abit.ee

ANDROID

android-logo.png

Tahvelarvutid, mobiiltelefonid, e-raamatud lugerid.

Google Chrome for Android.

Avaldatud Google Chrome Android lõplik versioon. Viimaste beta erinevuste ei ole liiga suur, veidi muuta kasutajaliidese, parema kiiruse ja brauseri stabiilsuse. Peamine asi on ametlik lõplik monteerimine!

Google-Chrome-for-Android
Võrreldes Android brauseri vaikimisi, Google Chrome Android paremini ja neid ajakohastatakse sageli palju rohkem. Google Chrome töötab töötab Android 4.0 Ice Cream Sandwichi seadmed.

Tarkvara koduleht
Lae alla Google Chrome for Android

Tarkvara - ANDROID

Twitter jaoks Android 3.2.1: parem otsida teavet.

Uus versioon Twitter jaoks Android 3.2.1. See värskendus toob palju parandusi disainilahenduse taotluste ja selle funktsionaalne osa. Keskenduda selles versioonis - aidata kasutajatel kiiresti leida teavet, mida ta vajab.

Twitter for Android
Märgatavalt paranenud allalaadimisfunktsioon kasutades Discovery tab on lihtsam leida ja jälgida, mida on huvi kasutaja. Täielik loetelu muudatused võib leida siin.

Tarkvara - ANDROID

Skype for Android 2.8.0.920: kiire start, uus chat ja muud muutused.

Skype for Android 2.8.0.920 - uus versioon populaarse programmi suhelda internetis seadmeid töötab Android 2,1 OS ja suuremad.

Skype for Android-2.8.0.920
Uue versiooni Skype for Android 2.8.0.920 muutunud disain jututuba arendajad suutsid vähendada taotluse koormuse ajal paranenud kaamerad paljude seadmetega. Aga kõik need positiivsed muutused Skype for Android 2.8.0.920, samuti Skype for Windows Phone pole kaugeltki täiuslik. Eelkõige taotlus ei ole veel optimeeritud Android 4,0, kiirus sünkroniseerida kontakte, isegi vähenenud.

Tarkvara - ANDROID

Moborobo 2.0.1.238 - Manager telefonid töötab Android.

Tasuta programm Moborobo 2.0.1.238 eesmärk on vahetada andmeid vahel telefonid ja muud vidinad töötavad Android operatsioonisüsteemi ja Windowsi opsüsteemiga arvutites.

Moborobo-2.0.1.238
Kasutades Moborobo 2.0.1.238 saate:
  • sünkroonida faile Android-seadmete ja arvutite töötab Windows;
  • paigaldada, eemaldada ja uuendada rakendusi devaysakh Android;
  • hallata pilte, muusikafaile, muutus tapeet jms;
  • salvestada ja taastada andmeid ja programmide Android-seadmed;
  • saata, vastu võtta ja korraldada SMS kasutades oma arvuti klaviatuuri.
Uus versioon Moborobo 2.0.1.238 ka teid aidata korraldada vahetamise sidemeid Android-nutitelefoni ja iPhone.

Tarkvara - ANDROID

Dr.Web Light 7 for Android - tasuta antiviirus.

Firma Dr.Web, developer viirusetõrje tarkvara, teatas täna vabastamist tasuta utiliidid seadmed töötavad operatsioonisüsteemi Android - Dr.Web Light 7 for Android. Lae see taotlus võib olla Google Play või ametlik veebileht Dr.Web.

Dr.Web for Android
Uus versioon Dr.Web Light 7 for Android oli palju parem töötada koos OS Android 4,0, liides on muutunud oluliselt viirusetõrje parem. Lisaks suurenenud jõudluse, stabiilsus tõusnud Dr.Web Light 7 for Android.

Tarkvara - ANDROID

Firefox 10.0.3 for Android

Firefox 10.0.3 for Android - uus versioon brauser Mozilla, on mõeldud seadmed töötavad operatsioonisüsteemi Android. Uus versioon mobiili brauser ei ole saanud nii märkimisväärne uuendamine nagu Mozilla Firefox 11 jaoks lauaarvutites on ainult veaparandusi ja väiksemaid parandusi.

Firefox-for-Android
Lae tasuta brauser Firefox 10.0.3 for Android võib olla Google Play (Uue nimega Android Market). Varsti arendajad lubavad palun meile Firefox 11 jaoks Android, mis saavad uue liidese ja Native UI on vääriline konkurent teistele mobiili brauser. Vahepeal Firefox Android halvem oma kolleegidega kiirus ja kasutatavus.

Tarkvara - ANDROID

Twitter 3.1.1 for Android: juhtida ühe sõrme!

Sisse Android Market on uus versioon tasuta Twitter 3.1.1 for for Android. See programm töötab seadmed mis töötavad operatsioonisüsteemi Android 2,1 ja üle selle.

twitter-for-android
Uue versiooni Android Twitter 3.1.1 fikseerib mõned vead. Peamiste täiustuste hulka kuuluvad võimalust avada kontekstimenüü 1 sõrm. Lisaks Twitter 3.1.1 for Android parimat tulemust, lisab toetust Android 4,0 Ice Cream Sandwich.

Tarkvara - ANDROID

Google Docs for Android: uus liidest ja uus funktsioone.

Uue versiooni tarkvara loomise ja redigeerimise dokumendid - Google Docs for Android. Lisaks uuendatud kasutajaliides, Google Docs for Android võimaldab nüüd omanikud tabletid ja nutitelefonid, kus töötab operatsioonisüsteem Android 2,1 või kõrgem, edit dokumente koos ning kõik selle muudatused saab jälgida reaalajas. Enne vabastamist selle versiooni Google Docs for Android selle ülesande ainult siis, kui kasutada veebiliidest.

google-docs
Uus versioon Google Docs for Android pakub oma kasutajatele palju rohkem võimalusi, et muuta ja luua dokumente. Nüüd saab kasutada kaldus kirjalikult, on uusi vahendeid vormingu teksti - näiteks nimekirjad. Paremat tuge multi-touch funktsioone mobiiltelefone ja tablette. Alla ja paigaldage Google Docs for Android võib olla Android Market.

Tarkvara - ANDROID

Skype 2.7.0.907 - uus versioon populaarsest programmi Android.

Skype-2.7.0.907Sisse Android Market on uus versioon populaarsest programmi suhelda internetis - Skype 2.7.0.907. See versioon Skype on loodud töötama telefonis töötab operatsioonisüsteemi Android.

Uue versiooni Skype 2.7.0.907 oluliselt paranenud kvaliteet side, muutub kasutajaliides, veaparandused ja lisab võimet teha videokõnesid nutitelefon Samsung Epic 4G Touch.

Skype-2.7.0.907
On teada, et Skype for Android eesmärk on teha tasuta hääl-ja videokõnesid WiFi võrkude ja 3G, samuti suhelda mobiilikasutajad ja mobiilsidevõrgu väga konkurentsivõimeliste hindadega. Vaikimisi Skype 2.7.0.907 üritab kasutada ühenduda Internet WiFi.

Tarkvara - ANDROID

TurboViewer: 3D stseeni ekraanile oma nutitelefoni.

TurboViewer - tarkvara vaatamise DWG faile ekraaniga telefonid ja muud vidinad alla operatsioonisüsteemi Android. DWG failide salvestamisel kasutatakse projektide programm tuntud CAD (CAD süsteem), kui AutoCad.

turboviewer-free

TurboViewer ennekõike meeldiv üllatus kiirus muudab 3D-stseenid. See programm uurib 3D-objekte erinevate nurkade alt, mõõtkavas joonised, mis võimaldab head arusaamist joonistus, mis on loodud AutoCAD.

Tasuta versioon TurboViewer (tasulise versiooni TurboViewer väärt $ 4) on sisseehitatud ad mooduli.

Tarkvara - ANDROID

vaata ka:

arvuti-puhastamine

ARVUTI TOLMUST PUHASTAMINE

SOOJUS-PASTAB VAHETAMINE


Me asume aadressil Linnamäe tee 11, oleme avatud E 10.00 – 16.00, T-R 16.00 – 19.00. Meistri kojukutse – tasuta.
 
Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru