, paigaldatud viirusetõrje enam toime tulla oma kohustusi, uusi sõpru teatas viirusetõrje jne) eemaldada viirusetõrje tarkvara. Kuid seda liiki taotluste on väga integreeritud opsüsteemi, ja need eemaldada regulaarselt abil Windows ei tööta alati. Seetõttu programm töötati AppRemover 3.0. Mis siis, saate täielikult eemaldada enamik viirusetõrje tarkvara, sh populaarne AVG, Avira, F-Secure, Kaspersky, Lavasoft, McAfee, Microsoft, Panda, PC Tools, Symantec ja teised. Täielik nimekiri toetatud Antiviirus on siin.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Spyware Terminator 2012 3.0.0.80: saagi spioonid!

Spyware Terminator 2012 3.0.0.80 – tasuta programmi, et kaitsta oma arvutit nuhkvara reaalajas.

Spyware-Terminator-2012-3.0.0.80
Väga sageli, arvutid hakkavad aeglustada või käituda kummaliselt, on nakatunud viirusega (üksikasjad sümptomid viirusnakkused ja muud kahjurprogrammid Te saate lugeda siin). Spyware Terminator 2012 3.0.0.80 avastada ja eemaldada nuhkvara ja reklaamvara (ka tasulise versiooni programm on saadaval ja viirusetõrje). Andmebaasis on see programm uuendatakse regulaarselt ja automaatselt.

Hoiatus - kui programmi Spyware Terminator 2012 3.0.0.80 näidatud reklaammaterjale.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4: tasuta antiviirus.

Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4 – tasuta antiviirus eesmärk on kaitsta oma arvutit reaalajas viiruste, troojalaste ja muu pahavara.

Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4 saab rakendada mitte ainult ennast, vaid ka täiendav viirusetõrje tarkvara koos teise Antivirus. Alusel Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4 panna väga "lihtne" ja kiire mootor, töö pilv skannida ja avastada ohud - skaneerida arvuti vaid paar minutit.

Uus versioon viirusetõrje Kingsoft Antivirus 2012 SP5.4 optimeeritud kontrollige moodul allalaadimine, fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Zillya! Antiviirus: esimene Ukraina antiviirus.

Zillya! Antiviirus - tasuta (seal on rohkem arenenud tasulise versiooni) Viirusetõrje, mille programmeerijad Ukrainast.

Zillya-antiviirus
Zillya! Antiviirus asutatud 2009 Olayti teenindus. See viirusetõrje on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, andmebaas Zillya! Antiviirus uuendatakse iga päev. Muud eelised viirusetõrjelahendusi tahaksin mainida väike tarbimise süsteemi ressursse, kättesaadavust kontrollija failid ja e-posti reaalajas, samuti tehnoloogia heuristiline analüüs, mis võimaldab raspoznovat täiesti uue pahavara ohte oma käitumisega.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

AVG AntiVirus FREE 2013: uus tasuta antiviirus.

AVG Antivirus Free 2013 - tasuta antiviirus eesmärk on kaitsta arvuti reaalajas igasuguseid ohte, nagu näiteks viirused, trooja, nuhkvara. Videos leiad allpool, detailne protsess installida viirusetõrje tarkvara AVG AntiVirus FREE 2013.

Uus versioon viirusetõrje AVG Antivirus Free 2013 järgmised omadused:

 • uus, täiesti ümberkujundatud kasutajaliidest stiilis Windows 8;
 • täielikku toetust uue operatsioonisüsteemi Microsoft Windows 8;
 • suurenenud skaneerimise kiirus (avaldused Tšehhi arendaja, kasvutempo koguni 25%);
 • väikese kütusekuluga arvuti ressursse;
 • kokkusobivus tulemüüre teised arendajad.

AVG Antivirus Free 2013 täiustatud moodulite rämpsposti ja rootkit, optimeerida paigaldaja.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

vaata ka:

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru