abit.ee

ANTIVIIRUSED

Antiviirused – viiruse eemaldamise, nuhkvara ning trooja programmid, arvutite kaitse tarkvara viiruste ning pahavara eest.

Leitud ohtlik haavatavust Windows Defender!

Avastatud kriitiline haavatavus antivirosnom tarkvara Microsoft Windows Defender. See haavatavust Windows Defender võimaldab ründajatel arvuti ohvri alusel täielik kontroll.

Microsoft avaldas plaaster, mis edukalt lünga Windows Defender. Kui teie arvuti on konfigureeritud automaatselt Windows, see plaaster on juba paigaldatud või paigaldada lähipäevil. Kui automaatsed uuendused on keelatud, see on väga soovitatav paigaldada plaaster käsitsi.

 

 

Et veenduda, kas teie arvuti on kaitstud kriitiline haavatavust Windows Defender, kontrollige versiooni viirusetõrje Microsoft - see peab olema vähemalt 1.1.13804.0 - vt pilt.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Combofix 14-01-23.02: antiviirus edasijõudnud kasutajatele.

Avaldatud uue versiooni tasuta viirusetõrje programmi ComboFix 14-01-23.02. See viirusetõrje lahendus annab kiirust ja töö kvaliteeti. Kuid me peame hoiatama: ComboFix on peamiselt mõeldud IT-spetsialistidele, süsteemi administraatorid ja arvuti entusiastid, ja me ei soovita teha selle kohaldamist nendele, kes ei ole hästi kursis arvuti tarkvara. ComboFix - võimas vahend, et võidelda viiruste ja muude kahjurprogrammide, kuid kogenematu käsi, utiliit suudab tekitada tõsist kahju arvuti.

ComboFix

Enne töötab ComboFix soovite blokeerida reaalajas kaitset juba paigaldatud viirusetõrje programmides. ComboFix 14-01-23.02 skaneerib arvutisse ja automaatselt kustutada kõik avastatud ohud. Kui pahavara oleks liiga karm viirusetõrje kuvab üksikasjalikku teavet selle ohu Nende andmete põhjal, kogenud kasutaja saab käsitsi eemaldada tuvastatud, kuid kauge oht.

Protsess skaneerimine ja automaatne puhastamine arvutiga tasuta viirusetõrjeprogramm ComboFix esineb tavaliselt väga kiiresti, mõne minuti jooksul, kuid kui süsteem on nakatunud mitmed pahatahtliku rakenduste töötades ComboFix võib oluliselt suurendada.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Avira Free Antivirus 2013.

Mitmete tasuta viirusetõrje lahendusi Avira Free Antivirus 2013 on vabastatud kiirust ja usaldusväärsust, samuti suhteliselt madal tarbimine arvuti ressursse. Loojad selle viiruse öelda ilma vale tagasihoidlikkus tema toode nagu "lihtsalt parim tasuta viirusetõrje, mis on usaldusväärne miljoneid kasutajaid kogu maailmas."

 

Avira-Free-Antivirus-2013

 

Avira Free Antivirus 2013 sisaldab järgmisi mooduleid tagada arvuti turvalisust:

  • Real-Time Protection, blokeerib viiruste, troojalaste, rootkit ja muud pahatahtlikku tarkvara;
  • Browser Tracking Blocker, kaitsta teie privaatsust Internetis;
  • AntiAd/Spyware, aitab blokeerida reklaamvara ja nuhkvara;
  • WebsiteSafetyAdvisor, ohutuse hindamisel veebilehed otsides.

Installida Avira Free Antivirus 2013 all OS Windows (toetab Windows XP SP3, Windows 7 ja Windows 8) nõuab administraatori õigusi.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

avast! Free Antivirus 2014 - uus tasuta antiviirus.

avast! Free Antivirus – Üks populaarsemaid tasuta viirusetõrje tarkvara maailmas. Vastavalt arendajad, ligi 200 miljonit kasutajat usaldus viirusetõrjetarkvara avast! kaitsta oma arvutid, nutitelefonid, tabletid. Hiljuti vabastamist uue versiooni avast! Free Antivirus, avast! Pro Antivirus, avast! Internet Security ja avast! Premier.

avast-free-antivirus

"Uus avast! 2014 näitab meie pühendumust pakkuda kiiret ja usaldusväärset kaitset infoturbe turul," - ütles Vincent Steckler tegevjuht AVAST Software. "See on tingitud 25 - aasta jooksul teadus-ja kogemusi kaitsta 200 miljonit seadmed - palju rohkem kui ükski teine ​​viirusetõrje lahendusi."

Hulgas uuendusi avast! 2014 on järgmised:

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Milline viirusetõrje on parem: katsetulemused aprillist 2013.

Avaldatud katsetulemused viirusetõrje Real-World kaitse Katse aprillil 2013 läbi Austria firma AV-Comparatives. Esimene koht oma viirusetõrje tarkvara firma võttis BitDefender, teise ja kolmanda koha jagasid F-Secure ja Kaspersky Lab.


Real-World-Protection-Test

Testid Real-World kaitse Test hindan reaalset kaitset, mis on kõige populaarsem viirusetõrje tarkvara. Kõik, kes osalesid test viirusetõrje programmid on installitud arvuteid Windows 7, kvaliteedi hindamiseks kaitse on kasutatud 545 stsenaariume viiruste ja muu pahavara. Kokku on uuringus osales 20 kaupmehi.

AV-Comparatives ametlik kodulehekülg

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29).

Uuendatud populaarne programm, et leida ja hävitada viirused ja muud kahjurprogrammid Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29).

Norman Malware Cleaner ei saa asendada standard viirusetõrje tarkvara, kuid on suurepärane täiendav vahend, et tagada arvutist.

Kui te kahtlustate, et teie arvuti on nakatunud (sümptomitega viirusinfektsiooni PC saadaval siin), ei ole laisk, lae Norman Malware Cleaner ja skaneerida oma arvuti. Kaua see võtab üsna natuke, ja võib-olla aitab vältida paljude suurte hassles hiljem.

Сайт разработчика
Lae alla
Norman Malware Cleaner 2.07.06 (2013.05.29)

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

Combofix 13-05-27.01 eemaldada nuhkvara.

Uuendatud freeware programm ComboFix, mille eesmärk on tuvastada ja eemaldada nuhkvara ja reklaamvara, Trooja hobused ja muu pahavara.


Combofix-13-05-27.01

Kohe tuleb märkida, et ComboFix on suunatud eelkõige IT-spetsialistid, süsteemi administraatorid ja teised spetsialistid. See rakendus kuulub väga sügav süsteemi skannimine ja kui valesti võib põhjustada Windowsi operatsioonisüsteemi täiesti kasutatavad riik.

Nakatunud faili avastatud ComboFix 13-05-27.01 skaneerimisel kustutatakse. Kui ComboFix jõuetu ees mõned eriti kogenud pahavara, kogenud kasutaja saab leida üksikasjalikke andmeid nende kohta logifailid programmi.

Enne töötab ComboFix soovitatakse keelata paigaldada viirusetõrjetarkvara. Ligikaudne kogusumma skaneerimisajaga programmi ComboFix 13-05-27.01 - 10 minutit. Selle aja jooksul, on soovitatav mitte teha manipuleerimine arvuti.

Tarkvara koduleht
Lae alla Combofix 13-05-27.01

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

SUPERAntiSpyware 5.6.1016.

SUPERAntiSpyware 5.6.1016 – tasuta programm, mille eesmärk on avastada ja eemaldada nuhkvara nagu keyloggers (klahvivajutuse testseadmed), troojalaste, ussid, ja nii edasi.


SUPERAntiSpyware-Tech-Edition

Selle loojad SUPERAntiSpyware, andmebaasi programm sisaldab teavet enam kui miljon pahavara! SUPERAntiSpyware 1016/05/06 võimaldab skaneerida mitte ainult kõvakettad, kuid välised kõvakettad (kõvakettad, mälukaardid, USB-pulk). Skaneerimise protsess ei võta palju aega, koormust CPU ei ole äärmuslik, kuid see on siiski soovitatav enne skaneerimist välja lülitada kõik teised programmid.

SUPERAntiSpyware on mitte ainult tuvastab ja eemaldab nakatunud faili, see rakendus saab ka taastada oma Interneti-ühendus, minibaar, registri Windows. Kõik informatsioon avastatakse ja kõrvaldatakse trooja, nuhkvara, keyloggers ja muud kahjurprogrammid salvestatakse logifailid.

Juhime tähelepanu asjaolule, et SUPERAntiSpyware ei kaitsta teie arvutit reaalajas, ja igal juhul ei saa olla asendaja standard viirusetõrje tarkvara.

Ole ettevaatlik - installiprogrammi ettepaneku muuta brauseri avalehe ja installida mõned rakendused, mis ei ole vajalik SUPERAntiSpyware.

Tarkvara koduleht
Lae alla SUPERAntiSpyware 5.6.1016

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402: tasuta viirusetõrje.

UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402 - tasuta viirusetõrje, mis pakub kaitset arvutite viiruste vastu, mis levivad interneti kaudu. Keskmes viirusetõrje tarkvara mootor on State-of-the-art, mis suudab tuvastada ja hävitada viirused, rootkit ja muud kahjurprogrammid.

UnThreat-AntiVirus-Free-Edition-6.2.37.17402
Põhifunktsioonide UnThreat AntiVirus Free Edition:

  • kaitset viiruste, nuhkvara,
  • email kaitse;
  • avastamine ja blokeerimine pahatahtliku skripti;
  • kontroll ActiveX;
  • Protect Windows boot;
  • skannib Windowsi registri.

Tarkvara koduleht
Lae alla
UnThreat AntiVirus Free Edition 6.2.37.17402

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

vaata ka:

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru