abit.ee

Olympics 2014 Sotšis Android-toega seadmed.

Kahtlemata on kõige olulisem spordisündmus 2014 - XXII taliolümpiamängud Sotšis. Nendes spordivõistlusi mängitakse 98 komplekti medaleid sportlastele 90 riiki. Olümpiamängud Sotšis on valmis mitte ainult sportlastele (in Sochi 2014 Olympic Games võtab osa ligi 3000 sportlast) ja võistluste korraldajad - tarkvaraarendajad valmis osalejad, külalised ja fännid palju huvitavaid rakendusi, mis aitavad spordiüritusi täielikult nautida suurt suusa hooaeg Sotšis 2014 .

Sochi-2014

Enamik spordiüritusi saab vaadata spordiürituste Sochi 2014 televisioonis, kuid "kasti" ei ole alati võimalik. Siis tulevad appi Internet. Tablett või nutitelefon töötab operatsioonisüsteemi androidid traadita võrguühendust, pluss paar tasuta programmid võimaldavad mugavalt jälgida kõige huvitavamad sündmused Sochi 2014 Olympic Games. Allpool vaatleme mõned rakendused on välja töötatud spordi fännid eel XXII taliolümpiamängude Sotšis 2014 tulemused esiteks 2GIS Sochi. Winter versioon, giid Sochi 2014 Sochi alates Chempionat.com, Sochi +.

Sotši 2014 tulemused

Liidu taotluse XXII Talve olümpiamängud, kuna arendaja määratud olümpiamängude orgkomitee. See programm on mõeldud neile, spordiüritusi, kes plaanivad vaadata spordivõistlusi Internetis. Mis Sochi 2014 tulemusi saab jälgida tulemusi etendused sportlased ja võistkonnad, olge medal rassi, õppida võistlusgraafik.

Sochi-2014-results

Peetakse suur pluss taotlus - esinemine taustinfo end olümpiamänge (saate tutvuda konkursitingimustele, õppida üksikasjad sportlased) ja individuaalne sport programmi kaasatud Sotši 2014.

Sochi-2014-results-1

Disain ja Sotši 2014 tulemused on väga õnnelik, et on raske leida vigu ja ebaõnnestumisi. Minu arvates on see taotlus peab olema mobiilne seade iga spordi fänn!

Lae alla Sotši 2014 tulemused

Guide to Sochi 2014

Gid-Sochi-2014

See rakendus ka väljastatud orgkomitee XXII taliolümpiamängude 2014. Mis see saad ajakava olümpiamängude, spordi tulemused online, saada teavet ja näha vaatamisväärsusi linna Sochi. Interface Builder Sochi 2014 on väga mugav ja selge, läbimõeldud navigation võimaldab kiiresti tutvuda programmiga ja väga mugav vaadata spordiürituste Sotši 2014.

Gid-Sochi-2014-002

Seas puudusi Sochi 2014 juhend tuleb märkida, ebapiisav teave suunatud külastajatele Otseülekanne Sotši olümpiamängudel. Loodame siiski, et pärast olümpiamänge Puudust parandatakse.

Lae alla Guide to Sochi 2014

Sochi Chempionat.com

Sochi-ot-Chempionat.com

Sochi alates Chempionat.com - taotlus, mille on välja andnud üks suurimaid online-sport portaale. Pärast selle programmi installimist, saate kiire juurdepääsu:

  • Teave uudised olümpiamängudel; Kohtumisi
  • Sochi 2014;
  • konkursi tulemused;
  • postitusi konkurentidega;
  • tekst saateid otsest konkurentsi.

Sochi-ot-Chempionat.com-002

Huvitav omadus taotlus Sotši Chempionat.com - kättesaadavus ennustus etendused XXII Olimpiyskih Vene meeskond mänge. On huvitav võrrelda ennustus Chempionat.com portaali tegelikke tulemusi.

Lae alla Sochi Chempionat.com

Sotši 2014 tulemused
Liidu taotluse XXIIZimnih olümpiamängud, kuna arendaja määratud olümpiamängude orgkomitee. Organ, see programm on mõeldud neile, spordiüritusi, kes plaanivad vaadata spordivõistlusi Internetis. Mis Sochi 2014 tulemusi saab jälgida tulemusi etendused sportlased ja võistkonnad, olge medal rassi, õppida võistlusgraafik.

Tarkvara - ANDROID

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru