abit.ee

Leitud ohtlik haavatavust Windows Defender!

Avastatud kriitiline haavatavus antivirosnom tarkvara Microsoft Windows Defender. See haavatavust Windows Defender võimaldab ründajatel arvuti ohvri alusel täielik kontroll.

Microsoft avaldas plaaster, mis edukalt lünga Windows Defender. Kui teie arvuti on konfigureeritud automaatselt Windows, see plaaster on juba paigaldatud või paigaldada lähipäevil. Kui automaatsed uuendused on keelatud, see on väga soovitatav paigaldada plaaster käsitsi.

 

 

Et veenduda, kas teie arvuti on kaitstud kriitiline haavatavust Windows Defender, kontrollige versiooni viirusetõrje Microsoft - see peab olema vähemalt 1.1.13804.0 - vt pilt.

Tarkvara - ANTIVIIRUSED

K-Lite Codec Pack 11.2.4.

K-Lite Codec Pack 11.2.4.

k-lite-codec-pack-Media-Player-Classic-Home-Cinema

  • K-Lite Codec Pack Basic 
  • K-Lite Codec Pack Standard 
  • K-Lite Codec Pack Full 
  • K-Lite Codec Pack Mega 

Lae alla K-Lite Codec Pack 11.2.4.

 

Tarkvara - MULTIMEEDIA

Gmail: стало возможно отменить отправку письма!

google-gmail

Каждый из нас иногда жалеет о сделанном, сказанном или написанном - то ли в приступе гнева, то ли в состоянии стресса... Компания Google сделала возможным отмену отправку электронных писем.

По умолчанию эта функция отключена, но включить ее не составит никакого труда. Для этого нужно открыть настройки Gmail, вкладку "Общие" и поставить галочку "Включить функцию отмены отправки". Здесь же можно выбрать промежуток времени для отмены отправки.

gmail

Функция отмены отправки в настоящее время действует только в версиях Gmail для настольных компьютеров и лаптопов.

Tarkvara - E-POST ( E-MAIL )

andmete taastamineANDMETE TAASTAMINE

HDD, CD/DVD, SD, MS...


Andmete taastamise põhimõtteid on – ÄRA KAHJUSTA! Nii nagu meditsiinis – ravimite ebaõige kasutamine võib muutuda saatuslikuks!
Seega, kui Te ei ole oma oskustes eriti veendunud ning andmed on Teile tõesti väärtuslikud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda meie poole.
Me garanteerime Teile edu!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru